Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyskusja o górkach czechowskich. Padła propozcja: referendum

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2016 r. o 12:12 Powrót do artykułu
ja za żadne referendum nie mam zamiaru płacić, jak ktoś wyłoży prywatną kasę nie ma problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy aż tak bogaci żeby na życzenie jednej osoby przeprowadzać referendum? Serio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30% można zabudować już teraz, ponadto ankietowano mieszkańców Czechowa i wyniki są miażdżące dla obrońców Górek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem to studium uwarunkowań przestrzennych w UM na Wieniawskiej. Zakłada on zabudowę Górek Czechowskich dokładnie tak jak chce tego TBV. I to nie jest żart, tylko naprawdę tak jest. Zapraszam na Wieniawską do UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto by za to miał zapłacić? Skoro to kaprys niewielkiej grupki mieszkańców Czechowa to niech oni płacą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wersja TBV podobała, tam i tak jak sobie chodziłem kiedyś to był syf, teraz jest czysto???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spisane ze slajdu wczorajszej prezentacji: 80% ankietowanych uważa, że Górki Czechowskie są niebezpiecznym miejscem. Przedstawiane argumenty: brak oświetlenia, pijaństwo, chuligaństwo, wysypisko śmieci, narkomani, niebezpieczne zwierzęta, bezdomni, agresywni ludzie, dużo krzaków co wzbudza strach, dzicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Spisane ze slajdu wczorajszej prezentacji: 80% ankietowanych uważa, że Górki Czechowskie są niebezpiecznym miejscem. Przedstawiane argumenty: brak oświetlenia, pijaństwo, chuligaństwo, wysypisko śmieci, narkomani, niebezpieczne zwierzęta, bezdomni, agresywni ludzie, dużo krzaków co wzbudza strach, dzicz
Odpowiedź: Podmiot odpowiedzialny: Wcześniej Echo, obecnie TBV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupili za grosze tereny zielone a terez chca bloki nastawiać interes stulecia niezły wałek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewenement na skalę kraju - w samym środku miasta tereny niesamowicie zaniedbane... nawet jak miałam psa bałam się tam sama chodzić i dotąd bym nie poszła. Ani alejek do biegania, ani ścieżek rowerowych. Ale obrońcy Czechowa robią Rejtana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
kupili za grosze tereny zielone a terez chca bloki nastawiać interes stulecia niezły wałek
bredzisz - kupili tereny, których niemal 30% mogą zabudować bez pytania kogokolwiek o zdanie już teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj żeby się nie zdziwili z tym referendum bo jak się okaże, że to co wyszło w ankietach na czechowie to zdanie większości mieszkańców lublina to będzie niemiłe za***enie dla obrońców górek :)))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będzie żadnego referendum, temat zastępczy! niech władze nam powiedzą po co miasto chce usunąć płuca Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedni kupili za grosze tereny zielone, obiecywali przebudowę skrzyzowania w zamian za galerie, miasto zmienilo plan zagospodarowania, ci sie wycofali, dzialke sprzedali, teraz nowy wlasciciel chce budowac tam co im sie zamarzy, oddać reszte nieuzytkow miasu niech robi park! ZAGADKA, gdzie kryje się interes miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że teren jest zaniedbany,to chyba nie wina protestujących. Może to własciciel odpowiada za to co ie dzieje na jego terenie?? czemu nie robi parku tak jak t jest w planie obecnym? miasto juz tyle razy szlo im na rękę, mogliby cos zrobic dla ludzi i przynajmniej skosić swoją działkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIASTO JEST NASZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debata była ciekawa TBV mówil caly czas o tym czego NIE ZROBI, czyli o wymarzonym parku Lublinian. Za malo mówili o tym co CHCĄ tam zrobić, czyli o zabudowaniu w 70proc wszystkich wzniesień!!!! Lublin jest za zmianą planu zagospodarowania gorek, ale za dostosowaniem go do obowiązującego obecnie w studium zagospodarowania, czyli przywróceniu tam funkcji rekreacij i zieleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie ludziom budować . W Warszawie takie tereny to ładne osiedla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za zabudową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z czechowa i mam nadzieję, że ten park jednak powstanie. Nawet nowe bloki nie będą mi przeszkadzać, jeśli będzie gdzie zabrać dzieciaki na spacer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...