Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Upadli będą rozliczani przez złodziei. W lubelskim sądzie gospodarczym jest klika okradająca upadłe firmy. Najwięcej na ludzkich problemach zarobi syndyk i kryjący jego złodziejstwa sędzia komisarz z kolegami. Autopsja niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda robiona z mózgu społeczeństwu . POnieważ Gigant czyli rozumię że Skanska zleciła budowę fabryki "Gigant zlecił prace firmie Brickbau. Łańcuszek zamknął Progress z Dąbrowy Górniczej" to winien jest koncern Skanska tak wynika z artykułu. Wykonany jest typowy przekręt w wykonaniu duzych, łańcuszek podwykonawców i brak odpowiedzialności. Polskie prawo gospodarcze sprzyja złodziejom tak można jednoznacznie stwierdzić a wielokrotnie miałem się możliwośc o tym przekonać, i zwątpiłem w jakiekolwiek umiejętności opiniowania i poprawiania projektów aktów prawnych przez kancelarię Sejmu, Senatu itp a szczególnie w poziom wykształcenia naszych parlamentarzystów kiedy nie potrafią przeczytać i zrozumięć aktów które uchwalają Przyjdą nowe wybory i będa mówic o tym co chcą zrobić a naprawdę to chcą miec dodkonałą synekurkę i za złe uchwalane akty prawne uchawlić sobie emeryturki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STREFA EKONOMICZNA jak dobrze, że już dawno stąd wyjechałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalka. Państwo namawia ludzi do inwestowania , nie dając przy tym żadnych gwarancji . Później jakiś cwaniaczka w powiązaniu z kimś tam z góry załatwia wszystkich jednym aktem . Zwija kasę i wypad z kraju . Później się dzielą . Oto jak się robi w naszym kraju interesy . Współczuję tym ludziom . Zostaje dochodzić swoich spraw przed .... no właśnie , jest jeszcze jakieś miejsce które może pomóc????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Polczyk zajął sie budową dróg w wielkopolskim pod nazwą NTP Road (Budowa s5 wspólnie z firmą Fambudi Alpine bau) i jest już wypłacaln pierwsze faktury z jego nowej działalności to ok 200tyś zł!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która to z kolei firma Pana Tomasza Polczyka w której to on gasi światło ???? ale ciągle powstają nowe , ale i one upadają i nowych ludzi robią w jojo i kręcą oczywiście wszystko po to by nie płacić !!!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH przed tym nazwiskiem POLCZYK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Pan Polczyk zajął sie budową dróg w wielkopolskim pod nazwą NTP Road (Budowa s5 wspólnie z firmą Fambudi Alpine bau) i jest już wypłacaln pierwsze faktury z jego nowej działalności to ok 200tyś zł!!!!!
Tylko , że tych NTP ROAD jest kilka : w Katowicach, Skawinie, w Warszawie wszędzie widnieje nazwisko Polczyk Tomasz , ale nigdzie go nigdy nie ma jak byłem w Skawinie to oczywiście wszyscy uciekaja z pomieszczenia bo nie pracują w tej firmie , na umówione spotkanie też Pan Tomasz Polczyk nie przyjechał , Pani Małgorzata pracująca tam " PONOĆ" nigdy jeszcze nie odebrała telefonu chociaż jest zawsze w pracy poza chorobami i urlopami, Pan Prezes teraz już zmienił numer telefonu coby go nie nękać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowałem drogę S-5 pod Rawiczem i byłem zatrudniony w firmie NTP-Road pana Polczyka. Po 3 miesiącach okazało sie że wszyscy pracują na czarno co doprowadziło do wyrzucenia firmy z budowy przez wykonawce drogi firme Alpine. Oczywiście do dzisiaj nikomu Tomasz Polczyk nie zapłacił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Sławek Znam też tą historie z Rawiczem od znajomego, który tam pracował i bardzo ci współczuje. Podobno rzeczywiście Polczyk narobił tam takiego dziadostwa, że wyrzucili go z budowy. Na koniec ukradli cała cysterne paliwa, zwinęli sie z budowy i nikomu nie zapłacili za wykonane roboty. Norma ? ... Podobno T. Polczyk ma wyrok i zakaz prowadzenia działalności gospodarczej na 10 lat. W przekrętach pomaga mu Tatuś, który zakłada firmy, a synek robi w nich przekręty i oszustwa. A temida ślepa i bezradna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co słyszałem, to Polczyk był w Lublinie trybikiem w maszynce oszustwa. Dostał 100.000zl za to żeby figurować w piramidzie i tworzyć większe zamieszanie i podobno dobrze sie znał ze swoimi zleceniodawcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasłyszane napisał:
Hej Sławek Znam też tą historie z Rawiczem od znajomego, który tam pracował i bardzo ci współczuje. Podobno rzeczywiście Polczyk narobił tam takiego dziadostwa, że wyrzucili go z budowy. Na koniec ukradli cała cysterne paliwa, zwinęli sie z budowy i nikomu nie zapłacili za wykonane roboty. Norma ? ... Podobno T. Polczyk ma wyrok i zakaz prowadzenia działalności gospodarczej na 10 lat. W przekrętach pomaga mu Tatuś, który zakłada firmy, a synek robi w nich przekręty i oszustwa. A temida ślepa i bezradna.
