Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin na prawo jazdy: Nowe zasady od 19 stycznia. Co się zmieni?

Utworzony przez Zainteresowany, 26 grudnia 2012 r. o 17:15 Powrót do artykułu
Czy te zmiany wcodza w zycie 19 stycznia w calej Polsce czy rozne osrodki egzaminacyjne rozne maja terminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebongo, a co jak zacząłem kurs przed zmianą przepisów, już jeden egzamin (06.12) miałem i oblałem a następny mnie czeka już po zmianie przepisów - będę miał prawko na starych zasadach czyt. bez listka i bezterminowe czy z listkiem i na 15 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powiem cieszę się że zdałam prawko w tym roku. Może to wszystko wydaje się być przesadzone ale wśórd nas młodych kierowców jest mnustwo zdolnych ludzi którzy wiedza jak prowadzić aouto ale wielu jest też kretynów którzy nie znając zasad wariują na ulicach, myślą że wygrali kilka życ na loteri i nie mają wyobraźni, jeśli liczba smiertelnych wypadków zmaleje w ciagnu najbliższych lat to według mnie oznaczać będzie że warto było utrudnić zycie młodym kierowcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale patologia, no tragedia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainteresowany napisał:
Czy te zmiany wcodza w zycie 19 stycznia w calej Polsce czy rozne osrodki egzaminacyjne rozne maja terminy
różne. w chełmie dopiero od kwietnia wchodzą nowe zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasfasolka napisał:
różne. w chełmie dopiero od kwietnia wchodzą nowe zasady.
Skąd o tym wiesz? Bo wydaje mi się to mało prawdopodobne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może być tak że w LU są nowe zasady a w LC inne. Wszystkie WORDy w polsce z dniem 19 stycznia obowiązkowo musza wprowadzić nowe zasady ! @Michau. Niestety jak egzamin masz po 19 stycznia to obowiązują Cie nowe zasady - Prawo nie działa wstecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osk Pablo najlepsze tylko tam sie zdaje pozdrowienia dla pana Marcina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...