Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ma tupet,czy COZL to jej prywatna firma? na pewno siedzi codziennie u abepe, stąd tyle pewności siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie się podoba - ma kobitka charakter   a elewacja - też ma charakter a nie taki buras niby elegancki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Marszalek co??? Nie wie co zrobic, zeby sie dowiedziec. Niech wysle dwoch urzednikow z Dep. Kontroli i wszystko bedzie wiadome.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busy to szybko załatwia bo pewnie smarują mu dobrze do kieszeni a tutaj się boi. Pogonić tego dziada ze stołka razem z panią dyrektor COZL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiła z COZLu swój prywatny folwark powołując się na względy u ludzi z różnych środowisk. Jak dla mnie czasy tej Pani już dawno powinny się zakończyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż marszałek z gumo filcowych nie jest dla niej partnerem do rozmowy,ale z wydatkami trzeba się liczyć.Nie można działać na zasadzie "hulaj dusza ,piekła nie ma".Pewnie kolega tez prof. na kolorystyce zarobił na dwoje?Stąd obawy.Nie jest to problem sprawdzić wydatki pani dyrektor?A może już przyszedł czas dla niej na zdrowy odpoczynek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wara od Pani Dyrektor. Już pewnie czai się jakiś PSLowski specjalista na jej stołek? W porównaniu z innymi lubelskimi szpitalami, COZL jest dobrze zarządzany. Co do malowania, wpadki zdarzają się każdemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Psni Dyrektor to niby nie reprezentuje żadnej opcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor zarządza placówką publiczną i polityka nie ma nic w tej sprawie. W ramach dostępu do informacji publicznej powinna podać kwotę jaką COZL zapłacił za tą ekspertyzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona taka profesor jak ja ksiądz - teraz każdy szpitalik nadaje "swoim" takie tytuły - ładniej w prasie brzmi, a redahtor mogłby trochę pogłebić temat a nie taka spychologia bleeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Panią doktor całym sercem, dzięki Jej opiece i fachowej terapii nadal żyję i dziękuję że spotkałam Panią dr Starosławską w swym cierpieniu. Dziękuję, a szczekaczki urzędowe niech piszą co chcą, ludzie tej Pani zawdzięczają życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha .....dobre nie bo to jej pieniadze przecież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu to tłumaczyć. Pani Prof. nie  jest z PSL to oni i tak jej nie zrozumieją. Oni tylko po swojemu. Tylko koryto dla "nasych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawcie Profesor najlepszy organizator słuy zdrowia w makroregionie Rozwalcie bandę łobuzów z PSL NACZELE Z Z BURAKIEM marszałkiem!!!!!!! Bravo PIS!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEM JEDNO- KTOŚ ODE MNIE Z RODZINY LECZYŁ SIE POD JEJ SKRZYDŁAMI I NADAL MA SIE DOBRZE. POMIMO ŻE NIE POWINIEN I NIE POWINNO GO JUZ BYĆ Z NAMI. DZIĘKUJĘ. CZY TO WAM NICZEGO NIE TŁUMACZY BURAKI? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Panią doktor całym sercem, dzięki Jej opiece i fachowej terapii nadal żyję i dziękuję że spotkałam Panią dr Starosławską w swym cierpieniu. Dziękuję, a szczekaczki urzędowe niech piszą co chcą, ludzie tej Pani zawdzięczają życie!
Cel uświęca środki? Niech otworzy prywatną praktykę, pomaga ludziom i nikt poza "fiskusem" nie będzie pytał jej o wydatki i koszty.   Opisane zachowanie nie dyskwalifikuje jej być może od pomocy medycznej - dyskwalifikuje natomiast całkowicie z funkcji publicznej i powierzenia choćby złamanego grosza podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fragment tekstu od konkurencji :   "Ekspertyzę na zlecenie Centrum przygotował prof. Stanisław Popek, psycholog, pisarz oraz artysta plastyk. W przeszłości był m.in. dziekanem Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS.   W swojej opinii prof. Popek pisał m.in., że :   "Każdy wznoszony obiekt architektoniczny, wprowadzany w przestrzeń niskiej zabudowy, jeżeli swoimi wymiarami (głównie wysokością i rozczłonkowaniem bryły) jest dysonansem kompozycyjnym, przy wcześniejszych nawykach okolicznych mieszkańców, jest trudny do zaakceptowania do czasu aż nastąpi ukształtowanie transferu nawykowego". To znaczy, że musimy do żółto-pomarańczowej bryły przywyknąć. Naukowiec pisze też, że oba "ciepłe" kolory, w które pomalowano elewację, może są zbyt mocne, ale z biegiem czasu "wyblakną pod wpływem światła i zmian temperatury". Dodatkowo czytamy, że "wraz z rozwojem okolicznej zieleni, ów dysonans zmaleje do minimum, a za kilka lat nikt nie będzie pamiętał o wspomnianej pozamerytorycznej i intuicyjnej dyskusji".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor Starosławska odmawia nawet marszałkowi. Marszałek to nie facet. No chyba, że ma chłop jakieś defekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odmawiać może nawet i prezydentowi ale uczciwość ludzka nakazuje podać jak sie wydaje publiczne pieniądze... (no chyba że ze swojej prywatnej zasobnej kieszeni)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma defekty - facet - tzn marszałek. Defekt ludzki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...