Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Familiada w Związku Nauczycielstwa Polskiego

Utworzony przez belfer, 30 grudnia 2009 r. o 08:04 Powrót do artykułu
"Zapewnia też, że Stasiak nie rozmawiała z nim na temat awansu córki. – Zresztą nawet gdyby rozmawiała, to i tak nie miałoby to żadnego znaczenia."- Fakt, nie musiała rozmawiać Bronisz i tak wiedział co miał zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniarz to szmata i dziwka sprzedajna ale co się dziwić pochodzi od Judasza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Stasiak musiała komuś bardzo podpaść, co jakiś czas w DW pojawiają się serie "artykułów sponsorowanych" na jej temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli taki burdel jest w znp- związku który broni praw nauczycieli, to ja od dziś mówię stanowcze NIE dla nauczycieli. zawsze ich popierałem, w ich staraniach o lepsze płace, godne warunki ale jeśli oni przyzwalają na takie zachowanie we własnym związku to nie są godni nawet na minimalną płacę. przecież mogą to oprotestować! tylko w takim burdelu z jak znp może dochodzić do takich sytuacji kiedy młoda osoba bez jakiegokolwiek doświadczenia- przecież jej dotychczasowa praca była również załatwiana przez mamusię, może kierować sanatorium gdzie wymagane jest jakieś pojęcie! jeśli naucyzciele sami tego nie zmienią to znaczy że są d.... a nie nauczyciele i nie zasługują na żaden szacunek i poważanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Pani Stasiak musiała komuś bardzo podpaść, co jakiś czas w DW pojawiają się serie "artykułów sponsorowanych" na jej temat.
Pani Stasiak dzięki swej przygodzie z senatem RP stała się osobą medialną i publiczną, jest również dwójką a być moze nawet jedynką w lubelskim sld no i jest prezesem znp. piastowanie tylu funkcji w przeszłosci jak i obecnie prowadzi jakby nie było do intereoswania się jej życiem prywatnym dlatego ja bym radził Pani Stasiakowej o nie podejmowanie tak ryzykowanych decyzji personlanych w stosunku do swej rodziny bo przyjdzie dzień kiedy trafi kosa na kamień a wtedy nie poradzi urok osobisty i wykształcenie córki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko wierzchołek góry lodowej. Przyjrzyjmy się pseudodziałaczom związkowym, szczególnie w dużych organizacjach. Wszystko grabią do siebie. Zero troski o zwykłego członka organizacji. Liczy się tylko składka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzliwy napisał:
Pani Stasiak dzięki swej przygodzie z senatem RP stała się osobą medialną i publiczną, jest również dwójką a być moze nawet jedynką w lubelskim sld no i jest prezesem znp. piastowanie tylu funkcji w przeszłosci jak i obecnie prowadzi jakby nie było do intereoswania się jej życiem prywatnym dlatego ja bym radził Pani Stasiakowej o nie podejmowanie tak ryzykowanych decyzji personlanych w stosunku do swej rodziny bo przyjdzie dzień kiedy trafi kosa na kamień a wtedy nie poradzi urok osobisty i wykształcenie córki
Zgadzam się całkowicie, i nie popieram takich działań p. Stasiak, natomiast nieco dziwi mnie forma ataku. Szkoda że "obiektywny dziennikarz" nie poprosił o komentarz samych zainteresowanych, powołuje się natomiast na "anonimowego członka ZNP" i skompromitowaną fundację Batorego, powołaną przez George Sorosa, człowieka którego działania doprowadziły kilka państw na skraj bankructwa. Coś mi tu pachnie paszkwilem napisanym na zamówienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzliwy napisał:
Pani Stasiak dzięki swej przygodzie z senatem RP stała się osobą medialną i publiczną, jest również dwójką a być moze nawet jedynką w lubelskim sld no i jest prezesem znp. piastowanie tylu funkcji w przeszłosci jak i obecnie prowadzi jakby nie było do intereoswania się jej życiem prywatnym dlatego ja bym radził Pani Stasiakowej o nie podejmowanie tak ryzykowanych decyzji personlanych w stosunku do swej rodziny bo przyjdzie dzień kiedy trafi kosa na kamień a wtedy nie poradzi urok osobisty i wykształcenie córki
Nepotyzm i kolesiostwo w Lublinie to norma gdzie kolwiek się nie zwrócić to rodzinka i ukladziki. Nie tylko ZNP wystarczy rozejrzeć się szerzej UM, UW, Uczelnie , itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Zgadzam się całkowicie, i nie popieram takich działań p. Stasiak, natomiast nieco dziwi mnie forma ataku. Szkoda że "obiektywny dziennikarz" nie poprosił o komentarz samych zainteresowanych, powołuje się natomiast na "anonimowego członka ZNP" i skompromitowaną fundację Batorego, powołaną przez George Sorosa, człowieka którego działania doprowadziły kilka państw na skraj bankructwa. Coś mi tu pachnie paszkwilem napisanym na zamówienie.
