Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sąd Rejonowy na Wallenroda też ewakuowali... Swoją drogą - jak kończą pracę o 15:30 to szybciej wychodzą niż przy tej ewakuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupstwa gadasz, ale to twoje zbójeckie prawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli jest jakiekolwiek podejrzenie, że podłożono ładunek wybuchowy pod instytucję użyteczności publicznej, to chyba naturalnym jest, że należy ewakuować wszystkie znajdujące się tam osoby. Nie wiem czy ktoś byłby w stanie normalnie pracować i przyjmować petentów mając świadomość, że grozi mu wylot w kosmos, poza tym, chyba ~ja~nie bardzo orientuje się, ile godzin ZA DARMO spędzają pracownicy administracji państwowej po godzinach pracy, pozdrawiam niezorientowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, niespecjalnie komfortowo się czułam mając świadomość, że być może to nie żart. W końcu w sądzie sądzi się ludzi różnych, w tym chorych umysłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że nie załapaliście, o co mi chodziło. O godzinie 15:30 następuje natychmiastowa akcja "kończymy pracę"... I w przeciągu 2 minut z sądu wychodzi dziki tłum ludzi (podejrzewam, że ponad 90% zatrudnionych). A dzisiaj mamy ewakuację z podejrzeniem podłożenia ładunku wybuchowego i pracownicy wychodzą kwadrans... O to właśnie mi chodziło. Aha - tak na marginesie: pierwsza fala powrotów to 15:15 - wtedy kończą pracę w ZUSie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze jak by była prawdziwa bomba,ten sad to korupcja i nic więcej,miałem wydana klauzule wykonalności na p. Romana Klimka zam Piotrkow kolo lublina na kwotę 50,000 tys zl , miałem dokumenty oświadczenie pana Klimka ze jest mi winien pieniądze,komornik wziął się do roboty za zajęcie wierzytelności,nagle po 3 latach zabrano mi klauzule wykonalności nie wiem z jakiego powodu.Sąd przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie coś kreci ze dokumenty są w archiwum,niema ich przedawniły się.Ludzie zajmujący się ta sprawa pracują na wysokich stanowiskach w Warszawie.Panu Klimkowi bardzo dobrze się powodzi teraz przy pomocy sadu w lublinie prowadzi fabrykę okien na tej ziemi w Piotrkowie ,komornik nic nie robi bo odebrana jest mi klauzura wykonalności.JAK KTOŚ MA PROBLEMY TY TYM SADEM TO PROSZĘ PISZCIE POZDRAWIAM.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Widzę, że nie załapaliście, o co mi chodziło. O godzinie 15:30 następuje natychmiastowa akcja "kończymy pracę"... I w przeciągu 2 minut z sądu wychodzi dziki tłum ludzi (podejrzewam, że ponad 90% zatrudnionych). A dzisiaj mamy ewakuację z podejrzeniem podłożenia ładunku wybuchowego i pracownicy wychodzą kwadrans... O to właśnie mi chodziło. Aha - tak na marginesie: pierwsza fala powrotów to 15:15 - wtedy kończą pracę w ZUSie
nie bardzo wiem o czym mówisz, ja pracuje tym sądzie i również obserwuję pracowników ZUS nie będę komentować. Poza tym nigdy nie wychodzę z pracy o 15.30, zawsze zostaję, chyba urzędnik ZUS mówi to z autopsji. No cóż...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...