Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elżbieta Bieńkowska w Lublinie mówiła m.in. o obronności

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2017 r. o 19:29 Powrót do artykułu
A PiS zrobił to co było niemożliwe. Zrezygnował z Karakali. Jednym słowem PiS potrafi więcej jak PO. Fajnie, że nasi robotnicy zarobią na tej obronności ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starym lisom partyjnym się nie dziwię że przyszli, ale młodzi ludzie na sali? Ta pani gardzi ludźmi, wyszukacie nagrań z afery taśmowej z Wojtunikiem, a do tego Karpiński, największy ch .... Polski Wschodniej Przejrzyjcie na oczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedna z nielicznych pożądnych, uczciwych i kąpetenych ludzi w polityce. Ode mnie pełny szacun. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedaż WSK w kontekście rozwoju obronności to jedna z większych zbrodni i jeden z większych szwindli w naszym regionie jak wiele innych nazwanych ,,prywatyzacją".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci młodzi lidzie przyszli zobaczyć jak wygląda blondi, co załapała się na Brukselę. To pewnie studenci politologii. Wiedzą, że aby tam iść trzeba brać więcej niż 6000 /m-c. Tu w zł., tam w ojro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja ale jaja .......!!!!!!!!!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze tylko dwa latka a pozniej sorry ale mnie nie wybrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To jedna z nielicznych pożądnych, uczciwych i kąpetenych ludzi w polityce. Ode mnie pełny szacun. Taka prawda.
 " kąpetenych" piszesz, a nawet "końpetentnych", w to akurat bezgranicznie wierzę. Rży jak koń na tasmach z aferą podsłuchową, nagrania są w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wszyscy obecni na sali przytulają na miesiąc przynajmniej 6 patyków, bo jak nie, bo jak niekótrzy z Was jednak nie :) to włączcie nagranie posłuchowe z Panią Elą w tle i spójrzcie w lustro :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nędzna kreatura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd i obciach dla każdego kto był na spotkaniu z tą prostą babą na stanowisku Co ona do powiedzenia na temat obronności ,chyba tylko ale jaja ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A PiS zrobił to co było niemożliwe. Zrezygnował z Karakali. Jednym słowem PiS potrafi więcej jak PO. Fajnie, że nasi robotnicy zarobią na tej obronności ;)
 w sensie jak zarobią??? to coś się ruszyło, bo jak ostatnio sprawdzałem to nic się w sprawie przetargu nie dzieje :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty z za granica chyba mieszkasz ,że takie bzdury wypisujesz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieńkowska broniła często regionu Lubelskiego [praca ]więcej jak PIS ,który okrada Lubelskie zakłady przenosząc do bogatej złodziejskiej Małopolski Tarnów chceokradać -przowników z Puław .Panowie Związkowcy panowie posłowi bronić Puławy ,pize to jako wyborca PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Bardzo ją cenię i lubię. To baba z jajami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-" wstyd i obciach dla każdego kto był na spotkaniu z tą prostą babą na stanowisku Co ona do powiedzenia na temat obronności ,chyba tylko ale jaja ale jaja" Czy Ty oby na pewno nie jesteś upośledzony umysłowo!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieńkowska w Lublinie ?????? ALE JAJA. ALE JAJA . Co ją tu przyniosło i kto ją tu zapraszał - Karpiński ? Jej ekipa uważała że "CH*J Z TĄ WSCHODNIĄ POLSKĄ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zarejestrowano wypowiedź Elżbiety Bieńkowskiej na temat pensji jej znajomej. - Mówi, ja dostawałam, powiem ci 6 tysięcy... 6 tysięcy... Rozumiesz to? Albo złodziej, albo idiota... To jest niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował - mówi Bieńkowska do szefa CBA Pawła Wojtunika". Smacznego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ładnie ponaciągana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta reprezentuje lemingów. Dawno skończona i wierzy, że ktoś da się jeszcze nabra na tę mafijną organizację PO i jej reaktywacja .N...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...