Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kobiety nie podołały? Na zdjęciach nie ma żadnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ta wAwolnica ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem. Tacy wierzący katolicy a wiecznie tylko muszą pokutować i pokutować.Za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez bym szedl w milczeniu jakby mi sie na leb lalo I bylo zimno.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Nie Pokutowanie ! Tylko podejmowanie wyzwań ! :D Zapierasz się siebie dla wyzwania ! Zobaczcie jaka jest teraz moda na motywowanie siebie i właściwie zostaje się tylko na motywowaniu, nic więcej ! Trzeba wstać i podejmować wyzwania każdego dnia, wtedy czujesz że twoje życie ma sens ! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Nie Pokutowanie ! Tylko podejmowanie wyzwań ! :D Zapierasz się siebie dla wyzwania ! Zobaczcie jaka jest teraz moda na motywowanie siebie i właściwie zostaje się tylko na motywowaniu, nic więcej ! Trzeba wstać i podejmować wyzwania każdego dnia, wtedy czujesz że twoje życie ma sens ! :D
Właśnie, to się dopiero nazywa pełna determinacja! Wychodzenie na przeciw słabościom, lenistwu, zniechęceniu, etc. A pokuta wychodzi z czasem, a Kościół nazywa się "Świętym Kościołem grzeszników", bo przyznajemy się, że jesteśmy grzeszni (grzech to upadek, ale nie potępienie) dążąc do świętości. To jest droga, bardzo często nie zrozumiała, dlatego tu potrzeba wiary ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem. Tacy wierzący katolicy a wiecznie tylko muszą pokutować i pokutować.Za co?
 
Nie rozumiem. Tacy wierzący katolicy a wiecznie tylko muszą pokutować i pokutować.Za co?
Za swich pasterzy, ktorym we łbach sie pomieszało i lubią dzieci i chłopców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać kto ma dużo grzechów, ja jak nie grzeszę, nie okradam innych, nie zabijam itp. to nieczuję potrzeby abym musiała aż tak pokutować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie ! Aby brać przykład z takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie ! Aby brać przykład z takich ludzi
 
Pięknie ! Aby brać przykład z takich ludzi
Jaki przykład ??? Chyba tylko taki "przykład", że wierni są (w Polsce Wschodniej) na okrągło robieni w bambuko przez księżulków... Smutne to... Pytanie na koniec: ilu księżulków poszło na takową pielgrzymkę, aby się nawrócić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne i budujące, teraz im zazdroszczę, bo miałem ochotę się zapisać ale na zapale się skończyło.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś idzie na pielgrzymkę po błocie -a jutro sąsiada lub brata zarąbie siekierą... Znam ja takich obłudników, oj znam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak ten z jastrzębiej góry co spalił rodzinę albo dziadek co zabił wnuka, też byli bardzo wierzący i chodzili po pielgrzymkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem większość wróci do domu i będą dalej obgadywać innych i robić niewinną minę, jacy to oni są święci a na hasło ojca dyrektora do urny marsz i głosujemy na jednego słusznego kandydata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełen szacun i podziw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkim tym krytykantom i dyskutantom proponuję najpierw przejść taką trasę nocą i w takich warunkach, bo wklepać parę głupich komentarzy na forum to każdy cienki bolek potrafi!!   szacunek dla uczestników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym roku żeby było bardziej ekstremalnie pątnicy przejdą tresę na kolanach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkim tym krytykantom i dyskutantom proponuję najpierw przejść taką trasę nocą i w takich warunkach, bo wklepać parę głupich komentarzy na forum to każdy cienki bolek potrafi!!   szacunek dla uczestników!
  jeżeli miałabym tam iść to to lepiej zamiast tego marszu co nic nikomu nie daje poszłabym do jakiegoś hospicjum z pomocą albo komuś bardzo choremu pomóc będącemu w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez mi wyczyn ,kilka godzin pieszo,Kiedyś ludzie kilkdziesiąt kilometrów  robili bo nie było samochodów do lekarza do urzędu.Jak siedzi taki człowiek przed monitorkiem,nic nie robi całe życie,to faktycznie wysiłek.Niech sobie każdy uświadomi od czego ma ręce, nogi itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez mi wyczyn ,kilka godzin pieszo,Kiedyś ludzie kilkdziesiąt kilometrów  robili bo nie było samochodów do lekarza do urzędu.Jak siedzi taki człowiek przed monitorkiem,nic nie robi całe życie,to faktycznie wysiłek.Niech sobie każdy uświadomi od czego ma ręce, nogi itd
  masz rację, i do sklepu, pracy, pod dom czy blok jeździ samochodem, no to jak trochę przeszedł to przynajmniej pójdzie im na zdrowie. Ja w lecie co niedzielę rowerem robię po ok. 40 km. mając 64 lata  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...