Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elektroniczne bilety jednorazowe już w kasach ZTM

Utworzony przez AHOJ, 4 kwietnia 2013 r. o 20:52 Powrót do artykułu
TOSZTO EUROPA W METROPOLI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie... Panie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecywane od 8 lat przedłużenie trakcji trolejbusowej do ulicy Powojowej nadal nie jest zrealizowane. Mieszkańcy Dziesiątej muszą iść z buta po błocie albo czekać w nieskończoność na 16 lub 27 (proszę sprawdzić jak często kursują). To nie zachęca do korzystania z komunikacji miejskiej, warto wydać pieniądze na własny samochód, bo opłaca się zaoszczędzić czas i pożytecznie go wykorzystać. Podróż KM na Politechnikę trwa godzinę (sprawdzone na iplaner), samochodem 20 minut. Niestety nowoczesne wyświetlacze, kasowniki i autobusy oraz zniżki za bilet okresowy nie pomogą w popularyzacji KM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etap i tempo wdrażania tego przedsięwzięcia niestety poraża... Sam już nie pamiętam od jak dawna w autobusach wiszą te nowe kasowniki i ile już czasu widnieje na nich "wkrótce..." Toalety zdążyli w tym czasie uruchomić, większość tablic na przystankach, nowe biletomaty, kupowanie biletów przez Internet.
Niestety nowoczesne wyświetlacze, kasowniki i autobusy oraz zniżki za bilet okresowy nie pomogą w popularyzacji KM.
Przesiądź się na hulajnogę lub rower.
Ostatnio edytowany 4 kwietnia 2013 r. o 23:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyczne pytanie do ZTM: Dlaczego jednorazowe bilety elektroniczne (nie ważne czy kupowane przez telefon czy kodowane na karcie) nie są tańsze od tych papierowych? Czyżby koszt wydrukowania biletu na papier byłby równy kosztom generowania biletu "wirtualnego"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzanie ważności źle działa. Ja sprawdziłem swój bilet, pokazało mi "bilet nieważny" a kilka wierszy niżej "ważny do 20-04-2013". Sprawdzałem w kilku kasownikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nie mozna przekazywać karty biletu elekronicznego innej osobie? Czy jak kupie bilet papierowy jednorazowy tez nie moge dac go rodzenstwu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adg napisał:
Czemu nie mozna przekazywać karty biletu elekronicznego innej osobie? Czy jak kupie bilet papierowy jednorazowy tez nie moge dac go rodzenstwu?
pewnie dlatego,żeby utrudnić i skomplikować życie chlebodawcom ZTM-u/pasażerom/,bo innego logicznego uzasadnienia trudno sie doszukać.W tym mieście nic nie może być proste,logiczne i zrozumiałe,dlatego jak mogę unikam transportu miejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łosio napisał:
Obiecywane od 8 lat przedłużenie trakcji trolejbusowej do ulicy Powojowej nadal nie jest zrealizowane. Mieszkańcy Dziesiątej muszą iść z buta po błocie albo czekać w nieskończoność na 16 lub 27 (proszę sprawdzić jak często kursują). To nie zachęca do korzystania z komunikacji miejskiej, warto wydać pieniądze na własny samochód, bo opłaca się zaoszczędzić czas i pożytecznie go wykorzystać. Podróż KM na Politechnikę trwa godzinę (sprawdzone na iplaner), samochodem 20 minut. Niestety nowoczesne wyświetlacze, kasowniki i autobusy oraz zniżki za bilet okresowy nie pomogą w popularyzacji KM.
Sprawdziłem - jedzie się 30-32 minuty, z 16 lub 27 trzeba się przesiąść w Parku Bronowice na 14. I prosto do polibudy dojedziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnt22 napisał:
Sprawdziłem - jedzie się 30-32 minuty, z 16 lub 27 trzeba się przesiąść w Parku Bronowice na 14. I prosto do polibudy dojedziesz.
Ciekawe w jakich godzinach jechałeś, bo rano i w szczycie nie da się tak ładnie wstrzelić w przesiadki i wraz z spacerem, czekaniem i jazdą KM wychodzi godzina. Tanio, ale szkoda czasu (o niewygodzie nie wspominam). Samochód stoi pod domem, jazda 15 minut + 5 minut na parkowanie i dojście do budynku. Drogo, ale ekspresowo i wygodnie (z ulubioną muzyką w głośnikach i bez negatywnie nastawionych współpasażerów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wielka ściema ZTM, kasowniki nie dziłają pokazując BILET NIEWAŻNY natomiast panie na zielonej nic nie wiedzą i odsyłają do prezasa na Al. Kraśnickie. Uroki Polski, uroki Lublina no i firm państwowych. Nic się nie dzieję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...