Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MAM A R K U S Z E e g z a m i n u G I M N A Z J A L N E G O 2016!!!   spam
Ostatnio edytowany 18 kwietnia 2016 r. o 13:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM A R K U S Z E e g z a m i n u G I M N A Z J A L N E G O 2016!!!     spam
Ostatnio edytowany 18 kwietnia 2016 r. o 14:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy w 11. P P P? Przecież trzeba było wybrać jedno zdanie: 1P/2P/3P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy w 11. P P P? Przecież trzeba było wybrać jedno zdanie: 1P/2P/3P
Dokładnie. 2P powinno być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyliliście odpowiedzi z historii z odpowiedziami z polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m a m A R K U S Z E e g z a m i n u G I M N A Z J A L N E G O 2016!!! PISAĆ!!!! egzamin2016gimnazjalny@gmail.com MATEMATYKA, PRZYRODNICZE, ANGIELSKI!!!! @@@@@@ PEWNIAK!!!! 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m a m A R K U S Z E e g z a m i n u G I M N A Z J A L N E G O 2016!!! PISAĆ!!!! egzamin2016gimnazjalny@gmail.com MATEMATYKA, PRZYRODNICZE, ANGIELSKI!!!! @@@@ PEWNIAK!!!! 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadam arkusze i odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego 2016, które zostały udostępnione przez pewien czas przez kogoś jak ktoś chce. Sprawdźcie: egzamingimnazjalny2016.pl Pozdrawiam Marek#@!#@!#!@!#@
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadam arkusze i odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego 2016, które zostały udostępnione przez pewien czas przez kogoś jak ktoś chce. Sprawdźcie: egzamingimnazjalny2016.pl Pozdrawiam Marek@!##@!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadam arkusze i odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego 2016, które zostały udostępnione przez pewien czas przez kogoś jak ktoś chce. Sprawdźcie: egzamingimnazjalny2016.pl Pozdrawiam Marek#@
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2016 Zadania bardzo trudne, więc radzę sie dobrze przygotować!! W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin2016gimnazjalny@gmail.com To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2016 Zadania bardzo trudne, więc radzę sie dobrze przygotować!! W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin2016gimnazjalny@gmail.com To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2016 Zadania bardzo trudne, więc radzę sie dobrze przygotować!! W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin2016gimnazjalny@gmail.com To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2016 Zadania bardzo trudne, więc radzę sie dobrze przygotować!! W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin2016gimnazjalny@gmail.com To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2016 Zadania bardzo trudne, więc radzę sie dobrze przygotować!! W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin2016gimnazjalny@gmail.com To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...