Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lata Lata już od tygodnia szczególnie po zmroku i robi kupę hałasu. Kilkakrotnie siadał po ciemku na Kraśnickiej, szkolenie pilotów pewnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto jest producentem tego Eurocoptera, "na niemiecko - francuskiej licencji"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki nowoczesny więc jest tez ma sie co psuć. Jak siądzie całe elektronika to i pilot na wile nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
A kto jest producentem tego Eurocoptera, "na niemiecko - francuskiej licencji"?
Na pewno nie zakłady w Świdniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku produkujemy własne helikoptery a te bez przeproszenia cymbały kupiły go u Niemców i żabojadów ??? Czy to k*rwa mądre ??? Jest tu na kogo głosować ???? Ile dali tamci w łapę ?...bo inne pytanie mi się nie nasuwa. Montując taki helikopter w rodzimej Aguscie,twój,twój i twój tato-mama mieliby zajęcie i środki na utrzymanie rodziny .....a tak bogatsza będzie Hermenegilda z Adolfem i Pieer z Lorans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlatego nie ze Świdnika, bo AgustaWestland przegrała przetarg... ot cała filozofia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto robi tak profesjonalne zdjęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Pan ,,fotoreporter,, jest najlepszy.A red.nacz.to fotograficzny geniusz.chyba za miesiąc robić foty dla was będą przedszkolaki.No nie mogę,on pewnie mówi o sobie jestem profi.Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w nocy i tak latał nie będzie... tego już redaktor nie dodał... powód: żeby śmigłowiec ratowniczy mógł latać w nocy, za pilota musi być pilot wojskowy, a takiego ni maaa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyblef napisał:
W Świdniku produkujemy własne helikoptery a te bez przeproszenia cymbały kupiły go u Niemców i żabojadów ??? Czy to k*rwa mądre ??? Jest tu na kogo głosować ???? Ile dali tamci w łapę ?...bo inne pytanie mi się nie nasuwa. Montując taki helikopter w rodzimej Aguscie,twój,twój i twój tato-mama mieliby zajęcie i środki na utrzymanie rodziny .....a tak bogatsza będzie Hermenegilda z Adolfem i Pieer z Lorans.
Bo się drozycie, ott cała filofofia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesze się, że taki "Eurocopter" jest w użyciu. Gdybym miał wypadek na dziurawych drogach woj. lubelskiego zawsze taki helikopter medyczny zwiększa moje szanse na lepsze zdrowie, a może i nawet ratunek mojego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pk napisał:
ale w nocy i tak latał nie będzie... tego już redaktor nie dodał... powód: żeby śmigłowiec ratowniczy mógł latać w nocy, za pilota musi być pilot wojskowy, a takiego ni maaa....
W nocy już lata i to od kilku dni. I nie jest prawdą to, co napisał ktoś wcześniej, że jest głośny. Wydaje o wiele mniej hałasu niż stary helikopter który lata w dzień. Dodatkowo nowy nie lata 10 metrów nad zabudowaniami w okolicach Kraśnickiej tylko znacznie wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...