Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy przy każdej podobnej sytuacji odbywają się kontrole i jest zadyma na cały kraj, czy tylko w przypadku śmierci osoby dobrze skoligaconej. Żeby nie było, nie mam nic do człowieka, niech odpoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu Dyrektor usunął z CRP Dyspozytor, która chciała zmian, mówiła o nieprawidłowościach, potrzebie szkoleń. Była niewygodna. I mamy efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas zapalic swieczki przed domem dyspozytora i kierownctwa. tylko wstyd ma szanse pokonac mordercow. cala rodzina wychowala szubrawcow i niech rodzina sie wstydzi. dzieci tez powinny wiedziec, ze rodzice to zabojcy i pieklo na nich czeka.   a jak mam sie bronic? panstwo mnie nie obroni!   wiec   zycze wszystkim gnidom tego samego co mi zycza i swoimi dzialaniami szkodza mi i mojej rodzinie. niech was to zlo co innym robicie wroci do was i waszych bliskich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak dyspozytorowi pałą przez łeb i poczekć na efekt??? Oczywiście nie wysyłając karetki bo po co? Pomyślcie durni decydenci................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś robi jak zwykle szum wokół tragedii, dyrektor Pogotowia  zachowuje sie zgodnie z wytycznymi i obowiązującymi procedurami Facet wkłada olbrzymia ilośc własnej pracy i dodatkowego ludzkiego zangażowania w pełnina funkcję. Oczywiście kontrola w takiej sytuacji to rutynowe postepowanie ale pobieżnie analizujc temat, zmarły poprostu miał pecha bo pogotowie to nie izba wytrzeżwień a jej w Lublinie nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas zapalic swieczki przed domem dyspozytora i kierownctwa. tylko wstyd ma szanse pokonac mordercow. cala rodzina wychowala szubrawcow i niech rodzina sie wstydzi. dzieci tez powinny wiedziec, ze rodzice to zabojcy i pieklo na nich czeka.   a jak mam sie bronic? panstwo mnie nie obroni!   wiec   zycze wszystkim gnidom tego samego co mi zycza i swoimi dzialaniami szkodza mi i mojej rodzinie. niech was to zlo co innym robicie wroci do was i waszych bliskich!
Taka ta służba zdrowia jak i ten prezydent, rząd POjebów, ale nas Qurwa ta  "demokracja " obdarowała !!!!  ech .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie dyspozytor = Bóg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puste  to nasze społeczeństwo...Wam napisać ze rozdają coś za darmo to polecicie nie sprawdzając...poczekajcie na prawdziwe fakty i dopiero komentujcie...z czasem zobaczycie....i zapytajcie rodziny dlaczego w pewnym momencie nie chcieli pomocy pogotowia a teraz wielka awantura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawniej przy kazdej stacji była dyspozytornia, obecnie jest tylko 5 dyspozytorów na prawie pół województwa, nie zazdroszczę im tej roboty, jest ich za mało mają codziennie kociokwik, z drugiej strony jeśli wysyłają karetkę S do bólu zęba a potem wołają z innej stacji karetkę której ratownik kierowca nie zna terenu to się często kończy żle, poza tym dojdzie kiedyś do takiej sytuacji, że nie będą mieli co wysłać i sytuacja się powtórzy. Poza tym dyspozytorzy nie znają terenu przyjmują wezwania nie wiedząc gdzi i tak przekazują karetkom, które błądzą i muszą same dzwonić do wzywającego i się dopytywać o miejsce wezwania. Nie zawsze to co nowe jest lepsze, moim zdaniem jest wielki bur..... Rodzinie zmarłego szczere kondolencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuuuuuuuuuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  dlaczego  rodzina nie powie prawdy?????? nie chcieli przyjazdu  karetki tylko radzili się co zrobić z pijanym ..... opluwa się dyspozytorów a Ci wykonują najbardziej  odpowiedzialną  prace w całym  systemie ratownictwa muszą ocenić stan pacjenta  nie widząc.... chylę czoła  przed tymi ludzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu Dyrektor usunął z CRP Dyspozytor, która chciała zmian, mówiła o nieprawidłowościach, potrzebie szkoleń. Była niewygodna. I mamy efekty.
masz tu na myśli dyspozytor która zastraszała i poniewierała ludzi od początku powstania CPR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu Dyrektor usunął z CRP Dyspozytor, która chciała zmian, mówiła o nieprawidłowościach, potrzebie szkoleń. Była niewygodna. I mamy efekty
........ja tam nie wiem jakim tam była dyspozytor......... ale wiem że na podstacji na której była koordynującą w końcu zapanował spokój bo jak robiła miejsce dla syna to poleciał........... jeden Ratownik.......... a jak robiła miejsce dla siebie to kolejny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...