Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"- Zastępca prezydenta Elżbieta Kołodziej- Wnuk była w pracy po godzinie 8 rano. Do Ratusza przyjechała rowerem ? informuje Mirosław Kalinowski z biura prasowego Urzędu Miasta w Lublinie. " -temu tłustemu babsztylowi przydało by się więcej ruchu.Ale dlaczego była w pracy PO ósmej?Czy nie powinna o ósmej być już za biurkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojechalam do pracy samochodem - komunikacja MPK dzisiaj jest bezpłatna, ale... do 15.00. pracuję do 17.00, a żeby dojechać do domu, musze skorzystać z 3 linii. taniej wychodzi korzystanie z samochodu. ot co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia z Wrocławia, dzisiaj wszyscy jeżdżą za darmo komunikacją miejską jak widać można:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ruda morda Łątka czym przyjechała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rydzyk napisał:
"- Zastępca prezydenta Elżbieta Kołodziej- Wnuk była w pracy po godzinie 8 rano. Do Ratusza przyjechała rowerem ? informuje Mirosław Kalinowski z biura prasowego Urzędu Miasta w Lublinie. " -temu tłustemu babsztylowi przydało by się więcej ruchu.Ale dlaczego była w pracy PO ósmej?Czy nie powinna o ósmej być już za biurkiem?
NO WŁAŚNIE?????????Chyba pracujemy od 8.00 , a jeszcze zanim kawka, ploteczki i wychodzi 10.00... "brawo" pANI uRZĘDNIK Poza tym, chętnie zaryzykuje jazdę MPK ale po niższych cenach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL'ek napisał:
Pozdrowienia z Wrocławia, dzisiaj wszyscy jeżdżą za darmo komunikacją miejską jak widać można:D
Nic niema za darmo.Ktoś musi za tą twoja jazdę zapłacić.A najpewniej to wszyscy podatnicy zapłacą żeby władzuchna mogła robić takie szopki i się wykazać jaka jest proekologiczna.Nie ciesz się że jechałeś za darmo bo i tak zapłacisz podwójnie tylko w innych opłatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pan Żuk przyjechał trolejbusem? Jak on mieszka w Świdniku? Ej coś mnie tu nie gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konieczne uruchomienie kolei miejskiej i podmiejskiej. Nie wiem na czym polega trudnosć.Tory sa,tabor jest, pasazerowie są.Nie ma tylko decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
Jak Pan Żuk przyjechał trolejbusem? Jak on mieszka w Świdniku? Ej coś mnie tu nie gra.
skoro przyjechał trolejbusem, to ze świdnika dojechać musiał kalinówką. już gra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
Nic niema za darmo.Ktoś musi za tą twoja jazdę zapłacić.A najpewniej to wszyscy podatnicy zapłacą żeby władzuchna mogła robić takie szopki i się wykazać jaka jest proekologiczna.Nie ciesz się że jechałeś za darmo bo i tak zapłacisz podwójnie tylko w innych opłatach.
Tak się składa, że należę do grupy osób, która często korzysta z komunikacji miejskiej i kupuję bilety, dlatego taki prezent bardzo mi się podoba, tym bardziej, że przyjechałem tutaj na parę dni:) a nie kupiłem jeszcze miesięcznego/nie wyrobiłem karty miejskiej:) dla Ciebie może i to jest szopka ale w normalnym kraju, w normalnym mieście powinny być pieniądze na takie akcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoje imię napisał:
skoro przyjechał trolejbusem, to ze świdnika dojechać musiał kalinówką. już gra?
Taki Żuk ma czółki i nie potrzebna mu trakcja trolejbusowa on się podłączy do elektrycznej i jedzie jak metro pod ziemią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL'ek napisał:
Tak się składa, że należę do grupy osób, która często korzysta z komunikacji miejskiej i kupuję bilety, dlatego taki prezent bardzo mi się podoba, tym bardziej, że przyjechałem tutaj na parę dni:) a nie kupiłem jeszcze miesięcznego/nie wyrobiłem karty miejskiej:) dla Ciebie może i to jest szopka ale w normalnym kraju, w normalnym mieście powinny być pieniądze na takie akcje.
W normalnym kraju każdy powinien płacić za siebie,a pieniądze z podatków powinny iść na bezpieczeństwo (wojsko,policja )i minimalną administrację.Organizowanie takich i podobnych akcji na koszt podatnika to jest mydlenie oczu że władza dba o obywateli mając ich jednocześnie w głębokim poszanowaniu. Dla scisłości to nie jest żaden prezent bo i tak zapłacisz za to w innej formie.Tak ciężko to zrozumieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rydzyk napisał:
"- Zastępca prezydenta Elżbieta Kołodziej- Wnuk była w pracy po godzinie 8 rano. Do Ratusza przyjechała rowerem ? informuje Mirosław Kalinowski z biura prasowego Urzędu Miasta w Lublinie. " -temu tłustemu babsztylowi przydało by się więcej ruchu.Ale dlaczego była w pracy PO ósmej?Czy nie powinna o ósmej być już za biurkiem?
Pani Kołodziej Wnuk ma nienormowany czas pracy i w związku z tym pracuje od rana do wieczora a nie 8 godzin. Czy ty też pracujesz po 12 godzin dziennie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...