Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Empik ucieka z centrum Lublina. Do Felicity

Utworzony przez Mzl, 3 stycznia 2014 r. o 08:29 Powrót do artykułu
Brawo władze miasta, miejski konserwatorze i FRL !!! Teraz w zabytkowym Pedecie pozostały - chińszczyzna i tania odzież :) Cottonfield z deptaka tez w marcu sie zwija... Pozostaną same banki i wiecznie przez pseudo konserwatora i urzedasow meczeni restauratorzy.... Zreszta ci drudzy tez powoli padają .... Mogła być piękna wpasowana galeria na miejscu tego śmieciowego pedetu, ale w Lublinie rządzi od zawsze wieś i tyle !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie w centrum lublina może nie być żadnego sklepu. I tak nie ma gdzie zaparkować więc po co się cisnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna glupota firmy i tyle. Codziennie jestem na Krakowskim, i bardzo czesto -  o ile czas pozwala - wpadam do Empiku - poprzegladać, zapoznac sie z nowościami. Raczej nie  wychodze z pustymi rekoma.  Czytam duzo, więc chocby jakies pismidełko kupię. Mysle, ze takich osob jak ja jest wiecej.  Teraz nie będę jechac specjalnie na Felin. Idiotyzm, kretyństwo, olewanie klienta. BRAK SŁÓW PO PROSTU. Do watkotwórcy - Cottonfield zwija się z całej Polski. Taka polityka firmy. Chociaz ma wkrótce powrocic, z tym ze pod inna nazwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponowane wyburzenie i wybudowanie w tym miejscu nowoczesnego Pasazu Victoria mogło uratowac i ożywić tę część miasta . No ale jest rewelacyjna redakcja GW jest tzw. konserwator. gwarantuje jeszcze trzy lata i na deptaku ubędzie knajp, nie będzie ani jednego sklepu. Już teraz pełno lokali do wynajecia łącznie z dawnym Smykiem. W tej czesci Lublina musi powstać obiekt posiadajacy porking podziemny który przyciagnie ludzi. Inaczej czarna rozpacz. W innych miastach nowoczesne budynki komponuja sie ze stara zabudowa, no ale Lublin to przecież miasto z architekturą o globalnym uroku i wartości.Cos za coś, albo rozwój albo skansen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna glupota firmy i tyle. Codziennie jestem na Krakowskim, i bardzo czesto -  o ile czas pozwala - wpadam do Empiku - poprzegladać, zapoznac sie z nowościami. Raczej nie  wychodze z pustymi rekoma.  Czytam duzo, więc chocby jakies pismidełko kupię. Mysle, ze takich osob jak ja jest wiecej.  Teraz nie będę jechac specjalnie na Felin. Idiotyzm, kretyństwo, olewanie klienta. BRAK SŁÓW PO PROSTU. Do watkotwórcy - Cottonfield zwija się z całej Polski. Taka polityka firmy. Chociaz ma wkrótce powrocic, z tym ze pod inna nazwa.
  Zauważ, że w Felicity też codziennie są klienci i być może oni się cieszą, że przy okazji zakupów będą mogli zajrzeć też do Empiku. Ja mieszkam blisko galerii i się cieszę z tej decyzji. Poza tym zgadzam się z opinią, że nadmiar wolnostojących butików i sklepów w śródmieściu nie służy dobrze miastu, a szczególnie jego zmotoryzowanym mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna glupota firmy i tyle. Codziennie jestem na Krakowskim, i bardzo czesto -  o ile czas pozwala - wpadam do Empiku - poprzegladać, zapoznac sie z nowościami. Raczej nie  wychodze z pustymi rekoma.  Czytam duzo, więc chocby jakies pismidełko kupię. Mysle, ze takich osob jak ja jest wiecej.  Teraz nie będę jechac specjalnie na Felin. Idiotyzm, kretyństwo, olewanie klienta. BRAK SŁÓW PO PROSTU. Do watkotwórcy - Cottonfield zwija się z całej Polski. Taka polityka firmy. Chociaz ma wkrótce powrocic, z tym ze pod inna nazwa.   