Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem oburzenie tej Pani, bo mnie samego tez tzw. szlag by trafil, ze bez mojej wiedzy i zgody, jakas kanalia robi ze mnie zarty. Ale z drugiej strony, to publiczne okazywanie niezadowolenia utwierdza idiote w przekonaniu o dokonaniu wyklutej w chorej glowie zemscie. Wiekszym zas oburzeniem palalbym w wypadku umieszczenia na NK zdjec odbiegajacych od wlasnego wyobrazenia o wlasnym ciele. Umiescil deb*** fajne, seksowne i pelne erotycznego piekna fotki...to niech juz tak bedzie, ale jesli z obwislym brzuchem i zmarszczkami.....to nie.....staralbym sie wytropic drania i ukarac przykladnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś wrzucił zdjęcia pani doktor za jej czasów kariery modelki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwie się, ze ktoś wykręcił jej taki numer, moze powinna zastanowić się dlaczego ja potrafie sobie wyobrazic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sitarczyk zażądała usunięcia fałszywego profilu z NK (już go tam nie ma). Zgłosiła też sprawę na policję. Ostatecznie zrezygnowała ze ścigania sprawców. – Poczekam na następny przypadek – zapowiada.
Czy to nie jest zachęta do popełnienia przestępstwa? Widocznie spodobało się pani dr lub jest jakas inna przyczyna... hmmm... Ja bym jednak nie rezygnował, no chyba że pani dr dobrze wie kim jest sprawca i co może jeszcze zrobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby pani doktor nie była lubiana na uczelni ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nielubiana? To jest najlepsza i najbardziej kompetentna osoba jaką znam!!! Pani dr posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Nie wiem jak ktoś mógł zrobić coś takiego. To naprawdę przemiła i pomocna osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaa napisał:
Nielubiana? To jest najlepsza i najbardziej kompetentna osoba jaką znam!!! Pani dr posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Nie wiem jak ktoś mógł zrobić coś takiego. To naprawdę przemiła i pomocna osoba.
Dokładnie - przykro mi, że to spotkało właśnie ją. Bardzo miły i kompetentny wykładowca. Pozdrawiam serdecznie Była studentka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo głupi żart, bardzo też pani doktor współczuje. Uważam też,że nie ma pani się czego wstydzić, wstydzić powinna się osoba, ktora to zrobiła(choć wiem że tak na pewno nie jest). Zajęcia z dr Sitarczyk należą do najlepszych! Są świetnie prowadzone, nie jest nudno(nawet na wykładzie), wynosi sie bardzo dużo, jest miła i bezstresowa atmosfera. Pani doktor ma świetną osobowość i poglądy, które w obecnym świecie rzadko się zdarzają. studentka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...