Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eska Rock nie nadaje już w Lublinie

Utworzony przez Ass, 3 grudnia 2013 r. o 10:28 Powrót do artykułu
DLACZEGO? EskaRock - drugie w kolejności po PR3 najlepsze radio w kraju. Zamiast tego pop-papka i dres-polo w jakimś vox. Nie wierzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, wielka szkoda jedyne radio jakiego słuchałem. Polska to kraj gdzie coś ambitnego jest niszczone i na miejsce tego trzeba zrobić coś z wiocha i gównem dla mas...   W eterze pojawiło się kolejne radio z gównianą wieśniacka muzyką... Oby Time sie na tym przejechało tak mocno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie troche sie zdziwiłem gdy usłyszałem dzis rano te wiochę sączącą sie z głośników.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mnie to bardzo zaskoczyło w poniedziałek. Wielki błąd Time'a moim zdaniem. ER była moją najczęściej słuchaną stacją. Nie pasował mi w niej tylko coraz bardziej denny dowcip ze "Zwolnienia z WF-u" (tak na marginesie, jeśli szukali oszczędności, to wystarczyło pozbyć się tych "gwaizdorów", sporo pewnie przepłacali za głównego prowadzącego), poza tym bez zastrzeżeń. No ale cóż, TIME to say good-bye...   Na szczęście jest jeszcze Centrum FM w naszym mieście, grają bardzo dobrą muzykę (mix różnych gatunków ale z przewagą rocka w różnych postaciach), mogliby tylko mniej elektroniki puszczać (choć i ta jest dobra w swoim gatunku).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niezła lipa co ja teraz będę słuchał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda fajna muzyka świetni prowadzący, fajne audycje , trudno przeproszę cd w samochodzie ale co dalej?czego słuchać w domu bo na internecie jakoś mi nie pasuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Białej Podlaskiej nieustannie słuchamy Radia Racyja po białorusku ale na polskim przydziale częstotliwości. Czyż to nie wspaniałe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  ER była moją najczęściej słuchaną stacją.  
No problem w tym że ty i paru twoich kolegów nie wystarczy aby to radio zarabiało na siebie.Widocznie na takie radio jest większe zapotrzebowanie.A ten w-f i ich abramowickie dowcipy  odrzucał mnie od radia na cały dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje u nas naprawde rockowego radia, Eska rock może coś tam grała ale wkółko to samo codziennie tee same kawałki do zażygania.. prowadzący tez nie za wysokich lotów  Zwolnienia z WF dało się słuchać jak wojewódzki powadził z figurskim potem to juz na siłe sie katował. Chcecie posłuchac dobrej muzyki i publicystyki to tylko Program 3 Kaczkowski Mann Baron
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No problem w tym że ty i paru twoich kolegów nie wystarczy aby to radio zarabiało na siebie.Widocznie na takie radio jest większe zapotrzebowanie.A ten w-f i ich abramowickie dowcipy  odrzucał mnie od radia na cały dzień.
  Też wiele razy wyłączałem ER właśnie ze względu na Powiatowego i spółkę. Gdyby jednak poprawić w nim tę i kilka innych "spraw", to byłaby naprawdę bardzo dobra stacja. No ale właściciel ma prawo robić, co chce.   Natomiast z tego co wiem, to własnie mieli dość dużą "słuchalność", dlatego nie rozumiem tej decyzji. I, owszem, jestem trochę zawiedziony, ale nie martw się o mnie, dam sobie jakoś z tym radę :) Wystarczy mi AR Centrum + PR3 + płyty CD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pięknie! Następcą  Eski  Rock disco polo! Syf i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wolnym rynku jedynie radio dla zwykłych ludzi jest w stanie zarobić na swoje utrzymanie. Nie sztuką jest robić radio, którego będzie sluchać garstka intelektualistów, jednak jest ich za mało, by utrzymać stację. Na przykładzie Radia Plus, które grało "ambitną" muzykę pod nazwą łagodne przeboje i miało 0,4% słuchalności, widać, że zmiana formatu się opłaciła, gdyż słuchalność skoczyła do 6-7% i nadal rośnie. Radio Plus także zaczęło grać disco polo, dance i rytmiczne, melodyjne piosenki.  Nikt nie jest świętym Mikołajem by sponsorować radio dla 5 słuchaczy na krzyż. No może poza grupą RMF, która utrzymuje stację Classic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wolnym rynku jedynie radio dla zwykłych ludzi jest w stanie zarobić na swoje utrzymanie. Nie sztuką jest robić radio, którego będzie sluchać garstka intelektualistów, jednak jest ich za mało, by utrzymać stację. Na przykładzie Radia Plus, które grało "ambitną" muzykę pod nazwą łagodne przeboje i miało 0,4% słuchalności, widać, że zmiana formatu się opłaciła, gdyż słuchalność skoczyła do 6-7% i nadal rośnie. Radio Plus także zaczęło grać disco polo, dance i rytmiczne, melodyjne piosenki.  Nikt nie jest świętym Mikołajem by sponsorować radio dla 5 słuchaczy na krzyż. No może poza grupą RMF, która utrzymuje stację Classic.
