Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziękujemy o wielko PLATFORMO NIE OBYWATELSKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, w tym kraju jest o wiele za duzo studentów którzy idąc na studia i nie wiedzą co chcą i potem nagle przypadkiem albo i nie przypadkiem idą na drugie studia. Niech w końcu studia zaczną kojarzyc sie z elita jak kiedyś:) A studia nie będą tylko łudem przypadku ale przemyslaną decyzją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...studia elitarne i dla najbardziej zdolnych uczniów..."- chyba dla najbogatszych, kpina!!! zresztą co za różnica czy z jednym czy dwoma dyplomami pracuje się w macdonalds czy na zmywaku w anglii ;) MY MŁODZI DZIĘKUJEMY NASZYM RŻĄDZĄCYM, ZA POZIOM ŻYCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prawdopodobnie ministerstwu chodziło właśnie o to żeby były to studia bardziej elitarne i dla najbardziej zdolnych osób" - to niech zrobią jeszcze coś z tymi idiotami ze studiów dziennych, to kpina kto przechodzi z roku na rok i na jakim :inteligentnym: poziomie  
"...studia elitarne i dla najbardziej zdolnych uczniów..."- chyba dla najbogatszych, kpina!!! zresztą co za różnica czy z jednym czy dwoma dyplomami pracuje się w macdonalds czy na zmywaku w anglii ;) MY MŁODZI DZIĘKUJEMY NASZYM RŻĄDZĄCYM, ZA POZIOM ŻYCIA
  a MCD to wstyd dla ciebie? wstydem w tych czasach jest nie pracować i brać pieniądze od rodziców ...  nawet niech ktoś żuli mopem myje, to nie jest wstyd!! ty tempy bananie.   PS. a co ma rząd do rzeczy? nic, to ludzie są zbyt wygodni i wolą zatrudniać studentów zaocznych, albo na czarno bo im jest tak WYGODNIEJ i WIĘCEJ zostaje w ich złodziejskich kieszeniach... ale lepiej jak ty się nie znać, więc zwalasz wszystko na PO!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już bardziej opłaca się pójść na studia zaoczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studia powinny być płatne, dzienne, zaoczne czy drugi kierunek. Podatnicy opłacają studia tłumom ludzi by Ci wyjechali za granicę lub mieli duże wymagania do pracodawców nie ważne jaką wiedzę lub umiejętności posiadają. Brakuje za to ludzi do wielu innych prac bo nie godzi się pracować w sklepie, piekarni, układać parkiet czy spawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mógłby mi ktoś przybliżyć, jak sprawa ma się z poprawianiem matury? nie dostałam się w tym roku na te studia, co chciałam. idę na inne i będę poprawiać maturę. jeżeli za rok się dostanę tam gdzie chciałam, a z tych zrezygnuję, to będę musiała płacić? jak to jest? wie ktoś? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...studia elitarne i dla najbardziej zdolnych uczniów..."- chyba dla najbogatszych, kpina!!! zresztą co za różnica czy z jednym czy dwoma dyplomami pracuje się w macdonalds czy na zmywaku w anglii ;) MY MŁODZI DZIĘKUJEMY NASZYM RŻĄDZĄCYM, ZA POZIOM ŻYCIA
Dlatego tusk musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzmi glupimi latwiej sie rzadzi !!! Ot co dlatego takie zmiany, pozniej wprowadza platne podstawowki, gimnazja etc., aby juz nikogo nie bylo stac na edukacje wlasna jak i dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzmi glupimi latwiej sie rzadzi !!! Ot co dlatego takie zmiany, pozniej wprowadza platne podstawowki, gimnazja etc., aby juz nikogo nie bylo stac na edukacje wlasna jak i dzieci.
Kto się nie nauczył,to już się nie nauczy.  Za dużo już tych  PSEUDO wykształconych i nauczonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mógłby mi ktoś przybliżyć, jak sprawa ma się z poprawianiem matury? nie dostałam się w tym roku na te studia, co chciałam. idę na inne i będę poprawiać maturę. jeżeli za rok się dostanę tam gdzie chciałam, a z tych zrezygnuję, to będę musiała płacić? jak to jest? wie ktoś? 
płacisz tylko jeśli już studiujesz na 1 i chcesz iść na 2, a jeśli ten pierwszy olejesz i będziesz tylko na jednym, w tym przypadku nowym, to nie płacisz, bo studiujesz tak jakby od nowa :-)  
Dlatego tusk musi odejść !!!
