Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewakuacja Felicity. Klienci i pracownicy musieli opuścić centrum handlowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 r. o 18:44 Powrót do artykułu
Mój kolega z nerwów zapomniał alfabetu i nie mógł się odnaleźć na parkingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś informacje jak sytuacja w chwili obecnej ? Można iść na zakupy ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tyle? Nie będzie relacji LIVE? Może chociaż jakieś zdjęcia tej rury. No postarajcie się. Konkurencja ma już ze 40 ujęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zdążyłem założyć swoich majtek, bo mierzyłem nowe slipy, co teraz, moje były znaczone.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie zdążyłem założyć swoich majtek, bo mierzyłem nowe slipy, co teraz, moje były znaczone.....
Zostań w nowych. Twje najwyżej ktoś kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylam z przyjaciolkami wlasnie weszlysmy do sklepu i od razu alarm sie wlączyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z napisał:
Bylam z przyjaciolkami wlasnie weszlysmy do sklepu i od razu alarm sie wlączyl
Szok i niedowierzanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wina PiS-u według dziennika wschdodniego i jego zachodnich mocodawców jak zwykle zresztą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam z moją 2 lata starszą siostrą  na zakupach akurat zachciło nam się do Felicity , niby schorowana wszystko ją boli a gdy usłyszałysmy komunikat o op uszczeniu galerii Marzenka jako pierwsza z wielu stała już przy samochodzie ledwo ją dogoniłam takze schorowana jak i ona, po zaledwie 5 minutach byłyśmy juz przy zamku TERAZ PYTANIE ... MOZNA W GODZINACH SZCZYTU PRZESKOCZYĆ KAWAŁ MIASTA W 5 MINUT ? .......... jak widać można..... Pozdrawiam Judyta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej trochę rozrywki w tych nudnych sklepach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kina też wyganiali w połowie seansu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Judyta mi zaimponowała.Dobra jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stówę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z rurą ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...