Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień Nauczyciela z protestem w tle (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez gozda, 14 października 2008 r. o 14:03 Powrót do artykułu
Relacja niestety dosyć kiepska.. 1. Ogół ludzi (i zdaje się 100% tych którzy podchodzili, żeby porozmawiać) nas popierał. A video zostało podsumowane żałosnym gestem osoby, która nie miała żadnych argumentów, a mogła tylko naśmiecić. 2. Pokazano nas jako zwolenników nie posyłania dzieci do szkół, czy posyłania późniejszego. A naszym głównym przesłaniem było, że taki wybór powinien być dokonywany przez rodziców, nie przez państwo, pod groźbą kar. Oczywiście, wypowiedzi nie są sfałszowane, ale zostały tak dobrane (może nie świadomie, nie przesądzam), sam osobiście słyszałem co mówiliśmy, i akcentowaliśmy w nich kwestię wolności. Dodatkowo - jest tu zawarta moja wypowiedź, ale z uciętą argumentacją. Pani redaktor zapytała mnie "Pan swoich dzieci nie pośle do szkoły?" (gdybym odpowiedział, że nie poślę, to pewnie by poszło) odpowiedziałem "Poślę, możliwe, że nawet w wieku proponowanym przez obecny rząd, ale chciałbym, żeby to była przemyślana przeze mnie decyzja, a nie narzucona przez urzędnika". Serdecznie pozdrawiam, Łukasz G_a_ndecki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się podoba. A to, że facet naśmiecił to tylko o Nim świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna i słuszna akcja UPRu, taki głos rozsądku w tym bagnie politycznym... Chłopak na koniec filmiku to taki przykład jakie efekty daje wychowywanie dzieci w szkołach państwowych... Pytanie do PO, gdzie są plany bonów oświatowych???? pozdrawiam i oby więcej takich akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram nieposyłanie dzieci 6-cio letnich do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...