Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci Barbary potrzebują normalnego domu

Utworzony przez gosc, 16 lipca 2008 r. o 08:29 Powrót do artykułu
i ci na to Prezydent Lublina??....może w koncu wziął by sie za cos pozytecznego!!!!...i pomógł w zorganizowaniu mieszkania!!!siedza na wysokich stołkach,pieniadze biora i nic nie robia!dfo roboty Panie Prezydencie!!taka wyprawka dla dziecka do szkoły to dla Pana nic wielkiego!!trzeba tylko chciec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem ze o zmarlych nie mozna zle mowic ale ta kobieta nigy nie byla dobra matka!! Te dzieci nigdy nie mialay prawdziwego domu moze teraz ktos im stworzy normalne wrunki do zycia!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście nie znałam pani Barbary ale bardzo dobrze znam Klaudie i Ole to fajne koleżanki ale przyznam czasami wydać ze Klaudia jest smutna nie chce poruszać przy niej tego tematu bo może poczuć się urażona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2y nie gadaj na moja mame. Ona naprawde nie miala sil zeby o nas tak zadbavc byla chora. A ja sie postaram zeby to zniknelo o mojej przeszlosci i o mojej rodziny przeszlosci z internetu nie zostanie po tym slladu! Jak byscie wy sie czuli na moim miejscu!? Mam teraz 12 lat! Idzcie z moja przeszloscia odwalcie sie ludzie. Ja wiem ze chcieliscie jak najlepiej ale usuncie to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...