Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elka, nie jedź za daleko

Utworzony przez kursantka, 19 czerwca 2007 r. o 17:42 Powrót do artykułu
jestem osoba ktora niedawno skonczyła kurs w tym osrodku i musze przyznac, ze od pierwszych godzin byłam niesamowicie zadowolona i jestem nadal jest to naprawde dobry osrodek, w przyjaznej atmosferze mozna szybko nauczyc sie jeżdzic a gwarantuja to profesjonalni i zawsze swietnie przygotowani instruktorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie w 100% najlepszy ośrodek i nie sa to tylko moje opinie ale przede wszystkin osób,które przychodzily z innych ośrodków i kończyły właśnie tutaj. jeżdzilo mi sie rewelacyjnie a to za sprawa kilku fantastycznych instruktorów którzy sa prawdziwymi profesjonalistami i cale serducho wkładaja w swoja prace polecam wszystkim ten ośrodek naprawde warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak siddha jest dobrym osrodkiem, kursu tam nie robilem, ale sie doszkalalem, jest kilku dobrych instruktorow. Polecam przede wszystkim Pana Pawla, Pana Piotra i Pana Leszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem w trakcie robienia kursu i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolna. Wlaścielka nazucila zasady ktorych nie mozna zmienić. Kazdy uczestnik musi być na kazdych zajeciach a jak nie to musi je zaliczyć. Na jazdach nie ma problemu. Jezdze cale 2 godziny. Polecam Grzesia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odradzam ten ośrodek. Kantują kursantów i znów maja jakieś limity. Spóżniaja sie na lekcje i podobno to wina korków. Ale pamietajcie - ośrodek można zmienic. Moja koleżanka Anka nie miała zrealizowanego całego programu szkolenia i musiała dokupi godziny bo pani z biura niechciała wydac jej zaswiadczenia o ukonczeniu kursu. To nie jest juz ta sama szkoła co kiedyś. Tam nie pracuje juz zaden z tych instruktorów, którzy pracowali t am rok, dwa temu. Sama przyszłam tam z polecenia ale wierzcie mi szkoda pieniędzy. Przyjęli jakies babki które nic nie umieją i jakichs studencików. Szczególnie odradzam Panią Elę i wszechwiedzącego Piotra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie. Byłam kursantką w Siddha i musze powiedziec że nie pasuje mi rozkład wykładów. Jakieś dziwne umawianie się z kursantami, mi i wielu innym te godziny nie odpowiadały. Ale nie było rozmowy - jest tak a nie inaczej i muszę byc. dziecko musiałam zostawiac z nianią. Co do samochodów - to wiecznie brudne, instruktorzy jakby znudzeni, lekcje zaczynały sie z opóźnieniem. Odradzam Panią Anię i Elę - prawdziwa tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam! ukonczylam kurs w Siddha. Ogolem jestem zadwolona z instruktorów.Najlepszy jest Rafał, jest nowym instruktorem w tym osrodku ale na prawde świetnym! Jedyne zastrzezenia mialam do kobiet w tym osk..poczynajac od Pani Ani ktora pracowala w biurze i do instruktorek Pani Ani i Pani Eli..potwierdzam - tragedia! pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursantka napisał:
odradzam ten ośrodek. Kantują kursantów i znów maja jakieś limity. Spóżniaja sie na lekcje i podobno to wina korków. Ale pamietajcie - ośrodek można zmienic. Moja koleżanka Anka nie miała zrealizowanego całego programu szkolenia i musiała dokupi godziny bo pani z biura niechciała wydac jej zaswiadczenia o ukonczeniu kursu. To nie jest juz ta sama szkoła co kiedyś. Tam nie pracuje juz zaden z tych instruktorów, którzy pracowali t am rok, dwa temu. Sama przyszłam tam z polecenia ale wierzcie mi szkoda pieniędzy. Przyjęli jakies babki które nic nie umieją i jakichs studencików. Szczególnie odradzam Panią Elę i wszechwiedzącego Piotra
Bardzo dziękuję Koleżance za niezłą ksywkę. Chcę tylko zaznaczyć iż bardzo łatwo jest stać za rogiem i wygłaszać opinie na czyjś temat. Jeśli masz odwagę i honor to powiedz człowiekowi prosto w oczy co o nim sądzisz. Pozdrawiam wszechwiedzący Piotr. Szkoda że tak późno zauważyłem to forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hhaha instruktorzy są po to by wszystko wiedziec i uczyć kursantów. Mój znajomy zachwalał sobie Pana Piotra i zdał za pierwszym razem...szkoda tylko ze ja nie miałem okazji być jego kursantem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~piotr~ napisał:
Bardzo dziękuję Koleżance za niezłą ksywkę. Chcę tylko zaznaczyć iż bardzo łatwo jest stać za rogiem i wygłaszać opinie na czyjś temat. Jeśli masz odwagę i honor to powiedz człowiekowi prosto w oczy co o nim sądzisz. Pozdrawiam wszechwiedzący Piotr. Szkoda że tak późno zauważyłem to forum.
I KTO TO MÓWI. BIEDNY ZAKOMPLEKSIONY CZLOWIEK. ALE NIE O TYM CHCIALAM. POZDRAWIAM PANIA ELE. FAJNA BABKA. WIELE MNIE NAUCZYLA. ZUZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku kończyłem tam kurs. Lipa nad lipami. Macie rację instruktorzy do bani-szczególnie Anka. Jak można komuś takiemu pozwolić szkolić innych. Pedagogiczne podejście to hańba. Pyskata i arogancka. Jak ktoś kto płaci mandat za mandatem może szkolić innych. Ludzie zastanówcie się kto nas uczy . A atmosfera w firmie rzeczywiście wisielcza. Pozdro.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda. TRAGEDIA. Szkoda kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...