Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wierzę, że tylu idiotów i idiotek może mienić się "studentem/-tką. Studiowałem na studiach dziennych i podyplomowych - co prawda - w wieku XX. Różni byli/ły studenci/-tki, ale idioci "wylatywali" z uczelni na 1. roku, a najpóźniej na 2. Chytrzy idioci przeźliznęli się, ale to były jednostki. Czytając o obecnych - tak "rewelacyjnych"  studentach -  ręce mi opadły, a w głowie szumi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam, oj tam po co te listy?   i tak się nic nie zmieni.   i tak pracy w lublinie nie będzie dla iluś tysięcy absolwentów prawa.   Też wiele mogłabym powiedzieć o innym wydziale UMCS ale po co? Swoje przeszłam, nieraz nerwy zjadłam, co było to było - przeszłam. Roboty i tak nie ma :-)   Chociaż sama, jako była studentka powiem, że jest wiele racji - studenci mają w d... to wszystko -ściągi, skrypty itp. Ktoś się uczy i ma 3, a ktoś ściąga i ma 5. Co kto lubi. Dzisiejsi studenci to hołota (chociaż nie wszyscy). Wstyd mi, bo i ja przez to obrywałam...Jako studentka byłam porównywana z tymi najgorszymi, chociaż się uczyłam.   Cóż, przynajmniej jakąś wiedzę mam, a Ci co ściągali? Ich sprawa.   powtarzam: i tak się nic nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie tzw. "żaczki" 1. Każdy wykładowca na początku podaje zakres materiału do nauki więc nieporozumieniem jest awantura o skrypt. 2. Filozofia niepotrzebna??? Studiujesz prawo???? i nie wiesz, że FILOZOFIA, Królowa nauk jest obok Łaciny czy Logiki nauką pomocniczą PRAWA??? 3. Jeszcze jakieś 5 lat temu nie do pomyślenia było by zachowanie takiej studentki. 4. Teraz Studenci są niestety dla Uczelni potrzebni, dawniej Uczelnia dla ludzi. Student mówi postaw mi dwóję a stracisz pracę, bo jak mnie nie będzie to i ciebie też, bo nie będziesz miał kogo uczyć. 5. Błazenada współczesnych studentów...   TROCHĘ POKORY PROSZĘ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy studenci jak autorka listu to efekt powszechności studiów. Jakie mamy skutki społeczne nieograniczonego dostępu do szkolnictwa wyższego? Magister na zmywaku na przykład... Smutne to, ale niewiele się zmieni w przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka uczelnia, tacy studenci :) przyjmowanie masowo hordy pseudointeligencji z ledwo zdaną maturą skutkuje żalami iż "poziom za wysoki"   Jeśli UMCS to za "wysokie progi" to co można powiedzieć o uczelniach bardziej renomowanych ze zdecydowanie większymi wymogami do studentów?   "Kierunek nie należy do najłatwiejszych"    to się ubawiłem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za dno intelektualne. ja jakoś zdałem filozofię prawa w pierwszym terminie na 4. nie należałem do kujonów, jestem po prostu sprytny i umiem sobie radzić w życiu. żałosne studenciki, naprawdę to już jest żałosne. studentko mam dobrą radę dla ciebie - skocz z mostu, jednego barana mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr W. Dz. accchhh do tej pory ciary po plecach przechodzą jak doktor przechodzi po korytarzach wydziału. Nie wiem po co sie tak spinać tym, że egzaminator zapytał o autora, nie ma spiny, są drugie terminy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandalem nad skandale byłoby, gdyby egzaminator zapytał o swoje nazwisko.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz wszystkim siew głowach przewraca.. problem bo zapytał o autora książki z której powinna umieć? to moim zdaniem problem z du...... . jak było tu napisane na każdy mwydziale na każdej uczelni są tacy prowadzący że egzamin u nich jest ciężki.. ale to są STUDIA a nie podstawówka gdzie nauczyciel podaje notatkę.. jeśli ktoś sobie neiradzi niech zrzeygnuje.. łatwo w zyciu to już było... raczej radzę się ogarnąć bo z takim podejściem to ci obecni studenci świata nie zwojują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do dzisiaj pamietam regole kolizyjna :) uczelnie ukonczylam w 2005 pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys studiowali ludzie naprawde zdolni a dzisiejszy student to poziom ucznia technikum sprzed kilkunastu lat.Największe głąby idą na studia jak ich rodzice maą kasę .Panienki mające siano w główkach i pół dnia myslące o kolorze paznokci na dzień nastepny i chłopaczki którzy więcej piją ,uganiaja sie za takimi własnie dupami niż się uczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Redakcjo !   