Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dlaczego księża nie biorą udziału.W nocy mszy nie ma .Takie raz w roku edk to i dla zdrowia byłoby dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiesz, że nie biorą??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytasz dlaczego księża nie biorą udziału w EDK. Odpowiedz jest jedna - trzeba mieć ogromną wiarę w Boga, Stwórcę Jedynego aby wziąć udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Poza tym popatrz na wygląd księży. Spasieni do granic możliwości z dobrobytu jaki im niesie zawód księdza katolickiego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytasz dlaczego księża nie biorą udziału w EDK. Odpowiedz jest jedna - trzeba mieć ogromną wiarę w Boga, Stwórcę Jedynego aby wziąć udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Poza tym popatrz na wygląd księży. Spasieni do granic możliwości z dobrobytu jaki im niesie zawód księdza katolickiego. 
To wszystko na co Cię stać? Pojątrzyć, podjudzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojątrzyć, podjudzić - nie mam takich intencji. Jednym zdaniem - widzę, słucham i potrafię ocenić zachowania dobrodziejów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko na co Cię stać? Pojątrzyć, podjudzić...
    Mówienie prawdy boli ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z katolickim pozdrowieniem - Bóg zapłać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie brną w nocy i po błocie -a w tym czasie księżulkowie mkną swoimi Toyotami na "nieco inne" pielgrzymki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pielgrzymują...czyż to nie jest wyzwanie...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idziecie po tym błocie, a jak przyjdziecie, to dobrego słowa nie powiecie do bliźniego. Zakłamańcy, katoliccy hobbyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo póki co to sami anty rozdzierają szaty jak im z tym źle, że ktoś ma głębsze potrzeby od tego aby się nażreć nachalć itp.   Póki co mamy wolność sumienia i wyznania, jest to podstawowe prawo człowieka. Nikgo się nie zmusza aby se modłi, więc o co ciągle ten lament...?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z katolickim pozdrowieniem - Bóg zapłać.
Idą księża ,W tej co szłam to szedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytasz dlaczego księża nie biorą udziału w EDK. Odpowiedz jest jedna - trzeba mieć ogromną wiarę w Boga, Stwórcę Jedynego aby wziąć udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Poza tym popatrz na wygląd księży. Spasieni do granic możliwości z dobrobytu jaki im niesie zawód księdza katolickiego. 
Idą księża bo szli jak ja szłam w tym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...