Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ESK 2016: Białystok i Rzeszów popierają Lublin

Utworzony przez Banksy, 5 kwietnia 2011 r. o 22:21 Powrót do artykułu
Myślałem zawsze, że Rzeszów właśnie tak się pisze. Pd dzisiaj wiem, że się myliłem, a prawdziwa pisownia tego miasta to Rzszów. Tak swoją drogą, to ta Stolica Kultury w Lublinie to wielka ściema. Lublin nic nie robi dla lokalnych artystów i ma kulturę w d... Zdecydowanie nie zasługuje na takie miano...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banksy napisał:
Myślałem zawsze, że Rzeszów właśnie tak się pisze. Pd dzisiaj wiem, że się myliłem, a prawdziwa pisownia tego miasta to Rzszów. Tak swoją drogą, to ta Stolica Kultury w Lublinie to wielka ściema. Lublin nic nie robi dla lokalnych artystów i ma kulturę w d... Zdecydowanie nie zasługuje na takie miano...
Rzeszów i Białystok popierając Lublin wykańczają konkurencję ) A w Lublinie jest wszystko, co potrzeba do ESK - czyli Tektura - jeśli nie zaspokoi potrzeb artystycznych europejczyków, to sobie nią dupę wytrą wyjeżdżając z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...