Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droższe bilety w PKS Wschód, busach i komunikacji miejskiej

Utworzony przez dziennikarz obywatelski, 9 kwietnia 2011 r. o 11:34 Powrót do artykułu
Anmar podniósł ceny o 1zł, i nie maja żadnych ulg dla uczniów, a w cenniku maja napisane! Krętactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarz obywatelski napisał:
Anmar podniósł ceny o 1zł, i nie maja żadnych ulg dla uczniów, a w cenniku maja napisane! Krętactwo
Zgadza się, z lublina do biłgoraja bilet kosztuje teraz 14zł, PKS Biłgoraj za ta samą trasę żąda ok 11 zł, Szkoda że odjeżdzą z Dworca południowego tylko 2 razy dziennie , o 11.40 i 15.30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By żyło się lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszyliście się przed laty jak temu często jeżdżącemu znienawidzonemu przez was PKSowi doszła tania konkurencja w postaci busów.Minęły lata i obudziliście się z ręką w nocniku,bo wasze kochane busiarstwo wykosiło PKS,a wam by się chciało teraz jeździć właśnie z tym przewoźnikiem,którego sami pogrążyliście wcześniej.Należało myśleć perspektywicznie,a nie teraz płakać.PŁAĆ i PŁACZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solaris2284 napisał:
Cieszyliście się przed laty jak temu często jeżdżącemu znienawidzonemu przez was PKSowi doszła tania konkurencja w postaci busów.Minęły lata i obudziliście się z ręką w nocniku,bo wasze kochane busiarstwo wykosiło PKS,a wam by się chciało teraz jeździć właśnie z tym przewoźnikiem,którego sami pogrążyliście wcześniej.Należało myśleć perspektywicznie,a nie teraz płakać.PŁAĆ i PŁACZ.
Przestań chrzanić głupoty! -bo PKS sam sobie też jest winien tej sytuacji! Dwa i pół roku temu w Sylwestra po południu dostać się PKSem z Zamościa do Lublina było niemożliwością-bo żaden nie jechał,a busy w Zamościu były przeładowane. Nie wiem jak było w następnych latach-ale wtedy to był koszmar! Wymarzłem się na dworcu w Zamościu około 2 godziny zanim mnie "luźniejszy" bus zabrał. To wstyd i hańba,żeby PKS tak zaniedbywał połączenia w tak ważnym dniu między dwoma wielkimi miastami Lubelszczyzny podczas gdy Autonaprawa do jakichś pipidówek kursowała...! Więc nie mów,że busiarze wykosili PKS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bambo,to ty chrzanisz,busiarze nie zaczęli jeździć 2,5roku temu,ale dużo wcześniej,bodaj 20 lat temu i wtedy zajeżdżali rozkłady PKSowi,aż ten zrezygnował z nierentownych kursów w dzień powszedni,a ty byś chciał uruchomienia rozkładu PKS SPECJALNIE DLA CIEBIE w dzień sylwestrowy-wybacz kierowca PKS też człowiek,chce się bawić jak ty,a firma PKS też nie jest naiwna,na codzień macie ją w du***,a w święta chcielibyście aby dla waszego widzimisię robiła z siebie jelenia.Komuny nie ma,jest wolny rynek,każdy żyje jak chce,więc TAXIarze zamojscy pewnie zawiozą Cię do Lublina nawet w noc sylwestrową,oczywiście za odpowiednią cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pier..... tych oszustów z PKS i pomykam sobie rowerk iem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solaris2284 napisał:
Bambo,to ty chrzanisz,busiarze nie zaczęli jeździć 2,5roku temu,ale dużo wcześniej,bodaj 20 lat temu i wtedy zajeżdżali rozkłady PKSowi,aż ten zrezygnował z nierentownych kursów w dzień powszedni,a ty byś chciał uruchomienia rozkładu PKS SPECJALNIE DLA CIEBIE w dzień sylwestrowy-wybacz kierowca PKS też człowiek,chce się bawić jak ty,a firma PKS też nie jest naiwna,na codzień macie ją w du***,a w święta chcielibyście aby dla waszego widzimisię robiła z siebie jelenia.Komuny nie ma,jest wolny rynek,każdy żyje jak chce,więc TAXIarze zamojscy pewnie zawiozą Cię do Lublina nawet w noc sylwestrową,oczywiście za odpowiednią cenę.
Przeczytaj uważnie to,co napisałem-czyli:"busy były przeładowane" -więc nie sądzę,aby tylko moja osoba "przeładowała" busy...Z tego wynika,że ludzi było bardzo dużo-czy TO trudno tak zrozumieć??? Ja nie mówię "kiedy busy zaczęły wozić" lecz mówię,że PKS sam sobie winien upadku. Nikt im nie zabrania świętować w Sylwestra-ale brak autobusu gdy jest naprawdę potrzebny dla wielu ludzi na tak ważnej trasie to chyba spore przegięcie i zaniedbanie-nie sądzisz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to już nie pamiętacie jak było przed epoką busów? 15 kursów PKS do Warszawy dziennie 1 kurs PKS do Krakowa, 1 kurs do Katowic faktycznie rewelka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIADOMO ZE WLADZA CHCE WYKONCZYC PKS WSCHOD I PRZEJAC PODZAMCZE!!!!!!!!!!!!ALE PANI PREZES WALCZY DZIELNIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale chyba z wiatrakami bo z takimi jak pan kowalczyk i spółka to pan Marszałek miesięcznie musi dokładać po 15 mln zł i to będzie za mało, długi dalej będą rosły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale chyba z wiatrakami bo z takimi matołami jak pan kowalczyk i spółka to pan Marszałek miesięcznie musi dokładać po 15 mln zł i to będzie za mało, długi dalej będą rosły. Ludzie za 11 km płacić 8zł to to chore a autobusy to ruiny ponad 20-letnie smrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku pogoń tych matołków z zarządu bo naprawdę jak przedmówczyni stwierdziła ja podzielam tą opinię, przetrwonili Krasnystaw, towarówkę w Tomaszowie, Pańskie 3,5 mln a regres coraz wiekszy,zwolnienia ludzi to nie pozyskanie pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. A po co marszałek czy prezydent ma zajmować się jakimś PKS-em? Sprzedać jak najszybciej! Do wożenia jest biznes: jak jest popyt, to będzie podaż, chyba że państwo będzie przeszkadzać swoimi przepisami, limitami, koncesjami, licencjami, uprawnieniami itd. W Lublinie w ciągu ostatnich 20 lat urzędnicy wykosili wielu małych przewoźników, no ale dopięli swego: jest SYSTEM i są "zrównoważone" ceny: 2,40 zł. 2. Napisali, że to z powodu wzrostu cen paliwa, więc co tu pomstować na przewoźników. 3. Skoro przewoźnicy nie chcą wozić i zarabiać (jacyś dziwni) w Sylwestra, to może warto założyć taki intratny biznes i zgarnąć wszystko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...