Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzik grasuje po ulicach Lublina. Prawdopodobnie jest ranny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2018 r. o 10:46 Powrót do artykułu
TO W LUBLINIE NIE MA MYŚLIWYCH ?. ODSTRZELIĆ DZIKA I PO KŁOPOCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej go odstrzelić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to wkurzony rezydent i do szpitala leciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie odstrzeliwuje się niektórych komentujących?Byłoby po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ... dzik trafi do Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt ....ble ble " . Gdzie z tą lochą !!! Tam są małe zwierzątka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem go wracając z nocnego dyżuru ,i powiadomiłem służby . Na rannego on nie wygladał nie atakował ! wygladał racze na chorego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zdechnie to zamawiam schabik na niedzielny objad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za każdym razem kiedy "służby" ganiają jakieś zwierzę przypomina mi się jak zastrzelili weterynarza. ***wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,126765,9250194,policja_polowala_na_tygrysa__zginal_weterynarz.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny maluszek! Mam nadzieję, że nie zrobią mu krzywdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie jest pełno dzików ale jakoś nikt ich nie wyłapuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zdechnie,czego mu absolutnie nie życzę,to będziesz mieć takiego super schaboszczaka jakiego nigdy nie jadłeś i pewnie już nie zjesz.Zwierzę może być wściekłe,mieć włośnicę lub ASF.Smacznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniam mniam. Pyszne mięsko. Zjadła bym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj wieczorem widziałam potrąconego dzika na ul. Bohaterów Września, przed zjazdem w stronę Czechowa. Może to ten sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj o godz 09.00 na ulicy Poligonowej w Lublinie przez szosę przebiegło przede mną stado 4-5 sporych rozmiarów dzików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dlaczego nie odstrzeliwuje się niektórych komentujących?Byłoby po kłopocie.
 Prawo łwoiecke jeszcze na to nie pozwala... ale już neidługo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grasuje...przestraszone biedne chore zwierzę...pismaki kuźwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODSTRZELIĆ GADZINĘ NATYHMIAST ZANIM ZAATAKUJE DZIECI. ALBO NADZIAĆ NA WIDŁY I PO SPRAWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEKTÓRZY Z WAS TO BESTIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstrzelić można by było z zachowaniem daleko idących środków ostrożności jest to od strony technicznej wykonalne ale nikt z my sliwych tego nie zrobi po tych durnych demonstracjach psełdo-ekologów to dla nich woda na młyn. Polowanie moze sie odbywać teraz 150m od zwartej zabudowy, więc niech strażnicy go łapią.A tak rozsądnie jest znaleźć weterynarza z karabinkiem do usypiania zwierząt i po problemie. Pewnie strażnicy o takiej możliwości nie wiedzą i sami urządzają sobie rodeo stresując dzika który w efekcie zacznie być agresywny we wlasnej obronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Gość z godz 14:08: ciebie śmieciu to nawet zagazować szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...