Nie szukaj pomocy u temidy,tylko u Czeczenów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
memento mori napisał:
Woda robiona z mózgu społeczeństwu . POnieważ Gigant czyli rozumię że Skanska zleciła budowę fabryki "Gigant zlecił prace firmie Brickbau. Łańcuszek zamknął Progress z Dąbrowy Górniczej" to winien jest koncern Skanska tak wynika z artykułu. Wykonany jest typowy przekręt w wykonaniu duzych, łańcuszek podwykonawców i brak odpowiedzialności. Polskie prawo gospodarcze sprzyja złodziejom tak można jednoznacznie stwierdzić a wielokrotnie miałem się możliwośc o tym przekonać, i zwątpiłem w jakiekolwiek umiejętności opiniowania i poprawiania projektów aktów prawnych przez kancelarię Sejmu, Senatu itp a szczególnie w poziom wykształcenia naszych parlamentarzystów kiedy nie potrafią przeczytać i zrozumięć aktów które uchwalają Przyjdą nowe wybory i będa mówic o tym co chcą zrobić a naprawdę to chcą miec dodkonałą synekurkę i za złe uchwalane akty prawne uchawlić sobie emeryturki
Przeczytać to nie umie ale sąd i prokurator, bo najczęściej siedzą w kieszeni oszustów. I tutaj było tak samo. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polczyki sie rozwijają w swoim procederze. Do niedawna rżneli w tyłek tylko kontrahentów i dostawców, ale od jakiegoś czasu okradają już wszystkich jak leci, włącznie ze swoimi pracownikami. Kompletne dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dbegb napisał:
To normalka. Państwo namawia ludzi do inwestowania , nie dając przy tym żadnych gwarancji . Później jakiś cwaniaczka w powiązaniu z kimś tam z góry załatwia wszystkich jednym aktem . Zwija kasę i wypad z kraju . Później się dzielą . Oto jak się robi w naszym kraju interesy . Współczuję tym ludziom . Zostaje dochodzić swoich spraw przed .... no właśnie , jest jeszcze jakieś miejsce które może pomóc????
Niestety, ale zła wiadomość: nie ma w Posce takiej instytucji która by pomogłas oszukanemu. Na pewno nie jest to Prokuratura, ani Sąd, ani PIP, ani US czy ZUS Taki kraj brachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Pan Polczyk zajął sie budową dróg w wielkopolskim pod nazwą NTP Road (Budowa s5 wspólnie z firmą Fambudi Alpine bau) i jest już wypłacaln pierwsze faktury z jego nowej działalności to ok 200tyś zł!!!!!
