Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewakuacja w firmie kurierskiej. Z paczki wylały się niebezpieczne substancje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2017 r. o 15:13 Powrót do artykułu
Pewnie INPOST tak delikatnie obchodzi się z przesyłkami,aż się pudełka rozpadają ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zepsute opakowania raz , a drugie to jak długo się czeka na przesyłkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Pewnie ktoś wkurzył się na InPost i zrobił im niespodziankę. Paczka to nie piłka. Sam zdecydowałem się na ich usługi, to co zostało z pudełka na buty to tylko walec drogowy wie. Dobrze, że opakowanie zawierało oryginalne obuwie Adidas. Inaczej odkształcenia byłyby nieodwracalne. Co oni po tym wózkami widłowymi jeżdżą? Drugi raz to mi gość z allegro taką niespodziankę zrobił. Ja wolałem dopłacić i wybrać kuriera z Poczty, a ten mi InPost zafundował?! Oczywiście opakowania plastikowe w środku były popękane. No szlag mnie trafił... dobrze, że dzieci mają mniejsze poczucie estetyki jak biorą prezenty. Nigdy więcej InPost... do tego czas oczekiwania. Kurier w 5 dni?! A poczytajcie sobie przesyłkę ekonomiczną paczkę... niby ma być 7 dni, a ludzie klną bo i miesiąc czekali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie rzucali paczkami i się rozbiły pojemniki. dobry sposób na sprawdzenie, jak szanują przesyłki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...