  No zapomniałes o Trójce, która ma specyficzny format i jak na razie zajmuje czołowe miejsca w kwestii słuchalności. A nie ma tam ani disco polo ani pseudodancu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie w warszawie słucham VOX-u i ani razu nie było disco-polo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zapomniałes o Trójce, która ma specyficzny format i jak na razie zajmuje czołowe miejsca w kwestii słuchalności. A nie ma tam ani disco polo ani pseudodancu
  Nie zapomniałem, tylko nie brałem pod uwagę. Radio publiczne to pasożyt podatkowy. Ta słuchalność na wolnym rynku nie zapewniłaby stacji rentowności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie w warszawie słucham VOX-u i ani razu nie było disco-polo!
to coś słabo słyszysz, bo codziennie leci jakieś badziewie disco z pola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zapomniałes o Trójce, która ma specyficzny format i jak na razie zajmuje czołowe miejsca w kwestii słuchalności. A nie ma tam ani disco polo ani pseudodancu
trójka nadaje się do słuchania jedynie wieczorami, wtedy puszczają muzykę. W ciągu dnia ta stacja zanudza osobą p. Strzyczkowskiego i kupą dzwoniących do niego pseudointelektualistów. Będąc w pracy nie da się tego słuchać i jednocześnie pracować, a zamiast muzyki lecą jakieś śmieci. Trójka była dobrą stacją do 2001-2002 roku. Gdy zmieniono dyrektora i ramówkę to jest niewiele lepsza od Radia Kielce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renata dziękujemy ! że zapytałaś... Ale co Ciebie to obchodzi, jakiś tam rock i muzyka alternatywna, przecież plebs, który łyka haki reklamowe słucha w większości polnej muzyki... Mam nadzieje, że Was - ludzi z tego "Time'u" też tak ktoś "zdejmie" z anteny, jak zdjęliście Eske Rock. Finansiści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No problem w tym że ty i paru twoich kolegów nie wystarczy aby to radio zarabiało na siebie.Widocznie na takie radio jest większe zapotrzebowanie.A ten w-f i ich abramowickie dowcipy  odrzucał mnie od radia na cały dzień.
akurat Eski Rock słuchała masa ludzi!! To że jesteś z klimatów typu Peja i innej patologii to nie znaczy, że innym się nie należy stacja zgodnie z ich zainteresowaniami. Faktycznie Powiatowy to cham i zawsze przełączałem jak on otwierał japę, ale zawsze wracałem za kilka minut do Eski bo puszczali bardzo dobrą muzykę, było wiele konkursów i pojawiali się tam bardzo mądrzy ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trójka nadaje się do słuchania jedynie wieczorami, wtedy puszczają muzykę. W ciągu dnia ta stacja zanudza osobą p. Strzyczkowskiego i kupą dzwoniących do niego pseudointelektualistów. Będąc w pracy nie da się tego słuchać i jednocześnie pracować, a zamiast muzyki lecą jakieś śmieci. Trójka była dobrą stacją do 2001-2002 roku. Gdy zmieniono dyrektora i ramówkę to jest niewiele lepsza od Radia Kielce.
  Zgodzę sie jedynie co do Strzyczkowskiego. Co do reszty z cała stanowczością stwierdzam, że nie masz bladego pojęcia co sie dzieje w Trójce. Poranek od 6 do 9 jest audycją ambitną z humorem i nieraz mozna popłakac sie ze smiechu, choć poruszaja tematu poważne. Potem masz od 9 do 12 przedpołudnie, gdzie przed mikrofonem zasiadają Niedźwiecki, Baron itp. Strzyczkowskiego byc owszem zdjął z anteny. potem masz Trzy wymiary gitary z dobrym rockiem, nastepnie powtórka z rozrywki, gdzie płaczesz ze śmiechu, potem godzinna audycja muzyczna, gdzie masz za mikrofonem Manna i wielu innych. Potem popołudniowe Zapraszamy do Trójki i znów powaga z ironią. Nocne audycje Ossowskiego (Ossobliwości muzyczne - rewelka), Manna, Metza. Przerewelacyjna audycja Strefa Rockendrolla wolna od Angola... nudnie jest jedynie na weekendach... radze mimo to posłuchać zanim sie coś napisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...