Może i jemu z tych faktur Alpine czy Fambud zapłacili, ale zapewniam cie że on zgarnął całą kase i zostawił niewypłaconych kontrahentów i pracowników. To już recydywa, inaczej nie umie. Czasami myślle ilu ludzi skrzywdził, ilu ludzi przeklina jego i jego rodzine, która z tych krzywd sie utrzymuje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek, nie przejmuj sie, to podły człowiek ten Polczyk bez zasad i skrupułów i też sie czasem zastanawiam, jak tacy ludzie żyją z tym że krzywdzą innych, jak z nimi mogą żyć ich bliscy. Cóż, to chyba "złe wychowanie" + kiepski materiał genetyczny. Bo jak życ ze świadomością, że wszystko co mam jest ukradzione, pochodzi z oszustwa, pochodzi z krzywdy innych ludzi. Jak z takim człowiekiem gdzieś wyjść między ludzi, skoro w każdej chwili można trafić na jakiegoś dłużnika, pokrzywdzonego. Myśle, że dlatego wyjechali do warszawki, bo tam sie łatwiej ukryć nic w tej skawinie. Widzisz, to co Polczyk robi jest nieuczciwe i ochydne, ale na szczęście tylko nieliczni w Polsce zyją tak jak Polczyki . Trzymaj sie Witek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chce poczytać o T.Polczuku, polecam forum w jego rodzinnej Skawinie http://www.e-kontrast.pl/forum_message.php?id=1311
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
Upadli będą rozliczani przez złodziei. W lubelskim sądzie gospodarczym jest klika okradająca upadłe firmy. Najwięcej na ludzkich problemach zarobi syndyk i kryjący jego złodziejstwa sędzia komisarz z kolegami. Autopsja niestety.
siema. Z tego co mówisz, to zło mozna tylko złem zwyciężyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ada napisał:
Witek, nie przejmuj sie, to podły człowiek ten Polczyk bez zasad i skrupułów i też sie czasem zastanawiam, jak tacy ludzie żyją z tym że krzywdzą innych, jak z nimi mogą żyć ich bliscy. Cóż, to chyba "złe wychowanie" + kiepski materiał genetyczny. Bo jak życ ze świadomością, że wszystko co mam jest ukradzione, pochodzi z oszustwa, pochodzi z krzywdy innych ludzi. Jak z takim człowiekiem gdzieś wyjść między ludzi, skoro w każdej chwili można trafić na jakiegoś dłużnika, pokrzywdzonego. Myśle, że dlatego wyjechali do warszawki, bo tam sie łatwiej ukryć nic w tej skawinie. Widzisz, to co Polczyk robi jest nieuczciwe i ochydne, ale na szczęście tylko nieliczni w Polsce zyją tak jak Polczyki . Trzymaj sie Witek.
Cześć ada. Obawiam sie, ze dla takich ludzi jak TP, twoje kategorie myslenia i wartości są równie odlegle jak Droga Mleczna. Ciekawi mnie tylko jak długo jeszcze tacy ludzie będą bezkarnie doprowadzać do ruiny porządnych obywateli, bez żadnych konsekwencji. Podobno jak jest zbrodnia to musi byc też kara ? Czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ada napisał:
Witek, nie, przejmuj sie, to podły człowiek ten Polczyk bez zasad i skrupułów i też sie czasem zastanawiam, jak tacy ludzie żyją z tym że krzywdzą innych, jak z nimi mogą żyć ich bliscy. Cóż, to chyba "złe wychowanie" + kiepski materiał genetyczny. Bo jak życ ze świadomością, że wszystko co mam jest ukradzione, pochodzi z oszustwa, pochodzi z krzywdy innych ludzi. Jak z takim człowiekiem gdzieś wyjść między ludzi, skoro w każdej chwili można trafić na jakiegoś dłużnika, pokrzywdzonego. Myśle, że dlatego wyjechali do warszawki, bo tam sie łatwiej ukryć nic w tej skawinie. Widzisz, to co Polczyk robi jest nieuczciwe i ochydne, ale na szczęście tylko nieliczni w Polsce zyją tak jak Polczyki . Trzymaj sie Witek. [/quote] [quote name='rafał' timestamp='1340138770' post='640364'] Która to z kolei firma Pana Tomasza Polczyka w której to on gasi światło ???? ale ciągle powstają nowe , ale i one upadają i nowych ludzi robią w jojo i kręcą oczywiście wszystko po to by nie płacić !!!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH przed tym nazwiskiem POLCZYK
Rafał, widze ze znasz goscia blizej i conieco o nim wiesz. Powiedz mi ile już ten Polczyk firm doprowadził do bankructwa, bo zaczyna mnie to interesować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...