Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Emperia kupi biurowce po Daewoo przy Mełgiewskiej

Utworzony przez maly3109, 15 stycznia 2010 r. o 08:42 Powrót do artykułu
I pozwoli jeszcze lepiej okradać szarych pracowników z ciężko zarobionych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYZYSKIWACZ!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odaj moje pieniadze za nadgodzinny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz, syndyk sprzedaje majątek upadłego, więc każdy wierzyciel może spokojnie przeglądać akta sprawy upadłościowej. W aktach musi być wniosek synadyka do sędziego komisarza (lub do rady wierzycieli jeżeli takowa jest a w tym przypadku podejrzewam, że jest) o wyrażenie zgody na sprzedaż a w nim proponowana kwota oferowana przez kupującego . Jaka to tajemnica, trzeba tylko chcieć i można łatwo się dowiedzieć. Postępowanie upadłośiowe jest jawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMPERIA to kolejna firma która wyzyskuje,okrada i niszczy fizycznie zwykłych pracowników,panuje tam atmosfera chamstwa i prostactwa panów kierowników w stosunku do zwykłych pracowników,wiem bo tam pracowałem i ciesze sie że opuściłem tamto GNIAZDO ZGNILIZNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Pracowałem tam kiedys(ponad 2 lata) w jednej ze spółek Pana K. i powiem... Niby praca w biurze, stanowisko specjalisty a zarobki smieszne ... nie wiem jak bylem tak glupi ze dalem sie tak wyzyskiwac przez ten czas... Przez cały czas pracy dostałem jedna podwyzke o 200pln. Ma Pan szczescie panie K ze to lubelszczyzna i nikt nawet nie pisnie o podwyzke bo trzesie sie przed utrata pracy...pozatym w kazdym aspekcie profejonalizm Emperii, Stokrotki czy Tradisu to smiech na sali - wszystko co sie robi robi sie na czuja i bez przygotowania poporstu pelen zywioł... ale coz jak kierownikami i dyrektorami jest sie za staż pracy czy znajomości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o widzze XXX tez ma podobne zdanie:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zatrudniają faszystów ... Niejaki Ginter [ Guntter czy Gintter lub inaczej ] zachowuje się wobec podwładnych jak faszysta. Mówić do podległych pracowników w obecności innych - "NIUNIA" ? Dobrze, że jest parę nagrań na dyktafon z wizyt tego NACJONALISTY w swoich miejscach "egzekucji psychicznych". Pan szanowny w sprawie cywilnej odszkodowanie zapłaci lub firma - matka. A program "teraz polska" - już niedługo podejmie temat. SPÓŁKA AKCYJNA .. hahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...