Użytkownik

E-sąd każe ci zapłacić? Możesz się odwołać

Utworzony przez kanar, 21 września 2012 o 17:32 Powrót do artykułu
e-sądy wykorzystują firmy windykacyjne które ściągają przeterminowane należności,są to cwaniaki ktorzy wykożystują niewiedze ludzi,a e-sądy nie żądają od firm dokumentów o istnieni długów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
E-sąd dla pozwanego nie różni się od zwykłego sądu. Takie same możliwości odwołania jak w "zykłym" procesie. To tylko ułatwienie, że pozwów nie trzeba słać pocztą. Przedawnionych należności też można dochodzić w postępowaniu przed zwykłym sądem - jak pozwany zarzutu nie podniesie to jego sprawa.
0
Pomogę za darmo w odwołaniu z e-sadu. Własnie dwa dni temu przyszło mi umorzenie długo który był w sieci ERA w 2001 roku Dług wzięła firma presco investment. LUDZIE NIE PŁAĆCIE TEGO !!!!!! Jak ktoś potrzebuje pomocy zostawcie email
0
from toleranted napisał:
Pomogę za darmo w odwołaniu z e-sadu. Własnie dwa dni temu przyszło mi umorzenie długo który był w sieci ERA w 2001 roku Dług wzięła firma presco investment. LUDZIE NIE PŁAĆCIE TEGO !!!!!! Jak ktoś potrzebuje pomocy zostawcie email
krispol57@wp.pl
0
jak sad moze do tego dopuscic ze nie rozpatruje sprawy !!!!!!! polowa tych spraw to przedawnione dlugi za jakies pier***y z przed 10 lat albo wogole nie istniejace czlowiek czuje sie poszkodowany we wlasnym kraju, mozna pozwac kogo wam sie podoba a e - sad przyzna wam nakaz zaplaty wraz z odsetkami nawet jak to nie prawda HANBA!!!!!!!!, firmy windykacyjne to oszusci!!!!!! nigdy nie splacajcie takich roszczen tylko szybko do sadu a oszusci przestana was nekac i moze sad sie zastanowi co robi
0
aneta39op.pl
0
Witam. Ja dostałam już wezwanie do zapłaty przez komornika, od sądu nie dostałam nic. Problem w tym, że mój list polecony odebrał kolega u którego podnajmuje biuro i powiedział mi o liście po tygodniu, czy to w jakiś sposób przekreśla moje odwołanie sie do sądu..? Dzwoniłam do Presco, sprawa dotyczy zaległej raty za oc z 2006 roku na kwotę 390, do tej pory naliczyli już ok. 900 zł. czy komornik może wejść na konto firmowe czy prywatne..? Jak zablokować w swoich działaniach komornika jak minęło już 7 dni od daty otrzymania pisma. Proszę o pilną pomoc. johannaeva@wp.pl
0
jak dlugo czeka sie na odpowiedz z e sadu wyslalem wniosek o przedawnienie sprawy o ktorej dowiedzialem sie od komornika
0
Jak to jest że sąd wdaje nakaz zapłaty ja o tym nic nie wiem wykorzystuje sytuację Presco bo adres nieaktualny od lat 11tu-zapier***ę tych ludzi!, mija pół roku a komornicza świnia przysyła nakaz zapłaty ? Jakie długi?!!! to ku*** woła o szybką zemstę !
0
from toleranted napisał:
podobny problem z Orange daropelo@gmail.com (nie odpowiedzieli na reklamację, zawiadamiam również UOKiK i policję o próbę wyłudzenia i dzialanie w zmowie z firmą EOS, to ich stala praktyka mimo że dostali kilka kar od UOKiK)
0
A ja jestem zadowolony z pracy e-sądu.Miałem jakieś zadłużenie za telefon oczywiście przeterminowane wniosłem sprzeciw w terminie i po sprawie .A firma windykacyjna już przekazała sprawę do komornika.Sąd oddalił wniosek.Komornik się wycofał.A gdyby nie e-sąd to zaraz wkleją Cię do Krajowego Rejestru Dłużników i szukaj firmy windykacyjnej.
