Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dworzec Główny PKP w Lublinie na 2. miejscu w Polsce

Utworzony przez Karr, 7 lutego 2012 r. o 21:07 Powrót do artykułu
O proszę !!! Gratulacje ,jednak warto doceniać to co się ma !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"chwalony za dobre zorganizowanie obsługi niepełnosprawnych." -no nie! No chyba zaraz szl*g mnie trafi że wypisują takie brednie!!! Latem ubiegłego roku była zepsuta rampa zwożąca osoby na wózku przy głównym wejściu do tunelu -a pani od WC powiedziała,że "ta platforma już ze 3 lata temu się zepsuła"! Ale to jeszcze nie wszystko: gdy chciałem osobę na elektrycznym wózku inwalidzkim przewieźć/przeprowadzić (chyba na 2)peron przez przejście naziemne przez tory(bo chciałem się dostać do szynobusu na Kraśnik),to koła wózka inwalidzkiego zakleszczyły się między szyną a betonową płytą -było dużo wykruszonego cementu i asfaltu. Jakby tego było mało z oddali zauważyem nadjeżdżający pociąg z Chełma i prawie w ostatniej chwili na siłę "wydarłem" wózek z tego miejsca -a nie było to proste,bo w sumie osoba niepełnospr.wraz z wózkiem elektrycznym około 200kg waży. Szkoda,że tego nikt mi kamerą nie nagrał,bo chętnie bym to na YouTube umieścił -tak jak to robi niepełnosprawny pan Marek z Warszawy. Nie rozumiem jak można tak bezczelnie szerzyć propagandę sukcesu lubelskiego dworca PKP...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a tak poza tym: to naprawdę nie wiem,kto i jak kontroluje z tej NIK? Kontrolują paliwa na CPNach i mówią,że wszystko w porządku -a w tym samym czasie mnóstwo samochodów ma problemy z powodu złej jakości paliw. Podobnie rzecz ma się z dworcem PKP. Proponuję,aby szczerze usiedli sobie na wózki inwalidzkie (zwłaszcza elektryczne) i spróbowali się dostać na perony,zwłaszcze te dalsze od budynku -wtedy zobaczymy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tego, że pkp łądne, jak przed pkp menel na menelu, brak ochrony, recydywa, wymuszenia pieniędzy, żebranie, śmierdzące żule, taki mamy obraz pkp z punktu prawdziwego podróżnika, a nie jakiejś podżędnej opinii internautów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczorek i Grabczuk to nie jedyni "importowani" z Lublina "fachowcy". Szefem Gabinetu Politycznego min. Muchy (stanowisko bardzo poważne) jest 20-kilku letnia Ania Glijer - do niedawna asystentka Muchy w biurze poselskim. Startowała z ostatniego miejsca do Sejmu. Sama nie potrafi napisać oficjalnego pisma. Nie przeszkadza to jednak, jak widać, żeby zasiadać w kierownictwie resortu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijarowski miód,dworzec lubelski drugi w Polsce,no i znowu mamy cud,a z wpisów wynika,że jest smród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIK smierdzi korupcja i kasa, raczka raczke myje. To slowa stare jak swiat. jesli chodzi o dworzec w lublinie to jakies 10 - 12 lat temu bylo tak samo i siedziala tam takia wredna pani w obsludze ( kasa biletowa) i z wielkim wdziekiem tlustego zada udzielila mi informacji. Mam nadzieje ze juz nie pracuje? pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo75 napisał:
...a tak poza tym: to naprawdę nie wiem,kto i jak kontroluje z tej NIK? Kontrolują paliwa na CPNach i mówią,że wszystko w porządku -a w tym samym czasie mnóstwo samochodów ma problemy z powodu złej jakości paliw. Podobnie rzecz ma się z dworcem PKP. Proponuję,aby szczerze usiedli sobie na wózki inwalidzkie (zwłaszcza elektryczne) i spróbowali się dostać na perony,zwłaszcze te dalsze od budynku -wtedy zobaczymy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?? napisał:
co z tego, że pkp łądne, jak przed pkp menel na menelu, brak ochrony, recydywa, wymuszenia pieniędzy, żebranie, śmierdzące żule, taki mamy obraz pkp z punktu prawdziwego podróżnika, a nie jakiejś podżędnej opinii internautów
już nie przesadzaj... ja często jeżdżę stamtąd i jakoś nikt ode mnie pieniędzy nie wymuszał i żuli nie widziałam ! Także nie wyolbrzymiaj.. p.s. podRZędnej. pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena napisał:
NIK smierdzi korupcja i kasa, raczka raczke myje. To slowa stare jak swiat. jesli chodzi o dworzec w lublinie to jakies 10 - 12 lat temu bylo tak samo i siedziala tam takia wredna pani w obsludze ( kasa biletowa) i z wielkim wdziekiem tlustego zada udzielila mi informacji. Mam nadzieje ze juz nie pracuje? pozdro.
Dowód albo STFU !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Jakiś czas temu, kiedy nie było jeszcze tak zimno, tuż przy kasach leżał bez ruchu nieładnie pachnąc Pan żul. Obok stało dwóch SOKistów i dwóch ochroniarzy. Podszedłem do niech, zwróciłem uwagę, żeby sprawdzili czy człowiek żyje i kazali mu przejść chociaż w jakieś mniej eksponowane miejsce dworca. Panowie popatrzy na mnie, ironicznie uśmiechnęli się, pokiwali głowami i... to była ich reakcja. Sam sprawdzałem, czy gość oddycha, a oni się patrzyli z pobłażaniem. 2. Radzę wszystkim rozpływającym się w zachwytach nad dworcem przetransportować walizkę na kółkach, która waży sporo (nie raz pomagałem drobniejszym studentkom z wielkimi pakunkami), dzieckiem w wózku lub osobie na wózku inwalidzkim. Jest to niemal niemożliwe, a jedyne na co można liczyć to siła własnych ramion. A przecież ustawy gwarantują również niepełnosprawnym dostęp do instytucji takich jak kolej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda sukcesu pewnie na zlecenie Bukietowej - wielbicielki Grabarza albo innej Muchy. Zawsze jak jestem na tym dworcu czuję się nieswojo z powodu bezdomnych i dresorecydywy, która tam się kręci. Mniejsza z tym, dworzec jako tako się trzyma, ale tak naprawdę kogo to obchodzi, skoro PKP to firma trup i nikt prawie już tym nie jeździ, bo komfort bardzo słaby, nie mówiąc już o solidności tej firmy. Po co więc tak naprawdę ten idiotyczny plebiscyt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To koleżanko malo widziałaś. podjezdzasz i placisz zulkowi albo kupujesz nowe szyby lub nowe opony:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co maja powiedzieć przemyślanie o swoim DworcU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kj napisał:
Co maja powiedzieć przemyślanie o swoim DworcU...
Przemyślanie mają piękny dworzec -właśnie niedawno zakończył się jego remont. Dodatkowo: w latach 90-tych przez 4 lata mieszkałem w Przemyślu,a że jestem miłośnikiem kolei,to ten dworzec dość dobrze znam. Pół roku temu przyjechał do mnie kolega z Chełma -nie widziałem go przez 15 lat. Wysiadł z pociągu i poszliśmy na przystanek na autobus linii 13. Jako "piękna wizytówka Lublina & dworca" przywitał nas leżący na ławce na przystanku Pan Żul -a pod nim kałuża moczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dla mnie napewno lepszy dworzec w sosnowcu jak w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...