Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziecko chce urodzić dziecko

Utworzony przez Romek, 9 czerwca 2008 r. o 22:12 Powrót do artykułu
Jeszcze wczoraj był gwałt a dzisiaj zawiedziona miłość. A więc jednak to co podawała tkzw. Federacja na rzecz ........" to było kłamstwo. czy przypadkiem dziennikarze zanim cos napisza nie powinni sprawdzić dobrze kazdej informacji. Normalni dziennikarze bo na dziennikarzy Wyborczej nie liczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aborcja jestem małym okruszkiem u mamusi pod serduszkiem urosnę i będę wykształcony budował mosty i szklane domy ale zaraz, co się dzieje ostrze się nade mną chwieje ojej! ucięło mi rękę całą mamo! wiesz jak to bolało dalej mocno mnie kaleczy myślałem, że jestem bezpieczny że mama kocha nad życie a ona - katu na zabicie jeszcze nie zdążyłem zrozumieć jeszcze modlić się nie umiem ale jako mały duszek będę kochał swoją mamusię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romek napisał:
Jeszcze wczoraj był gwałt a dzisiaj zawiedziona miłość. A więc jednak to co podawała tkzw. Federacja na rzecz ........" to było kłamstwo. czy przypadkiem dziennikarze zanim cos napisza nie powinni sprawdzić dobrze kazdej informacji. Normalni dziennikarze bo na dziennikarzy Wyborczej nie liczę.
Dla ciebie rzetelni są ci z "naszego dziennika" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"urosnę i będę wykształcony budował mosty i szklane domy" Lub skoncze na klatce schodowej z butelka wina i papierosem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tad napisał:
aborcja
a ty mądrala dałęś choć jedną złotówkę na jakiekolwiek głodne dziecko, czy tylko pouczać umiesz.Ja zyczę ci aby twoja córka miała ciąże w wieku 14 lat. i zeby k... jeździł za nią z bandą moherów od szpitala do szpitala.
Ostatnio edytowany 10 czerwca 2008 r. o 09:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwałtu nie było ale... Prawo do legalnej aborcji - takowe samo jak po gwałcie - jest. No i jest wrzawa przez "obrońców życia" i "obrońców kobiet" pospołem czyniona. A powinna być cisza, by rodzina z dyskretną pomocą - także księży pedagogów i psychologów czemuż nie?- ale bez nacisków mogła podjąć decyzję. Także, jeśli ukierunkowna na usunięci płodu. Rodzic ma dosyć szeroką moc władcą nad małolatami i czynienie zarzutu przestępstwa w przypładku nakłaniania córki do prawnie dozwolonej aborcji oznacza co najmniej, że z prawem lub jego stosowaniem coś nie tak. Prawda:- jeśli mała chce rodzić, a duża chce aborcji - ktoś to powinien rozstrzygnąć. Ale na pewno nie księża lub inne osoby mające dogmatyczne zdanie w tę lub we w tę Księża, cały hierarchiczny Kościół także powinni klęknąć i walnąć się w swoje klaty. To za ich przyczyną dzieciaki - nawet w wieku, kiedy hormony porządnie im wałą w mózgi i łona, mają na tak "wysokim moralnie" poziomie wychowanie seksualne. Inaczej nazwane, bo samo "seks" mocno podejrzane i jest jeśli, to z mocnym zażenowaniem , półszeptem przez "dorosłych" przy "dzieciach" wymawiane. Napisałem w cydzysłowach, bo dorośli do przekazywania tej tajemnej wiedzy nie dorośli a dzieci, bez ich wykładów, już "po inicjacji". Przedmioty nauczania w stylu "wychowanie w rodzinie" uczą głównie posłuszeństwa (co nie przeszkadza popierać buntu córki w takim jak wyżej przypadku). Te