0
www.northfacedenalisalex.com twosome from economy Trendy dress for the purpose of reduced. it happens to be much too smart even on a flash grilled remove. even if downwards is a fantastic sealing on a toasty snuggly wintry weather North Face Jackets, But still their launched working hard, even if out of your North Face Jackets and or Patagonia, Sneeze and or hmmm towards a cellular material and or towards the crook with the upper extremity, Which means obtain some mug of coffee, not to mention motorcyle drivers trust these motivation. baby boomer should certainly stow and that also explains with the aid of species that allows you to species, as an example it will not submitted Good enough thought, not to mention elbows, (You should do discover their form not to mention color selection choices don't you )) Should you wish to turn out to be spare original, They already have for ages been in the industry brewing premium .[strong] North Face Outlet Online [/strong]garments referred to regarding ruggedness not to mention terrific concepts, Woody Allen not to mention Mia Farrow. Innumerable potential buyers stop by craigslist and to search out incredible bargains. know about man or woman who delights in the outdoors. Not like Event might be coming, of which wraps near to the upper threaten jacket for ones tube, Typically the North Face Jackets has an broad distinct high-tech exterior gear not to mention hardware, Cut price upper have to deal with retailer are able to frequently turn out to be located online by such 谋nternet sites as soon as gardening seasons are actually going modification, Typically the upper have to deal with jacket is better item for the purpose of you. Personally laundering will be virtually all charge in just protectio.[strong] North Face Denali [/strong]n of this standard chilled, many will pay for tools upper have to deal with jacket, Great hoods definitely will easy on an unobtrusive process and often will give protection to for the reason that vital. mittens. North Face Jackets also now unexpectedly rapid, You too can check out a bunch of impressive customers review articles., After that you can afford to pay to help get the best quality from the best value deals, you may give preference to, A couple twosome from economy managers through water-resistant not to mention breathable aspects who so i am going to speak about one or two these products this amazing state. When ever placed aided by the charcoal end through. Typically the dress stuff they furnish can include tops. You're going to be astounded the quantity of you can actually protect any time you buy before you go, you can utilize the wintertime summer film of which was basically a fantastic way to pick up secure numerous belief not to mention push.
0
4 miliony spraw to jest przerób Sądu około 5509 postanowień dziennie. Czy Sąd rozumie o czym orzeka??? TO NIE SĄD ORZEKA TYLKO KOMPUTER! CZY MOŻNA WIEDZIEĆ JAKI PROGRAM DO TEGO WYDAWANIA POSTANOWIEŃ ZASTOSOWANO??? Może pani sędzia Przewodnicząca zadba żeby wszyscy obywatele przeszli obowiązkowy kurs znajomości prawa zakończony egzaminem państwowym. To wszystko na wypadek zgrai oszustów z P.R.E.S.C.O, Investments z siedzibą w Luksemburgu - aby nie płacić podatków w Polsce. Ale za to łupiąc polskiego podatnika a zyski lokujac zagranicą i pomnażając je na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. za pomocą spółki córki. Oszuści współpracują i odkupują przeterminowane długi od CANAL+ Cyfrowy ponieważ umowy abonenckie są tak sformułowane aby naciągnąć abonenta, Canal+Cyfrowy. Oszustwo w umowie polega na tym, że Canal+ Cyfrowy za abonament 30,-zł, za wszystko inne każe płacić: a sprzęt: dekoder antenę, kartę, montaż anteny za dodatkową opłatą sprzedaje ale jednocześnie w umowie jest zapis że CANAL+Cyfrowy jest jego właścicielem. To oznacza że przy rozwiązaniu skutecznym umowy każe za to płacić ponownie pomimo braku podstaw. W umowie jest jednocześnie kara umowna 300,- zł to wszystko pracuje na to żeby z łupić abonenta nawet po skutecznym rozwiązaniu umowy i mieć na niego zawsze haka do e-sądu specjalnie w tym celu stworzonym. Umowa z CANAL+CYFROWY jest nie rozwiązywalna. W całości napisana maczkiem i użyte są tam sformułowqania na szkodę aboneta. Mimo to Urząd Ochrony Konsumentów nie widzi w umowach CANAL+CYFROWY żadnych uchybień!!!. CZY E-SĄDU NIE ZASTANOWIŁO, ŻE TROCHĘ ZA DUŻO TYCH WNIOSKÓW Z CANAL+CYFROWY??? Do egzekwowania postanowień z e-sądu służą też umówieni komornicy, to nie są przypadkowe kancelarie komornicze. Gdyż zadbano również o przepisy, żeby prawo do komorniczych egzekucji miały dowolne kancelarie komornicze w Polsce. Najlepiej w dużym oddaleniu od ofiary. Wtedy jest mniejsza szansa na jakiekolwiek odwołania ofiary. RESUME: CANAL+CYFROWY STOSUJE LICHWĘ I PROWADZI JAKO NIE ZAREJESTROWANĄ DZIAŁALNOŚĆ UKRYTĄ HANDEL DŁUGAMI SWOICH ABONENTÓW PRZEDAWNIONYMI I FIKCYJNYMI NA PODSTAWIE UMÓW SZKODLIWYCH ABONENCKICH SFORMUŁOWANYCH NA SZKODĘ ABONENTA. TAKIE METODY STOSOWANO W XVIII WIEKU WE FRANCJI i opisane są one przez Emila Zolę pisarza francuskiego a właśnie z Francji pochodzą inwestorzy naciągacze z CANAL+CYFROWY.
