Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bardzo dobrze należało się redaktorzynie już dawno szkalował innych od lat to teraz zobaczy jak to jest
Ostatnio edytowany 7 sierpnia 2009 r. o 00:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co on sobie jaja robi ?!, przecież skoszoną trawę to się na kompost daje, albo coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacuś! Współczuję Ci. Po ch...j dałeś się złapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan wykazał się wyjątkową hipokryzją. Wielokrotnie w swoich tekstach wykazywał swoje proekologiczne zapędy, a sam odpady wyrzuca do lasu. Na działce przecież można takie odpady spalić, alby zrobić kompostownik. Gdyby każdy pozwalał sobie na takie zachowanie, mięlibyśmy sterty śmieci w każdy zakątku województwa. Na szczęście dużo lubi ma mózgi na odpowiednim miejscu i myśli o środowisku. To co zrobił Jacek Brzuskiewicz, to bardzo zły przykład zachowania z odpadami. Przez takich ludzi śmieci w rowach, lasach, itp. jest coraz więcej. Inni działkowcy obserwując jego zachowanie mogą w owczym pędzie pomyśleć, ze im też takie zachowanie się należy. Później z jednego worka robi się ich kilkadziesiąt. Już w Łęcznej działkowcy robią dokładnie to samo co pan Jacek. Na osiedlu Słoneczne, wyrzucają niebieskie worki z odpadami do pobliskich zagłębień terenu. Takie zachowanie jest godne pogardy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze to chyba jakaś aferowa sprawa , sam Wójtowicz wypowiada się w tej sprawie. Zapraszamy do innych lasów może pan znajdzie innych śmieciarzy, a ten Jacek to czasem nie opisywał policjantów. Panowie ośmieszacie się takie sprawy są dobre dla straży lęśnej bądź miejskiej. Policja niech się zajmie bandziorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policja !!! Teraz jeszcze zajac sie psami bez kagancow , srajacymi gdzie popadnie i bedzie porzadku troche. Jeszcze raz brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Brawo Policja !!! Teraz jeszcze zajac sie psami bez kagancow , srajacymi gdzie popadnie i bedzie porzadku troche. Jeszcze raz brawo!
ciekaw jestem, bo jeśli brzuszkiewicz nie ma podpisanej umowy o wywóz śmieci to znaczy, że przez ten cały czas jak mieszka w swoim domu to wywoził gdzie popadło śmieci. To dopiero afera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziennikarze Gazety Wyborczej czegoś nie wiedzą, przecież oni są zawsze nieomylni i wszechwiedzacy. Jak to możliwe jestem w szoku!!! Mój świat legł w gruzach. Nie wierze, że nie wiedzial. Powtarzam to jeszcze raz-dziennikarz Gazety jest wszechwiedzacy i specjalista od wszytskiego poczawszy od zasad seksu tantrycznego skonczywszy na ksztaltowaniu podstawy opodatkowania w grach telebingo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek o dwóch twarzach. Jest skończony!!! A co na to redakcja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego też nie czytam tego szmatławca,który opracowują tacy nieodpowiedzialni ludzie jak Brzuszkiewicz.Brzuszkiewicz to nie stażysta dziennikarski, to zastępca naczelnego.Mówi się ,że papier wszystko przyjmie-ale co musi przyjmować skoro go zagospodarowują tacy ograniczeni ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GWKoleś napisał:
Jacuś! Współczuję Ci. Po ch...j dałeś się złapać.
JESTEŚ KOLEGĄ REDAKCYJNYM ,jak go nazywasz Jacusia???? i tak widzisz problem?To tam pracuje aż tylu ludzi tak mocno ograniczonych w tematyce EKO?.Ciekawy jestem kto z KOM EKO da alibi bezmyślnemu "Jacusiowi"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO PO TAKIM CZYMŚ BRZUSZKIEWICZ ZOSTANIE NACZELNYM.BO W WYBORCZEJ IM MOCNIEJ "ZANIECZYSZCZAJĄ" POLSKĘ ,TYM ICH SŁAWA I CHWAŁA ROŚNIE.JA JUŻ DZISIAJ GRATULUJĘ AWANSU PANU VICE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHŁOP POLSKI napisał:
JESTEŚ KOLEGĄ REDAKCYJNYM ,jak go nazywasz Jacusia???? i tak widzisz problem?To tam pracuje aż tylu ludzi tak mocno ograniczonych w tematyce EKO?.Ciekawy jestem kto z KOM EKO da alibi bezmyślnemu "Jacusiowi"?
Chłopie! O nas się nie martw. Jacuś na pewno wykorzysta to zdarzenie do promocji. Pozdrawiam GWKoleś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało kiedy ;coś mnie tak bulwersuje.To całkowite bezmózgowie i jeszcze pokrętne tłumaczenia. Wstyd , wielki wstyd , to dzięki takim pustostanom mamy rowy i lasy pełne śmieci. MĄDRY INACZEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak przy okazji: a co się dzieje u kolejnej dziennikarskiej hipokrytki pani Edyty Ł. z Radia Lublin, która służbowym samochodem nawalona jak stodoła wracała z imprezy pod Zamościem???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani Nadredaktor Hołda nic nie ma do powiedzenia ? Tak chętnie wydaje osądy o nieznanych jej ludziach. Czekamy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska Policjo - masz teraz przechlapane. A swoją drogą jak mówił, że butelki nie jego, to było je zabezpieczyć do daktyloskopijnych badań.NO, no "redaktorku" czy dziennikarz- osoba ZAUFANIA PUBLICZNEGO - może być karana ?????? No tak, zapomniałem, trzeba najpierw być dziennikarzem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi temu Brzuszkiewiczowi. Czyżby podejrzewał, że ktoś uważa go za porządnego człowieka? Przecież opinię ma od dawna wyrobioną - jaką wiadomo. Swoją drogą lubelska Wyborcza jest już chyba na dnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~młody~ napisał:
bardzo dobrze należało się redaktorzynie już dawno szkalował innych od lat to teraz zobaczy jak to jest
No weź przestań. Przecież Bruszkiewicz jest dziennikarzem śledczym! Widać od razu, że się nie znasz na dziennikarstwie (no przynajmniej tym prowincjonalnym, lubelskim).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOSIŁ WILK RAZY KILKA PONIEŚLI I WILKA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...