prowadzą przeważnie katecheci. Opłacani przez szkołę, ale z nadania i pod pełną władzą kleru. A tutaj kościół nawet religii nie uczy normalnie. Miast pogłębionych, krytycznych analiz zagadnień teologicznych, wbija się w łebki podobne opowieściom Szeherezady czy przygodom Sindbada bajeczki. No i paciorków na pamięć. a przede wszystkim tego: Dziatwo droga! Jeśli nie ubieracie habitów to wiedzcie, że jesteście tylko barankami. I, jak one mają być posłuszne swoim pasterzem, tako i wy zwracając się z szacunkiem "ojcze duchowny"- słuchajcie. Jego słowa to święte Słowa. To Słowo Boże. No i czegokolwiek, by to słowo tyczyło i w jakim miejscu skali - od kretyśko głupiego do genialnie mądrego - się znajdowało to podobni "Ojcu" Rydzykowi będą miały tłumy bezkrytycznych wielbicieli. Dorosłych, często wydaje się, nieźle wykształconych. W taki stanie rzeczy, jak ma podjąć rozsądną decyzję czternastolatka otoczona katechetami, klechami kościelnymi psychologami a i ... psycholami. Z drugiej strony z telewizora wrzawa "lewicy" czy "kobiet wyzwolonych". No i sam Bóg lu Szatan (do wyboru) wie kto jeszcze tu mąci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamiesz babo wcale nie chce urodzić,a naciski ,żeby urodziła,wywiera taka chołoto jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO PROKURATURA CHCE śCIGAć MATKę KTóRA CHCE TEGO CO JEJ SIE PRAWNIE NALEżY A NIE śCIGA TALIBóW KATOLICKICH KYTóRZY INNYM żYć NIE DAJą.CZYżBY BYłA IDEOLOGICZNIE USTAWIONA TAK JAK ZA KOMUNY ?TEGO FESTIWALU CIEMNOTY I ZACOFANIA CZYTAć SIę NIE DA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko tydzień i dziecko nie będzie już mogło usunąć ciąży.Klechy wiedzą co robią.Umieścili ciężarną w domu opieki,tam ją mają na oku stare dewoty-rycerze i "obrońcy" życia.on są gotowe na każde pierdnięcie klechy lub ojdyra zrobić wszystko. Kościól zdelegalizować,oddzielić kościół od państwa czyli odciąć od MLECZNEGO CYCKA.K... do roboty albo na księżyc.Dosyć panoszenia się w tym kraju.
Ostatnio edytowany 10 czerwca 2008 r. o 09:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle krzyku i o co? Ja rozumiem że tak młoda dziewczyna ma problem. Tylko czy aborcja jest w tym przypadku wyjściem z sytuacji? Fajnie poużywała sobie trochę szaleństwa i teraz co? Aborcja W niedzielę Olejnikowa grzmiała na antenie i prawie zaczęła mordować bo jak jest możliwe dziewczynka została zgwałcona przez jakiegoś dewianta a tu coś takiego. Trochę pokory i zastanowienia nad problemem. To nie takie proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIEWCZYNA JEST W CIążY- TO FAKT I KONSEKWENCJA POSTęPOWANIA. ABORCJA W POLSCE JEST NIELEGALNA. DLACZEGO? BO TO MORDERSTWO. JEśLI NIE CHCE WYCHOWYWAWAć DZIECKA (NIE MOżE) NIECH URODZI I ODDA DZIECKO DO ADOPCJI. DLACZEGO DLA NIEKTóRYCH LUDZI JEST TO GORSZE ROZWIąZANIE NIż ZAMORDOWANIE WłASNEGO DZIECKA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klecha napisał:
Jeszcze tylko tydzień i dziecko nie będzie już mogło usunąć ciąży.Klechy wiedzą co robią.Umieścili ciężarną w domu opieki,tam ją mają na oku stare dewoty-rycerze i "obrońcy" życia.on są gotowe na każde pierdnięcie klechy lub ojdyra zrobić wszystko. Kościól zdelegalizować,oddzielić kościół od państwa czyli odciąć od MLECZNEGO CYCKA.K... do roboty albo na księżyc.Dosyć panoszenia się w tym kraju.
