Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

F-16 nad Lublinem. \"To standardowe ćwiczenia”

Utworzony przez Marcin, 2 kwietnia 2013 r. o 16:39 Powrót do artykułu
"Ani PAŻP, ani użytkownicy przestrzeni nie muszą informować o lotach mieszkańców." No właśnie nie muszą informować o lotach mieszkańców. Ale przecież ci piloci nie są mieszkańcami Lublina więc użytkownicy przestrzeni MUSZą nas w tym przypadku informować. ... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałem info o przelocie 2 F-16 nad lotniskiem, której miały się pojawić przed sporo przed 15, pojawił się po 15 , widziałem jedną sztukę , pierw bardzo wysoko , za chwilę pojawił się niżej , poleciał w stronę Felina , odrzutowiec miał przelecieć nad pasem nie dotykając jego podłoża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dziś na lotnisku w Świdniku. W pewnym momencie myślałem że snię. Do pasa startowego od strony Lublina znizał się wojskowy samolot. Słychac było potężny ryk silników. Samolot przeleciał tuż nad pasem i na wysokości Portu wzniósł sie w górę i poleciał w kierunku Świdnika. Nad pas startowy pworócił po kilku minutach. Leciał tuż nad ziemią po czym wzniósł się na wysokości wiezy kontroli. Przycziłem się z aparatem czekając na trzecie podejście. Zamiast tego co kilka minut podchodził do lądowania i lądował niebieski helikopter. Zrozumiałem że F16 już się nie pojawi i zdjęcia nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lotnisku w Świdniku i tak by nie wylądował, bo tam jest za krótki i za wąski pas. F-16 to potężny samolot który na takich małych lądowiskach nie ląduje. A pozatym to nad lotniskiem w Świdniku ciągle ptactwo lata i zające biegają po pasie i może dojść do wypadku, a wieża jest za niska i na słabym postumencie stoi i mogłaby się zachwiać gdyby taki samolot nad nią przeleciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
info dałem o F-16 do dziennika po godzinie 14, nikt nie zareagował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mientek napisał:
Na lotnisku w Świdniku i tak by nie wylądował, bo tam jest za krótki i za wąski pas. F-16 to potężny samolot który na takich małych lądowiskach nie ląduje. A pozatym to nad lotniskiem w Świdniku ciągle ptactwo lata i zające biegają po pasie i może dojść do wypadku, a wieża jest za niska i na słabym postumencie stoi i mogłaby się zachwiać gdyby taki samolot nad nią przeleciał.
gamoń!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mientek napisał:
Na lotnisku w Świdniku i tak by nie wylądował, bo tam jest za krótki i za wąski pas. F-16 to potężny samolot który na takich małych lądowiskach nie ląduje. A pozatym to nad lotniskiem w Świdniku ciągle ptactwo lata i zające biegają po pasie i może dojść do wypadku, a wieża jest za niska i na słabym postumencie stoi i mogłaby się zachwiać gdyby taki samolot nad nią przeleciał.
Rozbieg c.a. 500m Dobieg bez spadochronu c.a. 800m Jak ktoś ma mientką fujarkę to w Świdniku też wyląduje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ondomej our napisał:
Rozbieg c.a. 500m Dobieg bez spadochronu c.a. 800m Jak ktoś ma mientką fujarkę to w Świdniku też wyląduje...
Dobrze gadasz to samo jak samoloty odrzutowe lądują na lotniskowcach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szykują się na konflikt w koreii donek wyśle naszych w nadzieji o wizy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawie by się zrobiło jakby ten amerykański sprzęt z demobilu uległ awarii i spadł nad Lublinem ! Oj beknął by ktoś za to ! Dobrze chociaż że nie chcieli ćwiczyć bombardowań w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chociaż zdjęcie polskiego mogliby zamieścić.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to ten ktoś co marudzi że było za głośno to jest idiotą, bo trzeba patrzeć i podziwiać co w końcu nareszcie udało się polsce nabyć. Ja pracuję w niemczech jakieś 60 km od powietrznej bazy NATO i tam ciągle jakieś ćwiczenia czy odrzutowców czy śmigłowców co polska może nie nabędzie za mojego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanczo napisał:
Dla mnie to ten ktoś co marudzi że było za głośno to jest idiotą, bo trzeba patrzeć i podziwiać co w końcu nareszcie udało się polsce nabyć. Ja pracuję w niemczech jakieś 60 km od powietrznej bazy NATO i tam ciągle jakieś ćwiczenia czy odrzutowców czy śmigłowców co polska może nie nabędzie za mojego życia.
To ty jesteś tam polskim wyrobnikiem ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olaf napisał:
Ciekawie by się zrobiło jakby ten amerykański sprzęt z demobilu uległ awarii i spadł nad Lublinem ! Oj beknął by ktoś za to ! Dobrze chociaż że nie chcieli ćwiczyć bombardowań w mieście.
Akurat ten sprzęt nie jest z demobilu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Akurat ten sprzęt nie jest z demobilu.
Ale amerykanie już je wysofali,bo to stare F-y i już się bali na nich latać to pchnęli sojusznikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo jak się nie ma o czymś pojęcia to serio lepiej nie komentować niż robić tak jak ty teraz z siebie idiotę. Amerykanie wycofali? Wystarczy chwile poszperać w internecie by wiedzieć ile szesnastek jest używanych dalej w USA. F-16 Block 52+ (który zakupiła Polska) przestarzałe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iha napisał:
Olo jak się nie ma o czymś pojęcia to serio lepiej nie komentować niż robić tak jak ty teraz z siebie idiotę. Amerykanie wycofali? Wystarczy chwile poszperać w internecie by wiedzieć ile szesnastek jest używanych dalej w USA. F-16 Block 52+ (który zakupiła Polska) przestarzałe?
Amerykanie nic nowego Polakom nie dadzą , bo to by było tak, jak dać całkiem nową technologię putinowi na talerzu !!!!! ZAPAMIĘTAJ !!!!! dlatego między innymi wycofali się z budowy tarczy rakietowej w naszym kraju,bo do końca nie byli przekonani komu ona POsłuży. Jak widać nie chcą współpracować z pachołkami Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogło by przecież być tak,aby amerykańską tarcze rakietową w Polsce obsługiwał soviecki baciuch w w walonkach,a wszystko ku temu szło i Amerykanie się spłoszyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amerykanie dobrze wiedzą ze najwyższa władza w Polsce to wysokiej klasy agentura soviecka,a i na niższych szczeblach nie brakuje pachołków Moskwy, był czas na dekomunizację , lustrację na ogólnonarodowe oczyszczenie to sami zainteresowani to dosyć skutecznie w tamtym czasie to blokowali,i mamy to co mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olaf napisał:
Ciekawie by się zrobiło jakby ten amerykański sprzęt z demobilu uległ awarii i spadł nad Lublinem ! Oj beknął by ktoś za to ! Dobrze chociaż że nie chcieli ćwiczyć bombardowań w mieście. [/quote] [quote name='Olaf' timestamp='1364930137' post='753108'] Ciekawie by się zrobiło jakby ten amerykański sprzęt z demobilu uległ awarii i spadł nad Lublinem ! Oj beknął by ktoś za to ! Dobrze chociaż że nie chcieli ćwiczyć bombardowań w mieście.
Jak nie wiesz nic na dany temat, to albo się doucz, albo nie pisz. Polskie F-16 były wyprodukowane specjalnie dla naszych Sił Powietrznych i nie służyły nigdzie wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...