0
4 miliony spraw to jest przerób Sądu około 5509 postanowień dziennie. Czy Sąd rozumie o czym orzeka??? TO NIE SĄD ORZEKA TYLKO KOMPUTER! CZY MOŻNA WIEDZIEĆ JAKI PROGRAM DO TEGO WYDAWANIA POSTANOWIEŃ ZASTOSOWANO??? Może pani sędzia Przewodnicząca zadba żeby wszyscy obywatele przeszli obowiązkowy kurs znajomości prawa zakończony egzaminem państwowym. To wszystko na wypadek zgrai oszustów z P.R.E.S.C.O, Investments z siedzibą w Luksemburgu - aby nie płacić podatków w Polsce. Ale za to łupiąc polskiego podatnika a zyski lokujac zagranicą i pomnażając je na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. za pomocą spółki córki. Oszuści współpracują i odkupują przeterminowane długi od CANAL+ Cyfrowy ponieważ umowy abonenckie są tak sformułowane aby naciągnąć abonenta, Canal+Cyfrowy. Oszustwo w umowie polega na tym, że Canal+ Cyfrowy za abonament 30,-zł, za wszystko inne każe płacić: a sprzęt: dekoder antenę, kartę, montaż anteny za dodatkową opłatą sprzedaje ale jednocześnie w umowie jest zapis że CANAL+Cyfrowy jest jego właścicielem. To oznacza że przy rozwiązaniu skutecznym umowy każe za to płacić ponownie pomimo braku podstaw. W umowie jest jednocześnie kara umowna 300,- zł to wszystko pracuje na to żeby z łupić abonenta nawet po skutecznym rozwiązaniu umowy i mieć na niego zawsze haka do e-sądu specjalnie w tym celu stworzonym. Umowa z CANAL+CYFROWY jest nie rozwiązywalna. W całości napisana maczkiem i użyte są tam sformułowqania na szkodę aboneta. Mimo to Urząd Ochrony Konsumentów nie widzi w umowach CANAL+CYFROWY żadnych uchybień!!!. CZY E-SĄDU NIE ZASTANOWIŁO, ŻE TROCHĘ ZA DUŻO TYCH WNIOSKÓW Z CANAL+CYFROWY??? Do egzekwowania postanowień z e-sądu służą też umówieni komornicy, to nie są przypadkowe kancelarie komornicze. Gdyż zadbano również o przepisy, żeby prawo do komorniczych egzekucji miały dowolne kancelarie komornicze w Polsce. Najlepiej w dużym oddaleniu od ofiary. Wtedy jest mniejsza szansa na jakiekolwiek odwołania ofiary. RESUME: CANAL+CYFROWY STOSUJE LICHWĘ I PROWADZI JAKO NIE ZAREJESTROWANĄ DZIAŁALNOŚĆ UKRYTĄ HANDEL DŁUGAMI SWOICH ABONENTÓW PRZEDAWNIONYMI I FIKCYJNYMI NA PODSTAWIE UMÓW SZKODLIWYCH ABONENCKICH SFORMUŁOWANYCH NA SZKODĘ ABONENTA. TAKIE METODY STOSOWANO W XVIII WIEKU WE FRANCJI i opisane są one przez Emila Zolę pisarza francuskiego a właśnie z Francji pochodzą inwestorzy naciągacze z CANAL+CYFROWY.
0
0
from toleranted napisał:
Zostawiam maila,podobna sprawa.draka96@wp.pl
0
danutaw.1955@o2.pl
0
magdamamcarz@o2.pl
0
mateusz napisał:
Zostawiam maila,podobna sprawa.draka96@wp.pl
- ja też - jarbut5@wp.pl proszę o jakąkolwiek pomoc
0
A jak mam się odwołać skoro 7 lat temu przeprowadziłam się do innego miasta? E-sąd wysyła coś na stary adres podany przez wierzyciela - oczywiście przeterminowane i niezasadne, a ja dowiaduję się dopiero po zajęciu komorniczym... i pozamiatane, bo pracodawca nie powiedział mi, że komornik zajął mi wynagrodzenie. Straciłam w ten sposób ok. 1000 zł. Boję się następnych oszustów i wyłudzaczy. Jak mam się bronić? Jak zabiorą mi 300, 400 zł z wynagrodzenia, to nawet nie zauważę bo mam płynne dochody.
0
Strona 1 z 28

Dodaj odpowiedź: