Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś drzwi otwarte Uniwersytetu Przyrodniczego (zdjęcia)

Utworzony przez Fafurafu, 17 marca 2010 r. o 14:07 Powrót do artykułu
Na UP(phi taki z tego uniwersytet jak z koziej d... trąba) są najbrzydsze dziewczyny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fafurafu napisał:
Na UP(phi taki z tego uniwersytet jak z koziej d... trąba) są najbrzydsze dziewczyny!!!
A ciekawe gdzie ty studiujesz?? Fakt nie ma ładnych dziewczyn na pęczki, ale wg Ciebie uniwersytet to tylko ładne dziewczyny??? PS. I tak z żadną ładną nigdy się nie spotkasz gdziekolwiek byś nie studiował! Tylko gape walisz i tutaj piszesz jakieś głupoty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fafurafu napisał:
Na UP(phi taki z tego uniwersytet jak z koziej d... trąba) są najbrzydsze dziewczyny!!!
Jestem studentką UP i uwierz mi dziewczyna z twarzą jak moja i boskim ciałem nie gadają z takimi chłopakami jak Ty. Bo jak bysmy chciały gadać z chamska małpą która dowartościowuje się pisaniem głupich komentarzy w internecie to byśmy poszły do zoo. Ciekawe co Ty studjujesz?? pewnie nic bo albo jesteś małolatem albo niewykształconym chłopaczkiem z problemami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowcie co chcecie na UP najładniejsze:) polecam wszystkim koneserom kobiecej urody:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fafurafu napisał:
Na UP(phi taki z tego uniwersytet jak z koziej d... trąba) są najbrzydsze dziewczyny!!!
Uniwersytet to nie agencja towarzyska...misiu. A tak do tematu już: Politechnika i UP dają fach w ręku, pracę i wykształcenie. Nie rozumiem po co studiować np. Historię sztuki, czy kulturoznawstwo. Humanistyczne studia nie uczą niczego poza czytaniem. Studia jakie oferuje UP i PL uczą poznawać świat przez doświadczenie, szukać odpowiedzi na pytania, a przede wszystkim BADAĆ. UP to już nie jest AR, zmieniła się władza, struktura a przede wszystkim poziom uczelni. Mają bardzo dobre zaplecze (pod każdym względem). Studiuję na UP i na UMCSie jednocześnie i powiem szczerze- bez porównania. UMCS spadł na psy przez ostatnie parę lat, natomiast UP wzbił się i jestem dumna, że studiuję na "takiej" uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm...no nie wiem czy UP daje fach w reku...sama tam studiuje i nie wiem gdzie znajdziesz prace po ochronie srodowiska, rolnictwie, WIPie czy innym podpierdulkom. Chyba ze satysfakcjonuje Cie siedzenie na kasie w biedronce. Jedynie weterynaria, biotechnologia ( i to nie w PL ) i towaroznawstwo daja jakas przyszlosc. Mam znajomego ktory jest po rolnictwie wlasnie na UP i od 3 lat jest bezrobotnym. A lubelska polibuda ma ponoc najnizszy poziom kraju , pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzę się że UMCS spadł na "psy" jak to określiła moja poprzedniczka. Jest to najlepsza uczelnia w Lublinie i myślę że jeszcze długo tak pozostanie. Faktycznie studia humanistyczne nie dają w obecnej chwili "nic". Ale chciał bym zauważyć że UMCS ma również wydziały "eksperymentalne" czy jak kto woli "ścisłe". I po ukończeniu kierunku na którymś z tych wydziałów myślę że będzie się miało "fach w ręku, pracę i wykształcenie". Co do Politechniki radził bym poczytać narzekania zarówno studentów jak i pracodawców o niedostosowaniu ich programów nauczania do potrzeb rynku. Osobiście studiuje Informatykę na UMCS-ie i nie zamienił bym jej za inf. z Polibudy ani KULu ze względu na nieporównywalnie niższy poziom "nauczania". Co do UP widać dość znacznie ich rozbudowę ze względu że nie mieli zbyt dużej bazy dydaktycznej. A i jako ciekawostkę dodam że absolwenci UMCS-u stanowią 2gą najmniej liczną (% w stosunku do liczby absolwentów) po UM grupę bezrobotnych. Natomiast UP ma pod tym względem najwyższy współczynnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy jak bedziesz szukal pracy jako informatyk i jak pracodawca bedzie mial do wyboru teoretykapo umcsie i praktyka po pl. Nie zycze Ci zeby to tylko przewazalo, ale znam realia i rowniez slyszalam co nie co o rekrutacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zobaczymy jak bedziesz szukal pracy jako informatyk i jak pracodawca bedzie mial do wyboru teoretykapo umcsie i praktyka po pl. Nie zycze Ci zeby to tylko przewazalo, ale znam realia i rowniez slyszalam co nie co o rekrutacji.
Spokojnie, nie martw się o to. Może o tym że nie jest tak źle z pracą po inf na UMCS-ie świadczy to że większość już na 4,5 roku znajduje na spokojnie zatrudnienie w branży. Nie mówiąc już o pracy po studiach. Jeżeli praktyka po pl rozumiesz jako dobrze znającego fizyke, matematyke i gorzej przygotowanego do programowania i sieci niż po UMCS-ie to akurat fakt. Tak ogólnie to w tej branży chyba bardziej liczy się doświadczenie i to jak wypadniesz w testach przy rekrutacji (w tych lepszych firmach). Tak ogólnie to przyszłość dla IT rysuje się pod kontem zatrudnienia dobrze zarówno dla lepszych jak i tych gorszych i oby tak zostało:)P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...