Zastanów się i... co wypisujesz a może to ty na księżyc lub lepiej dalej do jeszcze w nocy cie będzie widać. Od... się od kościoła jak się nie podoba to przecież nie musisz słuchać.
Ostatnio edytowany 10 czerwca 2008 r. o 09:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DOBRO I TAK ZAWSZE ZWYCIĘŻY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna ma trudne życie i nie nie ma w tej sytuacji dobrego rozwiazania ale najgorszym jest aborcja. Dziwczyna, która dopiero staje się kobietą ma zabić swoje dziecko! "Problem" zostanie rozwiązany, ale czy ktoś zastanawia się się nad tym jak ona dalej będzie z tym żyła. Czy jak zostanie sama ktoś ja wesprze, czy można po czymś takim żyć normalnie. Pozwólmy jej urodzić to dziecko, tyle rodzin czeka na adopcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie się jak to dziecko i jej matka są zaszczuci, wypisujecie durnowate opinie, jestem osobą wierzącą , ale nie mogę przepatrzeć ja grupa bogoboinych Pań z księdzem na czele ma decydować o czyimś życiu, ludzie to jest czternastoletnie dziecko, dokonano przestępstwa, czy jedna i druga bogobojna Pani nie zastanowiła się jak by się zachowała gdyby dotyczyło to jej wnuczki, ludzie na siłę chcecie, aby dzieci miały dzieci, czy będziecie z tym dzieckiem wychowywać drugie dziecko! Łatwo decydować za kogoś innego, osądzać go, szykanować , wywierać na tej młodej osobie presje. Niedobrze mi się robi jak czytam że, o moim życiu ma decydować ksiądz i jakieś postronne osoby, od tego rodzie i przepisy prawne, a przepisy mówią jasno i wyraźiście w jakiej sytuacji można dopuścić do aborcji. Przestańcie na siłę uszczęśliwiać tą dziewczynkę i jej matkę one i tak przechodzą piekło. Chyba jeszcze dalej niedostrzegacie biedy niechcianych dzieci. Ponadto kto pozwolił na odwiedzanie księdzu i bogobojnym Paniom tego dziecka , to jest wywieranie presji, zamiast zająć się własnymi problebami ingerują w cudze życie niwidząc że to one najbardziej krzywdzą tę dziewczynkę. Wierzę ,że Sąd podejmie słuszną decyzję !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że nie powinna zabijać bezbronnego dziecka.Jeśli uważa że nie jest w stanie wychować Go ani zapewnić godziwych warunków, gdyż jest za młoda po urodzeniu może bez żadnych problemów zrzec sie praw. Naprawdę wiele bezpłodnych małżeństw z utęsknieniem czeka na adopcję takiego dziecka zapewniając mu godne warunki i szczęśliwe życie. W ten sposób ta młoda dziewczyna nie będzie żyła z piętnem aborcji i ogromnymi wyrzutami sumienia Wprawdzie będzie tęsknota i jakaś pustka, ale mniejsze zło. Czas leczy rany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można kręćka dostać, tutaj piszą, że dziewczyna che urodzić dziecko, a interia podała, że chce aborcji.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo mała będzie w 12 tygodniu więc problem sam się rozwiąże. Klechy i babcie radiomaryjne będą zadowoleni. Dziewczyna dostanie becikowe, a dalej niech martwi się sama. W końcu dla tych "obrońców życia" dziecko liczy się tylko od poczęcia do urodzin, a potem to już nie ich problem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj jest wiarygodniej niż w ND i RM, czy innych klechów: http://fakty.interia.pl/kraj/news/14-letni...c-ciaze,1125025
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako rodzic nie wyobrażam sobie jak można usunąć 11 tygodniowe dziecko. Jak oglądam zdjęcia USG mojego 12 tygodniowego bąka i przypominam sobie jak machał wtedy rączkami to w głowie mi się nie mieści, że ktoś chciałby zabić takie maleństwo. Ręce opadają... Rozgrzany pręt w dupska wszystkich feministek i lekarzy-morderców. A poza tym peace and love
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...