hehe, nie można tak galopować w swoich rozważaniach i brać na ruszt Sorosa bo idąc tym tropem dojdzie się do jego korzeni żydowskich i wyjdzie nato że obsadzenie młodej Lewandowskiej na stanowisku dyrektora jest winą żydów ( nie obrażając ich oczywiście ). układy są wszędzie, były i są, szkoda tylko że pan broniarz i zainteresowani robią sobie tak jawnie z ludzi durni. zero przyzwoitości no bo jak inaczej wyjaśnić fakt że tylko jedno cv, przecież nie ujmując młodej Stasiak wykształcenia i jakiegoś pewnie doświadczenia, są ludzie bardziej doświadczeni, no ale tego się już nie dowiemy. na przyszłość radziłbym jednak o zachowanie pozorów, zorgarnizowanie jakiegoś konkursu czy coś gdzie i tak wiadomo kto byłby czarnym koniem a kto podstawionymi słupami, ale wtedy ani dziennikwschodni ani działacze szczeblowi znp, nie podskakiwaliby do góry ujadając głośno. a tak niesmak pozostał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEZ TAKIE ZACHOWANIE I KRETYNIZM MŁODZI WYKSZTAŁCENI LUDZIE WYJEŻDŻAJĄ SZUKAĆ PRACY ZA GRANICĄ!!!! CIĄGŁE PRZEKRĘTY I AFERY, LUDZIE NIE UFAJĄ POLICJI A TYM BARDZIEJ WŁADZOM I POLITYKOM!!! W POLSCE LICZĄ SIĘ ZNAJOMOŚCI I PIENIĄDZE, INTELEKT HONOR I WYKSZTAŁCENIE TO CECHY KTÓRE PRZESTAJĄ SIĘ LICZYĆ!!! POLSKA ZAWSZE BĘDZIE ZAŚCIANKOWYM I ZACOFANYM KRAJEM DOPÓKI NIE WYTĘPIMY KOLESIOSTWA, SAMI DOPROWADZAMY DO RUINY NASZ KRAJ!!!!! CIEKAWI MNIE TYLKO CZY TA PANI MA HONOR I ODWAGĘ BY STANĄĆ PRZED LUDŹMI I POWIEDZIEĆ ŻE TO "STANOWISKO NALEŻY MI SIĘ BO JESTEM NAJLEPSZĄ KANDYDATKĄ I ODPOWIEM MATERIALNIE I DYSCYPLINARNIE ZA SWOJE BŁĘDNE DECYZJE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesmak napisał:
To tylko wierzchołek góry lodowej. Przyjrzyjmy się pseudodziałaczom związkowym, szczególnie w dużych organizacjach. Wszystko grabią do siebie. Zero troski o zwykłego członka organizacji. Liczy się tylko składka.
to jest właśnie urok związków. szkoda tylko że pośrednio bo pośrednio ale je utrzymujemy. płacąc podatki zasilamy budżet panstwa a ten ze swojej czyli naszej kasy płaci nauczycielom, lekarzom, urzędnikom, czyli wszystkim tym którzy zakładają i prowadzą związki i tworzą tak niezdrowe sytuacje jak ta opisana. z układami i kolesiostwem trzeba walczyć, bo nigdy nie będzie normalnie w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w tej wsi i dziurze zwną Lublinem i lubelszczyzną wszystko załatwia się układami i kolesiostwem. bez tego człowiek nawet na kasę w stokrotce może nie trafić. A sytuacja w ZNP od dawna przypomina jedno wielkie szambo. Zresztą samo to, że ten spadkobierca komuny całyc zas jest neiformalna częścią SLD o czyms świadczy. A już sytuacja w lubelskim ZNP jest po prostu szczytem o czym wie każdy nauczyciel w okolicy. Niestety nic się tu nie zmieni bo nauczycele zapisują się do związków aby miec spokój i popracowac dłużej niz rok. W większości nie ma innej możliwości przedłużenia umowy. takie życie i takie czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiecie co. wszyscy piszą o układach kolesiostwie więc widać że tak jest. i powiem tak, a ja mam to w d...... . widać tak już musi być i nic na to się nie poradzi, jeśli młoda stasiakowa nie potrafi znaleść roboty nawet w stokrotce na kasie, tylko mama musi jej pomagać, ok przecież z czegoś trzeba żyć! ale apeluje do dziennki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze ta PRL- owska organizacja istnieje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PZPR-SLD-PZPN-ZNP i jeszcze parę innych skrótów można wrzucić do tego ciągu. BETON-KOMUNA inaczej mówiąc. Z piłką nożną jestem związany i z oświatą. Tym bardziej mi przykro, że tak to wygląda. W piłce nożnej myślę, że szybko się zmieni na lepiej bo gorzej już być nie może, może być tylko lepiej. PZPN idzie jak ostatnio PO - tylko siłą rozpędu i kurczowego trzymania się stołków. Gorzej w ZNP, sam będąć nauczycielem nie rozumiem członków ZNP. Od poniedziałku do piątku w komunistycznej (zawsze z SLD) organizacji, w niedzielę do kościólka. Między Radiem