Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa lata za zabicie noworodka znalezionego w śmietniku

Utworzony przez jan o., 5 maja 2009 r. o 08:53 Powrót do artykułu
Wyrok 2 lat więzienia za zabicie człowieka kompromituje sąd, wymiar sprawiedliwości i cały ten powalony kraj. Sądy nie stają po stronie ofiar tylko po stronie przestępców. Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wyrok jest niespwawiedliwy. To są kpiny z prawa za pieniądze można wyszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJĘ ŻE SPRAWIEDLIWOŚC BOSKA JĄ NIE OMINIE I BESTIA PONIESIE KARE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TU SIĘ KŁANIA BRAK UŚWIADOMIENIA ,BRAK TANICH LEKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH ,BRAK DOSTĘPU DO LEKÓW PORONNYCH A W KOŃCU ZAKAZ PRZERWANIA CIĄŻY ALE W KRAJU FANATYKÓW KATOLICKICH TO NORMALKA I ŚMIETNIKI Z NOWORODKAMI TO JAK WIDAĆ OD LAT TO STANDARD,W EUROPIE TO MY JESTEŚMY ALE TYLKO GEOGRAFICZNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok jaki jest taki jest, zadecydował o tym sąd. Wiem, że wszystko zależy od okoliczności i kwalifikacji czynów, ale czy kobieta, która zabija swoje nowonarodzone dziecko będąc w szoku poporodowym, co jest w wielu przypadkach reakcją wręcz fizjologiczną - powinna dostać 14 lat do odsiadki, tyle samo co koleś, który po pijaku siada za kierownicę i zabija 4 młodych ludzi?! Okno życia dopiero powstanie, o łóżeczku w szpitalu, w którym można zostawić dziecko sama słyszę po raz pierwszy! Może tak jednak jakaś kampania uświadamiająca? A nie lincz za to jak państwo wychowuje sobie przyszłe świadome matki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście szok poporodowy i depresja poporodowa są fizjologiczne, nie zabijanie noworodka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
I TU SIĘ KŁANIA BRAK UŚWIADOMIENIA ,BRAK TANICH LEKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH ,BRAK DOSTĘPU DO LEKÓW PORONNYCH A W KOŃCU ZAKAZ PRZERWANIA CIĄŻY ALE W KRAJU FANATYKÓW KATOLICKICH TO NORMALKA I ŚMIETNIKI Z NOWORODKAMI TO JAK WIDAĆ OD LAT TO STANDARD,W EUROPIE TO MY JESTEŚMY ALE TYLKO GEOGRAFICZNIE
Drogi (droga) KK, Twoje "europejskie standardy" to jakaś kpina. Nie jestem "fanatykiem religijnym" bo brzydzę się fanatyzmem, a fanatyzm przebija z Twojej wypowiedzi ale nie jestem również MORDERCĄ i nie chciałbym się nim stać zabijając swoje NIENARODZONE dziecko. Jakim prawem przeciwstawisz swoje przyzwolenie na mordowanie dzieci podczas ciąży z tym co zrobiła ta kobieta czyli z morderstwem po narodzinach dziecka? Przecież to DOKŁADNIE TO SAMO... I z jakiej właściwie racji Europa kojarzy ci się z tanimi lekami antykoncepcyjnymi, lekami poronnymi i przerywaniem ciąży? Z brakiem poszanowania do ludzkiego życia kojarzą mi się bardziej np. Chiny czy działania Izraela w Palestynie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
remek napisał:
MAM NADZIEJĘ ŻE SPRAWIEDLIWOŚC BOSKA JĄ NIE OMINIE I BESTIA PONIESIE KARE.
To się mylisz, sprawiedliwość jest tylko tu na ziemi i to też ograniczona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY ONA ZAMORDOWAŁA NOWORODKA ,KTÓREGO ZNALAZŁA NA ŚMIETNIKU BO TAK WYNIKA Z TYTUŁU ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
Drogi (droga) KK, Twoje "europejskie standardy" to jakaś kpina. Nie jestem "fanatykiem religijnym" bo brzydzę się fanatyzmem, a fanatyzm przebija z Twojej wypowiedzi ale nie jestem również MORDERCĄ i nie chciałbym się nim stać zabijając swoje NIENARODZONE dziecko. Jakim prawem przeciwstawisz swoje przyzwolenie na mordowanie dzieci podczas ciąży z tym co zrobiła ta kobieta czyli z morderstwem po narodzinach dziecka? Przecież to DOKŁADNIE TO SAMO... I z jakiej właściwie racji Europa kojarzy ci się z tanimi lekami antykoncepcyjnymi, lekami poronnymi i przerywaniem ciąży? Z brakiem poszanowania do ludzkiego życia kojarzą mi się bardziej np. Chiny czy działania Izraela w Palestynie...
DROGI asd MOŻESZ SOBIE PANIE SZANOWNY ŻYĆ WEDŁUG WSKAZAŃ SWOJEGO KOŚCIOŁA ALE JA I MILIONY NIE WIERZĄCYCH NIE MUSZĄ . TO W ZACHODNIEJ EUROPIE WIEDZĄ DAWNO I NIKT NIE NARZUCA NIKOMU NIC NA SIŁĘ JAK TO SIĘ DZIEJE W TYM CIEMNYM TALIBSKIM PAŃSTWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna Super-MAMA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...