Niestety pokolejnie gimnazjalisto-licealistów skąpanych w łatwiźnie życiowej nie pobierze odpowiedniej prawdy, za właściwą. Sam jestem absolwentem  Wydziału Prawa KUL i mogę narzekać na to że miałem również etykę i nauki teologiczne mogłem wysnuć zarzut bo niby po co mam zachowywać się etycznie pracując jako sędzia czy prokurator czy komornik. Sądząc po liście to wręcz zarzut do nauki dlaczego prawo znajduję się w kręgu nauk humanistycznych z której wywodzi się i podstawą jest filozofia. Mogę młodszej koleżance z UMCS powiedzieć, właśnie filozofia jej pomoże, a nie zaszkodzi w pracy w palestrze albo sądownictwie. A co do tytułu książki bardzo współczuje braku pamięci i życzę sukcesów z niezapamiętywaniem Numerów Akt spraw przy pisaniu pozwów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka słów na ten temat na blogu z-zycia-frustrata.blog.pl   czyli tam, gdzie nie trzeba pilnować słów i poprawności politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do dzisiaj pamietam regole kolizyjna :) uczelnie ukonczylam w 2005 pozdrawiam 
  Haha no może i pamiętasz ale pisać nie potrafisz.  "REGOLE".   HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Effka..To gratulacje, że wiesz co to REGUŁA kolizyjna. Szkoda, że zapomniałaś  w podstawówce zasad ortografii się nauczyć:) Jak dla mnie  na każdą uczelnię wyższą powinny odbywać się egzaminy wstępne, a nie nagonka kto pierwszy ten lepszy. Przez takich ludzi jak autorka tego listu, wstyd mi, że jestem studentką tego wydziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwentka 2008. Owszem pan profesor jest wymagający i niezbyt miły, ale jak ktoś już napisał." nie wszystko w życiu jest miłe i przyjemne" a mimo to warto się pomęczyć. Sama zdałam za drugim razem. Trochę więcej pokory proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwentka 2008. Owszem pan profesor jest wymagający i niezbyt miły, ale jak ktoś już napisał." nie wszystko w życiu jest miłe i przyjemne" a mimo to warto się pomęczyć. Sama zdałam za drugim razem. Trochę więcej pokory proszę.
 doktor nie profesor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że tak...sama jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich i wiem że tam uczy wspomniany Dziedziak...ale wczorajszy list akt desperacji nikomu on w niczym nie pomoże a może nawet zaszkodzi...więc powodzenia na egzminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. . I co z tych Waszych studiow ??? Po co sie uczyc i tyrać za 1500 !!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończyłem ten wydział w 2007 r miałem również przyjemność poznać osobiście Pana dr Wojciecha D. podczas egzaminu  trzy razy !! Studentem byłem dobrym, oprócz tego pracowałem i zaocznie studiowałem dodatkowo, NIE UWAŻAM SIĘ ZA IMBECYLA a  to co się dzieje na wydziale prawa i administracji i to co ten pan wyrabia woła o pomste do nieba. Wszyscy zarówno studenci jak i wykładowcy wiedzą o zachowaniach Dr , wpływało juz wiele skarg, słusznych do władz uczelni i wciąż jak widać nic... Nie chodzi tu o Platona czy o "Teorię ..." czy o tą biedną zjechaną w opiniach studentkę - jest to uważam potrzebny kierunek... Ale na egzaminie uczenie sie słowo w słowo, wrecz ze wstawianiem przecinków w tych samych miejscach, satysfakcja z uwalania ludzi i zdawanie egzaminu tylko z zestawem słuchawkowych w uchu to nieporozumienie, dla mnie chory człowiek, mówią to również pracownicy tego wydziału . Podkreślam czym innym jest wiedza i znajomość przepisów i ich stosowanie a czym innym psychiczny człowiek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...