Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie wydaje wam się, że już trochę duzo tych biurowców i galerii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny ale wg mnie troche za niski. Myślałem ze będzie z 10 -11 kondygnacji w najwyższym punkcie . Szkoda takiej działki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wydaje wam się, że już trochę duzo tych biurowców i galerii?
Za dużo. Tym, co stanowiło o uroku naszego miasta, i co było zauważalne przez przyjezdnych, była zawsze spora ilośc zieleni w centrum. Dziś te obszary sie kurczą, ostatnie zielone skrawki naszego miasta sa sprzedawane, zabudowywane....kto pamięta skwerek przy DOKP na Okopowej? Był śliczny. Skwerku przy Domu Żołnierza tez już nie ma, to, co tam powstało, nie jest ładne. Teren przy Wieniawskiej, odpowiednio zagospodarowany, dałby miastu o wiele więcej niż kolejny biurowiec. Znajdujące sie tam domy to kawałek historii. Nocowal tam Himmler w czasie swoich pobytów w Lublinie, po za tym to kawał dobrej, podmiejskiej architektury jaka była kiedyś na Obrzeżach centrum Lublina. W Toruniu potrafiono zachować kilka takich analogicznych obiektów, mimo ze to tez obecnie centrum miasta.... Zabudowywane ostatnich wolnych przestrzeni nie przedłoży sie na korzyści dla mieszkańców... Po za tym, czy my naprawde potrzebujemy kolejnych biurowców i galerii? Chyba nie. W Lublinie nie ma aż takiego popytu na pomieszczenia biurowe, bardzo wiele potencjalnych biur jest obecnie niewykorzystanych i czeka na wynajem. Niestety, jak dla mnie projekt zabudowy przy Wieniawskiej to wyraz megalomanii władz miejskich. I developera....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uwazam ze nowy biurowiec to nowe miejsca pracy wiec chyba gitara ;) tylko zeby uslugi swiadczone w tym biurowcu byly zroznicowane zeby kazdy znalazl tam prace ale nie ksiegowi ksiegowe i ksiegowcy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam biurowiec nie wytworzy nowych miejsc pracy. Do tego trzeba czego innego, przede wszystkim atmosfery przyjaznej dla inwestorów, dobrych dróg etc. Po za tym w Lublinie jest sporo niewykorzystanych przestrzeni biurowej, budowanie kolejnej mija sie z celem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chuj z miejscami pracy. ważne żeby wyjebać to pedalstwo z tektury... jestem na TAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być więcej drzew i zieleni po bokach budynku, warto też się zastanowić na niższych kondycjach o ogrodach na dachu. Jeżeli by dodać elegancko dopasowaną zieleń to jestem za projektem, a jeśli nie to nic nie wniesie nowego do tej części miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O atrakcyjności miasta wobec inwestorów decyduje w ogromnej mierze ilośc wolnej powierzchni biurowej klasy A ! Co wy za bzdury piszecie ze w Lublinie jest za dużo biurowców !!??? Chcecie żeby nasze piękne miasto sie rozwijało ??!! To modelce sie żeby tych biurowców było niedługo conajmniej 2x tyle !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dobre miejsce na najwyższy budynek w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dobre miejsce na najwyższy budynek w mieście.
Niezbyt dobre, bo plan pozwala tylko na to by dorównywał biurowcom UM i UW.   Za to przestrzeń na parterze jak dla mnie genialna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestor często pyta czy macie budynki biurowce a p.Żuk powie dopiero zbudujemy a o powie dziękuje walizki pakuje ,taka jest rzeczywistość  ,np w Poznaniu przy Malcie wybudowali 6 biur i nie martwią się o ich przyszłość .Szkoda że ten ładny biurowiec jet taki niski  zamiast 10  piętrowy ?w tak atrakcyjnym miejscu.Pytamy czy pod budynkiem będą parkingi na samochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile Orion zapłaci za wycięcie istniejących drzew? Są w dobrym stanie więc zapewne kilka milionów złotych! Chcą wycinać to niech płacą!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ! Zabudowywaniu przestrzeni publicznych w mieście. NIE ! Bezkarnemu wycinaniu drzew. NIE ! Niszczeniu przedwojennych budynków.   Miasto jest dla mieszkańców a nie dla deweloperów!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wizualizacja z kosmosu! Zapomnieli chyba ze na rogu stoi śliczny budenek Biedronki ihihihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie dziwi cisza w mediach na temat planowanej rozbiorki przedwojennych zabytkowych willi ulokowanych na tej dzialce. jedyne co zostalo z przedwojennej wieniawy. moze ktos podejmnie temat? no chyba ze sie myle i sa to powojenne domki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie mylisz sie. Te domki maja ponad 100 lat...pamiątka historii, pamiątka tego, co kiedyś tam było...dlatego tak bardzo mi ich szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wydaje wam się, że już trochę duzo tych biurowców i galerii?
Nie, nie wydaje nam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie mylisz sie. Te domki maja ponad 100 lat...pamiątka historii, pamiątka tego, co kiedyś tam było...dlatego tak bardzo mi ich szkoda...
Mozesz pojechac do skansenu.Tam tez sa stare domki i chatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciekawe ile miejsc parkingowych będzie przy tym "pięknym" biurowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile jeszcze będzie tych niepotrzebnych biurowców ? w mieście w którym nie ma zakładów pracy a może wybudować mieszkania komunalne dla ludzi których nie stać na kredyt na mieszkanie  :angry:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...