lepiej się zorientuj w faktycznym rynku pracy, czy to wina Pana Premiera Tuska, czy też zachłannych złodzieji z prywatnych przesiębiorstw... czy za tuska, czy kaczyńskiego w lbn'ie nie bylo pracy czy tak czy tak, więc nie spodziewaj się że palikot będzie u władzy i nagle jak grom z jasnego nieba praca dla wszystkich... to tylko od rozwoju miasta zależy, a nie od polityków - bo nie ma już państowych zakładów pracy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płacisz tylko jeśli już studiujesz na 1 i chcesz iść na 2, a jeśli ten pierwszy olejesz i będziesz tylko na jednym, w tym przypadku nowym, to nie płacisz, bo studiujesz tak jakby od nowa :-)   lepiej się zorientuj w faktycznym rynku pracy, czy to wina Pana Premiera Tuska, czy też zachłannych złodzieji z prywatnych przesiębiorstw... czy za tuska, czy kaczyńskiego w lbn'ie nie bylo pracy czy tak czy tak, więc nie spodziewaj się że palikot będzie u władzy i nagle jak grom z jasnego nieba praca dla wszystkich... to tylko od rozwoju miasta zależy, a nie od polityków - bo nie ma już państowych zakładów pracy
Ale to przecież RYŻY zafundował nam  drugą Irlandie i przymusowy exodus na wyspy,bandyta jeden. Przez niego ten dobrobyt, jaki teraz mamy,no i te 24,5 miliarda co się POszło jeb.ać nie wiadomo gdzie,a Pan Premier Tusk za pieniądze POdatników kupuje małżonce sukienki i podpaski za nasze pieniadze. Tak dalej być nie może, RYŻY muśi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mógłby mi ktoś przybliżyć, jak sprawa ma się z poprawianiem matury? nie dostałam się w tym roku na te studia, co chciałam. idę na inne i będę poprawiać maturę. jeżeli za rok się dostanę tam gdzie chciałam, a z tych zrezygnuję, to będę musiała płacić? jak to jest? wie ktoś? 
tak, będziesz musiała płacić za wykorzystane już punkty ECTS dalsze studia będą bezplatne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to przecież RYŻY zafundował nam  drugą Irlandie i przymusowy exodus na wyspy,bandyta jeden. Przez niego ten dobrobyt, jaki teraz mamy,no i te 24,5 miliarda co się POszło jeb.ać nie wiadomo gdzie,a Pan Premier Tusk za pieniądze POdatników kupuje małżonce sukienki i podpaski za nasze pieniadze. Tak dalej być nie może, RYŻY muśi odejść !!!
  widać, że kobieta pisała ten post. to może zrób tak, chcesz to go obal, idź na ulicę i strajkuj, jak coś to się przyłączymy jak ci się uda, a jak nie to przestań narzekać, bo tworząc demotywatory i pisząc komenty i dając lajki tego RYŻEGO nie obalisz.   narzekanie na internecie jest takie POlskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać, że kobieta pisała ten post. to może zrób tak, chcesz to go obal, idź na ulicę i strajkuj, jak coś to się przyłączymy jak ci się uda, a jak nie to przestań narzekać, bo tworząc demotywatory i pisząc komenty i dając lajki tego RYŻEGO nie obalisz.   narzekanie na internecie jest takie POlskie
Zawsze tylko swoje dupsko chcesz pchać na gotowe,a tak powalczyć trochę,dać coś od siebie,a nie być wiecznie ciotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Dobrze, co w takim razie z przypadkiem taki jak mój. Nie dostaję się na studia w akademii teatralnej, więc żeby nie marnować czasu, idę na studia polonistyczne, gdzie pogłębiam swoją wiedzę z historii literatury i języka ojczystego. Jednocześnie dołączam do teatru studenckiego, żeby się rozwijać. CIężko pracuję, przygotowuję się przez 3 lata ( tyle trwają studia I stopnia ) i po tym czasie wszechstronnego rozwoju zostaję przyjęty do PWST ( w tej chwili jest to już symulacja, ale prawdopodobna ). I co teraz? Mam płacić za swoje marzenia? Mam płacić za to, że mam talent i ciężko pracowałem? Wszyscy wiedzą, że to właśnie na uczelnie artystyczne najtrudniej się dostać. Na uczelnie artystyczne ( aktorskie, akademie muzyczne, ASP, itp. ) nieraz ludzie próbują się dostać wielokrotnie i przeważnie bez powodzenia. Jeżeli opłatami chcieli zlikwidować dyletanctwo i wiecznych studentów, to rozumiem. Sam zawsze byłem przeciwnikiem takiego zjawiska. Ale do cholery zwolnijcie z opłat uczelnie artystyczne! Kiedy w końcu pojmiecie, że to właśnie Kultura tworzy naród, a nie dochód. To kultura pozwoliła nam przetrwać zabory, okupację i wiele innych klęsk. To że jesteś Polakiem i mieszkasz w Polsce zawdzięczasz właśnie artystom, którzy dbali o rozwój kultury. I choćbyś nie wiem jak się pienił, ciskał gromy na humanistów, i oszukiwał sam siebie, to i tak za granicą będziesz oceniany przez pryzmat kultury wytworzonej przez twój naród. Więc, moim zdaniem, darmowe studia na uczelniach artystycznych to obowiązek wobec całego narodu. To się po prostu nam należy jak psu buda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...