Maryja a zasiłkkiem statutowym ZNP, między miejscowym proboszczem a miejscowym kacykiem komunistycznym. Jak tak można żyć i wychowywać dzieci? Pytam o to w swoim pokoju nauczycielskim i nie otrzymuję odpowiedzi. Może ktoś na forum to zrobi. Szczęśliwego Nowego Roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie związki to towarzystwo wzajemnej adoracji gdzie rządzą zasady wzorowane na upadłym soc-komuniźmie. Wszystkie wybory, nawet na społecznych inspektorów są fałszowane ponieważ głosy są niby liczone przez komisję złożoną z tych samych związkowców. Wiem o tym bo działałem w TPSA w LU. Do dziś są grupowi społeczni inspektorzy na obiektach w których nie pracują żadni pracownicy. Chodzi o to że inspektor jest 4 lata pod ochroną i nie można go zwolnić. I w ten sposób pracują ludzie często nie mający wymaganego wykształcenia, kwalifikacji itp. Kadra kierownicza przymyka oko na takie działania bo nie chce zatargów ze związkami które mają pewne przywileje. Kochani pracownicy (czytaj - szarzy związkowcy) utrzymujecie za swoje pieniądze ( składki) cwaniaków którzy skwapliwie korzystają ze swoich przywilei nie dając nic wzamian. To trzeba zmienić, to nie może być zamknięte szemrane często niewykształcone towarzystwo niby reprzentujące załogę przed pracodawcą. Pozdrawiam związkowców z TP. Ciekawe jak będziecie się nawzajem zwalniać po nowym roku. Może losowanie (to będzie sprawiedliwe). PS dobrze że się uwolinłem od tych kolesi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież w tej wsi i dziurze zwną Lublinem i lubelszczyzną wszystko załatwia się układami i kolesiostwem. bez tego człowiek nawet na kasę w stokrotce może nie trafić. A sytuacja w ZNP od dawna przypomina jedno wielkie szambo. Zresztą samo to, że ten spadkobierca komuny całyc zas jest neiformalna częścią SLD o czyms świadczy. A już sytuacja w lubelskim ZNP jest po prostu szczytem o czym wie każdy nauczyciel w okolicy. Niestety nic się tu nie zmieni bo nauczycele zapisują się do związków aby miec spokój i popracowac dłużej niz rok. W większości nie ma innej możliwości przedłużenia umowy. takie życie i takie czasy.
Dletego ja się właśnie z ZNP wypisałam i jest mi przykro, że zmusiły mnuie do tego działania władz ZNP na szczeblu lokalnym, czy też znacznie szerszym. ZNP jest w tej chwili ,,dnem" dbającym tylko o członków zarządów. Dla zwykłego związkowca nie ma nic!!!! Dosłownie NIC - związkowiec jest potrzebny tylko po to, by ściągać od niego składki!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były związkowiec napisał:
Dletego ja się właśnie z ZNP wypisałam i jest mi przykro, że zmusiły mnuie do tego działania władz ZNP na szczeblu lokalnym, czy też znacznie szerszym. ZNP jest w tej chwili ,,dnem" dbającym tylko o członków zarządów. Dla zwykłego związkowca nie ma nic!!!! Dosłownie NIC - związkowiec jest potrzebny tylko po to, by ściągać od niego składki!!!!!
No to wypisz się jeszcze z Polski, bo co roku fiskus ściąga od Ciebie składki (podatki).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozp...rzyć wszystkie związki zawodowe!!!!!! W ubiegłym roku byłem w tym sanatorium i mam bardzo miłe wspomnienia z pobytu.WYżywienie bardzo dobre,zabiegi wykonywane profesjonalnie,obsługa bardzo miła. Również miałem bardzo krótki kontakt z dot.p dyrektor.Bardzo miła i sympatyczna kobieta.Za jej kadencji (a po moim wyjeździe) dokonała remontu placówki.Czyż nie mogła pozostać nadal,a do Ciechocinka wysłać córkę tow.Stasiakowej,członkini PZPRu?Ona powinna być sądzona za tzw.mobbing. Ale tak to jest.Gdy ktoś nie ma się za wiele w głowie,to zapisuje się do zwiąków i staje się działaczem.I zaczyna się.A to załatwianierodzince posad,wysokich pensji.W dalszej kolejności idą znajomi,pociotkowie.A na samym końcu dopiero zwykły człowiek (jeśli jest jeszcze jakiś etat). Czy już nie ma siolnych na tego Broniarza i Stasiakową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP = Związek NIERÓBSTWA Polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...