Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś zgasną światła centrów handlowych. I nie tylko

Utworzony przez Andrzej, 28 marca 2009 r. o 17:15 Powrót do artykułu
I co w tym mądrego? Zbędnie świecące żarowki trzeba gasić CODZIENNIE a nie od wielkiego dzwonu. Pseudoekolodzy to ignoranci w dziedzinie ekologii! Cz\y zastanawialiście się Państwo, jaki problem w skali Kraju by wybuchł, gdyby Polacy posłuchali tych idiotów? Kwestia pierwsza, to nagły spadek zużycia energii i to w ogromnej skali, a kwestia druga to nagłe uruchomienie odbiorników elektryczności po godzinie. A czy kroś z Was pamięta, o ile więcej żarówka zużywa prądu w chwili włączania w porównaniu z czasem powiedzmy po pięciu minutach świecenia? tylko durnie zgaszą żarowki. Ja, żeby ratować polską energetykę - symbolicznie bo to żadne zużycie tak naprawdę - właczę wszystkie żarówki jakie mam w domu i na domu: łącznie prawie 40 sztuk. Bo do mnie nie docierają apele ludzi nieodpowiedzialnych. A co do ocieplania klimatu.... Ci niby-ekolodzy powinni wrócić do szkoły i pouczyć się o historii planety Ziemia. Wiecie skąd był "potop" na ziemi? Z topnienia nagłego i ogromnego lodów. A wiecie, kiedy lod topnieje? Kiedy jest ocieplenie. Wysłałbym tych wszystkich oszołomow na Grenlandię. jak sama nazwa mówi, kiedyś to była ZIELONA ZIEMIA. I za kilkadziesiąt lat znowu będzie zielona. No, chyba, że eko-terroryści coś namieszają. BĄDŹ MĄDRY, NIE GAŚ ŚWIATŁA W GODZINIE DLA ZIEMI! Gaś zbędne żarówki i wszelkie odbiorniki prądu zawsze, kiedy nie są Ci potrzebne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to paranoja, to żadne globalne ocieplenie bo tak jak napisał wyżej Andrzej klimat się na ziemi zmienia nie przez ludzi tylko sam z siebie, a pieprzenie o globalnym ociepleniu to chwyt marketingowy. zresztą jakie ocieplenie, mamy kwiecień a śnieg się jeszcze nie zdążył rozpuścić, hahaha niezła zima z tego lata. ekolodzy srodzy idźcie się przykuć do jakiegoś drzewa przynajmniej będzie spokój. aha i każdy z was niech porzuci samochód, żyje w lepiance bez światła i żre trawę. albo lepiej śmieci coby pomagać planecie w oczyszczaniu jej. nie korzystać z kompów i tv. masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...