Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wierzę aby to dzik zaatakował psa. To nie jest wiosna, gdzie od biedy locha mogła kogoś pogonić. Ewidentnie dzik bronił się przed kundlem, który biegał bez smyczy i kagańca; naskoczył na dzika i się doigrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak sądzę. Poza tym, jak radny chce przywracać równowagę w przyrodzie, to raczej powinien poprosić o ostrzał ludzi. I zaklinanie rzeczywistości tej prawdy nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już walczę z dzikami od wrzesnia.dzwonilem wszędzie i byla ta sama odpowiedz.ze nie poradzą nic na to sprawę nie poradzą.wziąłem sprawę w swoje ręce i zakupilem specjalny odstraszacz .na razie unikają mojego miejsca.ale boje się nadchodzącej wiosny.a urzędy nic nie robią tylko przez sluchawke głupio sie usmiechaja a kiedy dzwoniłem ba straż miejska to nawet nie raczyla przyjechać.a juz niw wspomne o mojej stracie materialnej ktora mi wyrzadzily dziki.pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rownowage w przyrodzie zaklocili glownie ludzie poprzez nadmierne zabieranie przestrzeni przyrodzie. Radny chce mysliwymi odstrzelac ludzi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Latem wybrałem się do lasu wczesnym rankiem.Gdy szedłem drogą asfaltową która biegnie skrajem lasu,nagle wybiegł dzik.Był ok.15 metrów ode mnie.I co?Byłem przekonany,że ucieknie ale nie!Stał przodem do mnie i robił coś co ja określam teraz jako szczekanie.Po prostu z dużą siłą wydmuchiwał powietrze przez ryj i to dawało taki dziwny dźwięk.Bardzo powoli wycofałem się ja szukając wzrokiem jakiegoś drzewa dogodnego do wdrapania się w razie ataku.Aż strach pomyśleć co by mógł zrobić np.dziecku!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szanownego Pana Radnego. Mam na zbyciu dzidę, może pan sam sprawę załatwi. Żeby tak zwierzątku dać jakieś szanse, a nie zaraz z zasiadki jakiś myśliwy z daleka, bezpiecznie. A na poważnie - to my ludzie wchodzimy coraz bardziej w środowisko zwierzęce i wypieramy je coraz dalej. Chyba trzeba się pogodzić z tymi współmieszkańcami i po prostu uważać na pupili(psy, koty). Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie ostrzeżenie? Od dzików? Dziki idą na wojnę z psami? Co się dzieje w tym artykule?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rownowage w przyrodzie zaklocili glownie ludzie poprzez nadmierne zabieranie przestrzeni przyrodzie. Radny chce mysliwymi odstrzelac ludzi????
Tak, zaczynają od ciebie. Założę się że w lesie nie mieszkasz i też tę przestrzeń zabierasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rownowage w przyrodzie zaklocili glownie ludzie poprzez nadmierne zabieranie przestrzeni przyrodzie. Radny chce mysliwymi odstrzelac ludzi????
Tak, zaczynają od ciebie. Założę się że w lesie nie mieszkasz i też tę przestrzeń zabierasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechem żartem, ale w ostatni czwartek dwa samochody miały kontakt z tymi dzikami na ulicy Sławinkowskiej obok Biedronki. Trzeba chyba coś z tym zrobić, bo trochę wymyka się to spod kontroli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybić dziki i inne zwierzęta bo nam zagrażają! Tak wnioskuję po komentarzach.Ale wydaje mi się,że więcej szkody ludziom robią psy to przed nimi częściej uciekamy my i nasze dzieci niż przed dziką zwierzyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie koniecznie wybić. Ale jak zagrażają ludziom, to może czas je odłowić i przenieść gdzieś dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się bezmyślnie rozszerza granice miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzik ostrzega :D ale to napisane ja nie moge.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnie przemówią jelenie. Komu wyślą ostrzeżenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szokujące. często wychodzę tam na spacery z psem i śladów dzików jest zatrzęsienie, nigdy nie miałam spotkania oko w oko. Lisy też się tam pałętają, przychodzą nawet na osiedle i nie widać żeby bały się ludzi czy psów. Nawet jeśli pominiemy niebezpieczeństwo ataku na ludzi, bo proszęzwrócić uwagę na możliwość roznoszenia chorów, szczególnie odkleszczowych . Dzikie zwierzęta są transporterami kleszczy, w tamtym roku kleszcze łapano nawet na trawnikach pod blokami, a borelioza czy babeszjoza to poważne, groźne choroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w jakim języku ten pisowy radny dał ostrzeżenie dzikowi? w braille'u czy tylko migowym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Poligonowej jest pełno dzików, spacerują 2pasmówką często po zmroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten .... robił na terenie dzika? Dzik bronił swojego terenu. Było tam nie iść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co, zaczepiał dzikie zwierzę. To się doigrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...