Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
troll
Ostatnio edytowany 6 marca 2016 r. o 17:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus Chrystus jest zdumiony niewłasćiwą interpretacją Drogi Krzyżowej. Nie taką jest droga do serca mojego, rzekł Jezus Chrystus. Kto błędnie odczytuje moje istnienie, ten mnie nie spotka, albowiem jego słowa o przyjęciu mnie nie są szczere.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy są nieszczere? NIE SĄ SZCZERE. KAŻDY MA SZANSĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. RUCH. 2. PORZĄDEK RUCHU I BEZRUCHU. 3. JEŚLI NIC NIE ISTNIAŁO, NIEMOŻLIWE JEST ABY ZAISTNIAŁO. 4. DOSKONAŁOŚĆ STWORZENIA. 5. CIAŁA NATURALNE SĄ POZBAWINE ROZUMU, LECZ Z ZAMIARU DOCHODZĄ DO CELU. 6. ŚWIADOMOŚĆ BEZ CIAŁA NIE ISTNIEJE. 7. TEGO NIE MOŻESZ PRZEKAZAĆ. Dlaczego ja? BO TYLKO TOBIE NIKT NIE UWIERZY. Dlaczego? BO JESTEŚ TERAZ PRZY MNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto spośród wszystich ludzi jest Ci najbliższy? TWÓJ RODAK, KS. JERZY POPIEŁUSZKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus Chrystus jest zdumiony niewłasćiwą interpretacją Drogi Krzyżowej. Nie taką jest droga do serca mojego, rzekł Jezus Chrystus. Kto błędnie odczytuje moje istnienie, ten mnie nie spotka, albowiem jego słowa o przyjęciu mnie nie są szczere.
znaczy survival szkoła przetrwania na pielgrzymce nie jest tą drogą?szkoda,bo jeszcze byłby rzut granatem do celu rozpalanie ogniska z mokrych gałęzi i jedzenie żywego szczura,a ten zalew ,to mogli by w poprzek na piechote pokonać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy survival szkoła przetrwania na pielgrzymce nie jest tą drogą?szkoda,bo jeszcze byłby rzut granatem do celu rozpalanie ogniska z mokrych gałęzi i jedzenie żywego szczura,a ten zalew ,to mogli by w poprzek na piechote pokonać
Szkoła przetrwania, to zaliczenie biczowania gorącym łańcuchem po genitaliach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łażą po nocy. Ludziom spać nie dają. Najgorzej, że czarni potrafili przekabacić moją żonę. I jak tu żyć, w tym ... kraju. I to nie koniec, to dopiero początek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może tak zebraliby się i osobom naprawdę potrzebującym, tj. chorym pomogli np. odmalować, posprzątać im mieszkanie czy tp. to dobry uczynek, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może tak zebraliby się i osobom naprawdę potrzebującym, tj. chorym pomogli np. odmalować, posprzątać im mieszkanie czy tp. to dobry uczynek, 
To rusz swoje doopsko i to zrób nie pouczaj innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Gość: Podczas mszy świętej zbierane były pieniądze na naprawę urządzeń w kuchni św. Brata Alberta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie mogą w ramach ekstremum ich biczować jak Jezusa? Nikt by nie poszedł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biskup też szedł ze wszystkimi czy jechał limuzyną? A może wcale go nie było bo np świętował piątunio? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rusz swoje doopsko i to zrób nie pouczaj innych
  a skąd wiesz, że tej osoby dupsko nie jest chora i wymaga pomocy od takich co zamiast zając się pomocą innym to robią głupoty nikomu i niczemu nic nie służąc 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Gość: Podczas mszy świętej zbierane były pieniądze na naprawę urządzeń w kuchni św. Brata Alberta.
  a może rydzyk by z tych milionów przeznaczonych na spa (przyjemności) przeznaczył na kuchnię dla biednych aby nie umarli z głodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę ludzie jakie bez sensu komentarze ; proponuję pójśc ,przezyc i komentować lub zamilczeć jesli dla kogoś to głupie...jeśli dla kogoś  największym wyczynem jest  siedzenie cały wieczór piątkowy  w knajpie i upijanie się piwskiem a może i ćpanie żeby sie ,,odstresować ''  to chyba nie ma o czym dyskutować z takimi osobnikami!!!!! nie chcesz nie idż i nie komentuj na siłe nikt tam nikogo nie ciągnie. ( dla info ja nie byłam ale słyszałam jak to przeżywają ludzie i nie przeszkadza mi to)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie mogą w ramach ekstremum ich biczować jak Jezusa? Nikt by nie poszedł!
Jeśli sprawi Ci to przyjemność, to za rok pozwolę Ci mnie biczować przez całe 46km. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła przetrwania, to zaliczenie biczowania gorącym łańcuchem po genitaliach.
Widać, że rajcują Cię takie rozrywki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może rydzyk by z tych milionów przeznaczonych na spa (przyjemności) przeznaczył na kuchnię dla biednych aby nie umarli z głodu
 
a może rydzyk by z tych milionów przeznaczonych na spa (przyjemności) przeznaczył na kuchnię dla biednych aby nie umarli z głodu
Zawsze datek możesz przekazać Bieńkowskiej na Carpaccio z żubra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmaic się czy płakać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...