Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działka, na której stoi klub Tektura sprzedana za 11,7 mln zł

Utworzony przez jimjim, 20 listopada 2013 r. o 10:57 Powrót do artykułu
2000 metrów kwadratowych? Hahahah zaraz się okaże, że dużo więcej...gość zapłacił 5500 za metr? Bez jaj to teraz trzeba zrobić 5000 metrów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie teraz bedzie pil lokalny gilas? No tak, bedzie kradl z budowy, i pil na niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I świetnie. Tektura sio z prywatnej wlasnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bardzo dobre miejsce na kolejny kościół. Miasto zamiast sprzedawać tą działkę mogło zbudować na niej świątynie, która stałaby się ozdobą miasta na miarę Katedry. W centrum Lublina nie zbyt wielku kościołów. Czasem ludzie maja aż 500 metrów do najbliższego kościoła. Innym fajnym pomysłem dla budżetu miasta byłoby odbudowanie Fary. Miasto powinno ją odbudować i potem przekazać Kościoło Katolickiemu, żeby służyła mieszkańcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2000 metrów kwadratowych? Hahahah zaraz się okaże, że dużo więcej...gość zapłacił 5500 za metr? Bez jaj to teraz trzeba zrobić 5000 metrów...
  Czytaj uważnie. To sama pow. handlowa w tym budynku nie może przekroczyć 2000mkw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze!! Wreszcie powstanie tam coś ładnego dla oka :D i koniec przestrzeni dla miejskich lumpów i pijaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Działka na której stoi klub Tektura" czy raczej działka z nielegalnie zawłaszczoną przez Tekturę przestrzenią i zabudowaniami należącymi do miasta?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narkomany,homoseksuality,komunisty,gudłeje z kucem i inne hipstery tam sie złaziły aby wspolnie baraszkowac lubieżnie bez nadzoru ksiendza i aniola gabryiela!!!a Kysz pogany wescie sie za jakas robote!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. W centrum miasta nie ma miejsca dla klubu degeneratów. Niech ich Pietrasiewicz weźmie do siebie do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrał p. Leńczuk, ostatni PRL-owski prezydent Lublina. A dzisiaj, proszę biznesmen pełna gębą. Jak ci władcy prl-u się urządzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy się z łaski swojej zamknijcie, nic nie wiecie o tym miejscu, o tych ludziach, sami jesteście gudłeje niedomyci, ignoranci zasrani, polaki cebulaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy się z łaski swojej zamknijcie, nic nie wiecie o tym miejscu, o tych ludziach, sami jesteście gudłeje niedomyci, ignoranci zasrani, polaki cebulaki
  szkoda ze nie ma juz skinheadow,by pogonili ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://fw.pl/lokaliz
  Mega :D Dzięki wielkie :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...