Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyscyplinarka dla dyrektorki szkoły. Za matury

Utworzony przez retor, 18 czerwca 2012 r. o 22:45 Powrót do artykułu
Bez przesady z tymi egzaminami! Członkowie komisji egzaminacyjnych pracuja za darmo, a nakłada sie na nich odpowiedzialność, jednoczesnie krępując instrukcjami. OKE jest juz państwem w państwie, nie potrafi spojrzeć krytycznie na swoje działania, w najlepszym przypadku generujac niesamowite koszty. Wydaje mi się, że z opisu wynika, że sprawa dyrektor jest dęta. A cała procedura egzaminacyjna przydaje sie psu na budę, bo nauczyciele i tak wiedzą, który uczen jest dobry, a który nieco mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się wydaje że cała ta sytuacja to jest nagonka na dyrektora szkoły.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Procedury z tego co się orientuję są bardzo proste, wystarczy pana od wuefu postawić na angielskim a anglistkę na matmie. Ale jak się pojęcia nie ma, to kartofle na kombajnie przebierać, a nie w szkole się produkować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mi serce na chwilę przestało bić, na myśl że unieważnią mi maturę... ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba być geniuszem, żeby ogarnąć proste procedury, w szkole jest tylu nauczycieli, że przecież te komisje dałoby się obsadzić w prawidłowy sposób, chociażby po to, żeby nie robić problemów swoim uczniom.. ale to jest takie polskie wiejskie myślenie na zasadzie "oj tam, oj tam". Nie wiem.. taka bezmyślność czy głupota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwent napisał:
a mi się wydaje że cała ta sytuacja to jest nagonka na dyrektora szkoły.....
aktycznie!tylko ci się wydaje!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uczęszczałem tam 8 lat do podstawówki a potem 4 lata do LO, wcześniej moi rodzice, ale swoich dzieci nigdy bym tam nie posłał!!!Od ładnych paru lat nie mieszkam w Wysokim i dopiero teraz człowiek uświadamia sobie jak toksyczne było i jest nadal to środowisko!!!!nie licząc kilku Prawdziwych nauczycieli z powołania (np. Sorka B. Rzymowska czy B. Trafisz, które do dziś bardzo mile wspominam) to cała reszta to istna "elyta szlachecka", nadludzie, którzy za nic mają pospolitego człowieka!to samo się tyczy pracowników urzędu gminy (celowo z małej litery), w którym pracują całe rodziny (w tym również rodzina miłościwie panującego wójta Romanka), a o rodzinnych zależnościach pomiędzy poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi nie będe już się rozpisywał... dosłownie wszędzie razi kumoterstwo, nepotyzm i łapówkarstwo (kiedyś nawet w sklepiku szkolnym, żeby można było dostarczać pieczywo trzeba było dać w łapę drugiemu odwiecznie miłościwie panującemu dyrektorowi E.D, który oprócz tego, że był dyrektorem to był również na etacie palacza, remont dachu na budynku szkoły - kolejna potężna łapówka, ocieplenie budynku - kolejna itd... podciągnięty internet, prąd i ciepła woda ze szkoły do mieszkania wielce miłościwie panującego) A komu przeszkadzały dzieciaki na boisku za szkołą???Ja spędziłem tam swoje dzieciństwo a dzisiaj???dzisiaj jest zakaz wstępu bo pan dyrektor E.D. opala się na leżaku a reszta "elyty" wypoczywa "na ogrodzie".... Samą Panią Dyrektor (jeszcze) też znam i podzielam wszyskie poniższe nieprzychylne jej komentarze .... Odwiedzam Wysokie tylko i wyłącznie ze względu na rodzinę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele lat temu chodziłem do szkoły w wysokiem . Do podsatawówki i liceum . Już potem nigdy ani nigdzie nie spotkałem się z taką pogardą i wrogością jak tu ze strony nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem pani dyrektor wykazala sie karygodna niekompetencja i pogarda dla nauczycieli i uczniow, bo kiedy uczniowie jechali poprawic mature z angielskiego pani dyrektor z tego samego przystanku i tej samej godzinie jechala sobie na wczasy go Grecji... i tu w dobitny sposo pokazala gdzie ma uczniow. dyrektor powinien dbac o uczniow i nauczycieli. jak nauczyciele zwracali jej uwage na nieprawidlowosci w skladzie komisji to ona powiedziala cos na zasadzie "oj tam oj tam". Dla mnie jest osoba niekompetentna i niewyksztalcona wzgledem swojego stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwent napisał:
a mi się wydaje że cała ta sytuacja to jest nagonka na dyrektora szkoły..... [/quote] [quote name='absolwent' timestamp='1340054840' post='640074'] a mi się wyda je że cała ta sytuacja to jest nagonka na dyrektora szkoły.....