spokojnie, nie musisz jechac na felin, masz empik w plazie badz olimpie, a od krakowskiego plaza rzut beretem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh, tez bywalam na krakowskim ale tam nie ma gdzie zaparkować i tyle.. nie bede sie krecic pół godziny zeby upolować jakieś miejsce- nawet po wprowadzeniu platnej strefy jest tam tłok- pewnie klienci urzędów, banków i przychodni- i kupic coś w empiku , o wiele czesciej jestem w olimpie.. bo za parking w plazie tez placic nie bede... chce zostawić pieniądze a mam jeszcze placic ze chce w ogole tam zaparkowac :) i mysle ze takich osob jest wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóz to jasne że centrum pustoszeje - brak dojazdu i płatne parkowanie powoduje że nie ma po co ani jak tam jechać Mącik i ferajna udupiaja centrum Lublina - tu nie mozna się nie zgodzić będzie zresztą jeszcze puściej i smutniej tekturowiej Agata widać nie zapewnia wystarczającego obrotu Empikowi i Empik nie uznaje za słuszne tracić kasy na utrzymywanie dla niej i dla jej oszołomiastych kolegów sklepu który gdzie indziej po prostu więcej zarobi... ... budowanie marketów w centrum akurat nic by nie uratowało ale nie wolno było słuchać tych idiotów z FRL np Trammera i zamykac centrum teraz życie się przeniosło tam gdzie może się rozwijac czyli poza strefę głupoty i zamordyzmu ... kiedy Mącik  i jego chamscy kolesie wprowadzą jednakowe mundurki dla mieszkańców centrum i jednakowe parasolki dla kawiarenek wyprowadzą się i mieszkańcy i kawiarenki centrum zostanie biedadzielnicą skansenem patofilii i płacze Agaty nic tu pomóc nie mogą jak się narobiło durnot to nie ma co płakać zjebaliście to Folkatko  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Straszna glupota firmy i tyle. Codziennie jestem na Krakowskim, i bardzo czesto -  o ile czas pozwala - wpadam do Empiku - poprzegladać, zapoznac sie z nowościami. Raczej nie  wychodze z pustymi rekoma.  Czytam duzo, więc chocby jakies pismidełko kupię. Mysle, ze takich osob jak ja jest wiecej.  Teraz nie będę jechac specjalnie na Felin. Idiotyzm, kretyństwo, olewanie klienta. BRAK SŁÓW PO PROSTU. Do watkotwórcy - Cottonfield zwija się z całej Polski. Taka polityka firmy. Chociaz ma wkrótce powrocic, z tym ze pod inna nazwa.   spokojnie, nie musisz jechac na felin, masz empik w plazie badz olimpie, a od krakowskiego plaza rzut beretem  
  AAAAA   masz rację, zapomniałam ze w Plazie też jest Empik :) Odetchnęlam. A zapomnialam, bo rzadko bywam w tym przybytku handlu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i teraz zagadka czy Folkatka to dobry czy zaniedbywalny klient? ;-) z tekturowymi ludkami to tak niestety jest że oni dużo paszczą wywijają ale ich znaczenie gospodarcze jest wyłącznie negatywne
Ostatnio edytowany 3 stycznia 2014 r. o 15:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawostka dotycząca promocji i rabatów ! Płyty z muzyką po 30 % rabacie są tak samo drogie jeśli nie droższe niż przed tą "promocją" ! Ceny przed wynosiły ok 20 - 35 zł a teraz 40 do 60 i od tego liczą rabat !!! ALE PROMOCJA !!! Ludzie ! Kto chce?! kto chce ?! bo chcemy ( EMPiK ) sprzedać drożej lub niewiele taniej niż było przedtem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
empik strasznie zdziadział. gdyby nie dział ksiązki , który chyab jako jedyny trzyma ten grajdoł w ogole nie byłoby po co tam chodzić. Wybór płyt fatalny, ja wiem ze Polacy sa biedni i w ogole płyt nie kupuja ale juz nimiecki konkurent "nie dla idiotów" i ten pod drugą nazwą planetarna maja lepsze stoiska z płytami/filmami i grami niz empik. co ma za to empik? chinskie skarbonki, chinskie karteczki potwornie drogie gadzety papiersnicze które sa tandetą jak z pepco za 3 razy wieksza cene  i jakies bzdury pseudopapeteriowe. Nie ma nawet zagranicznej prasy( jak byłem dzieckiem było mnsótwo anglojezcyznych nienmieckojezycznych tytulów) , nie ma miejsc od siedzenia, nie ma nic, to nie ma po co chodzic.oni cofneli sie w rozwoju, napchali jakiś zabawowych błyskotek, które zajmuja teraz1/4 sklepu.  cała siec to dziadostwo! moga wogole wycofac sie z lublina i z polski zostawic sklep internetowy i tak nikt tego nie zauwazy. empik stał sie daremny pod kazdym wzgledem, sa inne ksiegarnie w lublinie empik ni ziembi mnie ni grzeje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"stał sie daremny", ? ło dżizas krajst mnsótwo ziembi mnie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...