Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś pierwsze urodziny lotniska Lublin

Utworzony przez ja@, 17 grudnia 2013 r. o 09:00 Powrót do artykułu
Prosze opr ocz propagandy sukcesu opis jakie straty ponioslo lotnisko i ile dolozy budżet aby to pokryc?? Jak "zarzad" zamierza rozwijac lotnisko tak aby bylo ono rentowne i wplywalo na rozwoj lublina a nie na wzrost zatrudnienia wsrod znajomych krolika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszą rocznicę godzi się napisać,jakie zadłużenie posiada lotnisko i o ile powiększyło przez pierwszy rok działalności.Kłamca Sobczak obiecywał najnowocześniejsze lotnisko w Europie z cargo i 350 tys /minimum/w pierwszym roku działalności.Odrobina honoru nakazuje aby sam odszedł z zarządu województwa/bo trudno się tego doszukać w koalicji hazardzistów i gumo filcowych/ ,bo kolesie nie zawnioskują aby odwołać,za za straty odpowiedzialność poniesie podatnik! Nasze województwo jest na szarym końcu w kraju dzięki obrzydliwej bezkarnośći.!!! Władza kłamie ,jest rozrzutna i bezkarna!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko to świetna sprawa. W przyszłym roku na pewno dużo więcej ludzi będzie latać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden raz byłem na lotnisku, kiedy to wychodząc z samolotu pozostała pod siedzeniem torebka. Fakt ten zgłośiłem  do informacji, gdzie spotkałem się z miłą i życzliwą obsługą. W niedługim czasie "zguba" została nam zwrócona przez uprzejmego pracownika, który pofatygował się przejść do autobusu aby ją przekazać. Dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy z oceną jeszcze minimum 2 lata ...   http://domksiazki.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z roku na rok będzie lepiej. Za chwilę Mediolan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko bardzo potrzebne. Taka ilość pasażerów w pierwszym roku to wielki sukces. Malkontenci niech wykupią przynajmniej po jednym bilecie i poprawią statystykę.Oczywiście ilość połączeń trzeba zwiększyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry początek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry poczatek. Irytuje mnie tylko ze to bubel za 500 mln. Bo jak nazwac terminal, z ktorego pasazer jest  "wypraszany" na zewnatrz i tam czeka az go wpuszcza na poklad. Czasem dluzsza chwile. Przy ruznej pogodzie. To samo po przylocie, nawet polowa pasazerow nie da rady sie zmiescic ... Juz to widze jak wzrosnie ruch i trzeba bedzie sie cisnac w oddzielnych "gate" , puki co jest jeszcze gdzie usiasc i poczekac. Ale przy dwuch samolotach w tym samym czasie, bedzie kociol. Nie mniej jednak, bardzo cieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za marne prowo... ? Pracuję na tym lotniksu i żadnych z tych rzeczy co opisujesz nie ma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko Lublin to kasa wyrzucona w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...