jaka nagaonka , trzeba byc niespelna rozumu zeby nie dopelnic takich banalnych procedur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorientowany napisał:
ja uczęszczałem tam 8 lat do podstawówki a potem 4 lata do LO, wcześniej moi rodzice, ale swoich dzieci nigdy bym tam nie posłał!!!Od ładnych paru lat nie mieszkam w Wysokim i dopiero teraz człowiek uświadamia sobie jak toksyczne było i jest nadal to środowisko!!!!nie licząc kilku Prawdziwych nauczycieli z powołania (np. Sorka B. Rzymowska czy B. Trafisz, które do dziś bardzo mile wspominam) to cała reszta to istna "elyta szlachecka", nadludzie, którzy za nic mają pospolitego człowieka!to samo się tyczy pracowników urzędu gminy (celowo z małej litery), w którym pracują całe rodziny (w tym również rodzina miłościwie panującego wójta Romanka), a o rodzinnych zależnościach pomiędzy poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi nie będe już się rozpisywał... dosłownie wszędzie razi kumoterstwo, nepotyzm i łapówkarstwo (kiedyś nawet w sklepiku szkolnym, żeby można było dostarczać pieczywo trzeba było dać w łapę drugiemu odwiecznie miłościwie panującemu dyrektorowi E.D, który oprócz tego, że był dyrektorem to był również na etacie palacza, remont dachu na budynku szkoły - kolejna potężna łapówka, ocieplenie budynku - kolejna itd... podciągnięty internet, prąd i ciepła woda ze szkoły do mieszkania wielce miłościwie panującego) A komu przeszkadzały dzieciaki na boisku za szkołą???Ja spędziłem tam swoje dzieciństwo a dzisiaj???dzisiaj jest zakaz wstępu bo pan dyrektor E.D. opala się na leżaku a reszta "elyty" wypoczywa "na ogrodzie".... Samą Panią Dyrektor (jeszcze) też znam i podzielam wszyskie poniższe nieprzychylne jej komentarze .... Odwiedzam Wysokie tylko i wyłącznie ze względu na rodzinę! [/quote] [quote name='zorientowany' timestamp='1340195077' post='640475'] ja uczęszczałem tam 8 lat do podstawówki a potem 4 lata do LO, wcześniej moi rodzice, ale swoich dzieci nigdy bym tam nie posłał!!!Od ładnych paru lat nie mieszkam w Wysokim i dopiero teraz człowiek uświadamia sobie jak toksyczne było i jest nadal to środowisko!!!!nie licząc kilku Prawdziwych nauczycieli z powołania (np. Sorka B. Rzymowska czy B. Trafisz, które do dziś bardzo mile wspominam) to cała reszta to istna "elyta szlachecka", nadludzie, którzy za nic mają pospolitego człowieka!to samo się tyczy pracowników urzędu gminy (celowo z małej litery), w którym pracują całe rodziny (w tym również rodzina miłościwie panującego wójta Romanka), a o rodzinnych zależnościach pomiędzy poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi nie będe już się rozpisywał... dosłownie wszędzie razi kumoterstwo, nepotyzm i łapówkarstwo (kiedyś nawet w sklepiku szkolnym, żeby można było dostarczać pieczywo trzeba było dać w łapę drugiemu odwiecznie miłościwie panującemu dyrektorowi E.D, który oprócz tego, że był dyrektorem to był również na etacie palacza, remont dachu na budynku szkoły - kolejna potężna łapówka, ocieplenie budynku - kolejna itd... podciągnięty internet, prąd i ciepła woda ze szkoły do mieszkania wielce miłościwie panującego) A komu przeszkadzały dzieciaki na boisku za szkołą???Ja spędziłem tam swoje dzieciństwo a dzisiaj???dzisiaj jest zakaz wstępu bo pan dyrektor E.D. opala się na leżaku a reszta "elyty" wypoczywa "na ogrodzie".... Samą Panią Dyrektor (jeszcze) też znam i podzielam wszyskie poniższe nieprzychylne jej komentarze .... Odwiedzam Wysokie tylko i wyłącznie ze względu na rodzinę!
POPIERAM W 100% , WIEDZY I DOSWIADCZENIA BRAK ,,,,,,,WIEC O CZYM TU MOWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FrameLL napisał:
moim zdaniem pani dyrektor wykazala sie karygodna niekompetencja i pogarda dla nauczycieli i uczniow, bo kiedy uczniowie jechali poprawic mature z angielskiego pani dyrektor z tego samego przystanku i tej samej godzinie jechala sobie na wczasy go Grecji... i tu w dobitny sposo pokazala gdzie ma uczniow. dyrektor powinien dbac o uczniow i nauczycieli. jak nauczyciele zwracali jej uwage na nieprawidlowosci w skladzie komisji to ona powiedziala cos na zasadzie "oj tam oj tam". Dla mnie jest osoba niekompetentna i niewyksztalcona wzgledem swojego stanowiska. [/quote] [quote name='FrameLL' timestamp='1340210636' post='640524'] moim zdaniem pani dyrektor wykazala sie karygodna niekompetencja i pogarda dla nauczycieli i uczniow, bo kiedy uczniowie jechali poprawic mature z angielskiego pani dyrektor z tego samego przystanku i tej samej godzinie jechala sobie na wczasy go Grecji... i tu w dobitny sposo pokazala gdzie ma uczniow. dyrektor powinien dbac o uczniow i nauczycieli. jak nauczyciele zwracali jej uwage na nieprawidlowosci w skladzie komisji to ona powiedziala cos na zasadzie "oj tam oj tam". Dla mnie jest osoba niekompetentna i niewyksztalcona wzgledem swojego stanowiska.
ZGADZAM SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bez doswiadczenia i bez rozumu .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...