Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dźwig przez lata stał obok KUL. Zrobił swoje i padł

Utworzony przez żuraw, 6 września 2011 r. o 19:27 Powrót do artykułu
18 lat stał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście wiadomość dnia.Na kul-u jest więcej takich symboli bałaganiarstwa. Artykuł z dźwigu wszedł na reklamę nowego przedsięwzięcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie dokladnie padł?? na ulice czy sasiednie bloki? nie zmiazdzyl zadnego auta??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kul bez dźwigu- to jak warszawa bez pałacu kultury:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha a najlepsze jest to, że został rozebrany tylko dlatego że ściana nowego budynku będzie przebiegać dokładnie przez jego środek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fragment z "artykułu" [quote Dziennik Wschodni] – Panowie i Panie historyczna chwila! Żuraw koło KUL został rozebrany – donosi na jednym z internetowych forów internauta z Lublina. – Ile lat on już tam stał – 20, 30? – pyta inny. [/quote] i dla porównania mój post ze skyscrapercity : [quote http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=83517662&postcount=1514] Panowie i Panie historyczna chwila! Został rozebrany żuraw koło KULu (przy Collegium JP II). Ile lat On już tam stał 20, 30?? [/quote] Panie redaktorze ja nie mam rozdwojenia jaźni! Pozdrawiam. MaFi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...