Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś wyrok w sprawie organisty oskarżonego o molestowanie dzieci

Utworzony przez trzeźwy, 6 października 2009 r. o 12:05 Powrót do artykułu
I widać kto rządzi: "Przysłał do sądu pismo, w którym poinformował, że nie przyjdzie na proces, bo władze kościelne zakazały mu latem uczestniczyć w pielgrzymce do Częstochowy." Pier.lona watykańska stonka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najpiękniejsze jest to, ze linię obrony dla oskarżonych opracował adwokat - ojciec jednego z dzieci. Tyle, że wtedy jeszcze nie wiedział, że ofiarą jest również jego własne dziecko. Dobrym adwokatem , jak widać, jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~men_53~ napisał:
A najpiękniejsze jest to, ze linię obrony dla oskarżonych opracował adwokat - ojciec jednego z dzieci. Tyle, że wtedy jeszcze nie wiedział, że ofiarą jest również jego własne dziecko. Dobrym adwokatem , jak widać, jest.
Jaką linię obrony mógł opracować? Dobrym jest, kim? Adwokatem? Śmieszny jesteś. Nie chwal się tak. Zapewniam Cię, że dobry adwokat nie pisałby takich tekstów, jakie mogliśmy kilka miesięcy temu przeczytać w wyborczej. Szkoda, że nie mogę napisać, co o tobie myślę, „prawniczyno" od siedmiu boleści. Gdybyś był dobrym adwokatem nigdy nie upadłbyś tak nisko. Żal mi ciebie. Jesteś biednym sfrustrowanym człowiekiem- szkoda tylko, że niewinni ludzie przez ciebie cierpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...