Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieciobójczynie przed sądem

Utworzony przez kasia, 18 lutego 2008 r. o 17:12 Powrót do artykułu
Dorota powinna siedzieć!!!! Jest podła i wyrachowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak dobrze znasz Dorotę,ale ja ją znam od małego i moim zdaniem kara 12 lat to i tak dużo!A wcale nie jest podła i wyrachowana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam jej i nigdy nie chciałabym znać kogoś takiego.Wiem tylko jedno, to kochane maleństwo powinno żyć-ten aniołek zasługiwał na szczęście wiec nie pisz mi tu ze ta kara jest za duża. Za taka zbrodnie powinna dostać dożywocie!!!! Nasze prawo i tak jest za delikatne w stosunku do takich zbrodni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak i jajej nie znam ale to nie zmienia faktu co zrobila nawet jakbym ja znala to juz by moja kolezanka nie bylA PO CO SIE PIPRZYLA A POZNIEJ DZIDZIUSIA ZABILA TO NIE JST WYRACHINOWANIE ?? I TAK ZA MALO JESTEM Z ZUZA DOZYWOCIE DLA TAKICH SZMAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIESZ CO GOSCIU ZNASZ JA OD MALEGO I CO O TYM SADZISZ ZE ZABIOLA DZIECKO W LAZIENCE UDUSILA JE JESTES DUMNA Z NIEJ?SZANUJESZ JA BARDZIEJ??CZY MYSLISZ JAK ONA MOGLA TO ZROBIC PRZECIEZ TAKA DOBRA OSOBA ? A WIDZISZ TWOJA KOLEZANKA TO NIE CZLOWIEK I NAWET NIE ZWIERZE BO ZWIERZETA OPIEKUJA SIE SWOIMI MALYMI A NIE DUSZA BIUSTONOSZEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ONA~ napisał:
WIESZ CO GOSCIU ZNASZ JA OD MALEGO I CO O TYM SADZISZ ZE ZABIOLA DZIECKO W LAZIENCE UDUSILA JE JESTES DUMNA Z NIEJ?SZANUJESZ JA BARDZIEJ??CZY MYSLISZ JAK ONA MOGLA TO ZROBIC PRZECIEZ TAKA DOBRA OSOBA ? A WIDZISZ TWOJA KOLEZANKA TO NIE CZLOWIEK I NAWET NIE ZWIERZE BO ZWIERZETA OPIEKUJA SIE SWOIMI MALYMI A NIE DUSZA BIUSTONOSZEM
Idź do szkoły paniusiu. Zwierzęta jeśli są zestresowane zabijają swoje młode. Jest to dosyć powszechne zjawisko. A od sądzenia jest sąd, a nie różni niedouczeni hipokryci. Ta dziewczynina przecież i tak ma zmarnowane życie. I proponuję przypomnieć sobie biblijne "kto jest bez grzechu, niech rzuci kamieniem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D.D jest podła i wyrachowana..! ku***ła się na lewo i prawo z kim popadło. Jak tak można...i jeszcze bezbronne dziecko zabić poprostu brak słów. 12 lat to zdecydowanie za mało...przynajmniej 25 lat albo dożywocie, nie dała żyć małej istocie to i ona powinna mieć to odebrane..i jeszcze bezczelnie apelacje składa.. brak słów!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
Idź do szkoły paniusiu. Zwierzęta jeśli są zestresowane zabijają swoje młode. Jest to dosyć powszechne zjawisko. A od sądzenia jest sąd, a nie różni niedouczeni hipokryci. Ta dziewczynina przecież i tak ma zmarnowane życie. I proponuję przypomnieć sobie biblijne "kto jest bez grzechu, niech rzuci kamieniem".
więc wynika z twojej wypowiedzi że i "one" bo nie wiem jak je nazwać są zwierzętami a nie ludźmi i to jest bardzo dobre określenie ! ZWIERZĘTA nie ludzie.!! powinna zgnić w więzieniu jedna z drugą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem dlaczego grozi jej 12 tylko lat?? Zabiła bezbronne dziecko, powinna za to zgnić w więzieniu i nie oglądać światła dziennego do śmierci!! "Kto jest bez winy niech rzuci kamieniem" - zapewniam, że znalazłoby się wiele takich osób! Dzieciobójczynie to wyrzutki, które społeczeństwo powinno spychać na margines i oddzielać od reszty ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
exhausted napisał:
Ja nie rozumiem dlaczego grozi jej 12 tylko lat?? Zabiła bezbronne dziecko, powinna za to zgnić w więzieniu i nie oglądać światła dziennego do śmierci!! "Kto jest bez winy niech rzuci kamieniem" - zapewniam, że znalazłoby się wiele takich osób! Dzieciobójczynie to wyrzutki, które społeczeństwo powinno spychać na margines i oddzielać od reszty ludzi.
zgadzam się co do słowa..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...