Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marszałek i Prezydent - skoro nie widzą problemu - to niech się przeniosą są do strefy prywatnej. Nie może tak być, że demokratycznie wybrana władza - działa wyłącznie na korzyść firm prywatnych. Brak stref kibica gwarantujących możliwość wspólnego przeżycia Święta Narodowego jakim jest EURO2012 i występ polskiej reprezentacji, jest hańbą dla tych urzędów! Przypominam słowa o likwidacji strafy pod zamkiem: "Nie chcemy robić konkurencji dla targów!". Wy tu nie jesteście od chcenia czy niechcenia, ale zaspokajania potrzeb mieszkańców - ZA TO BIERZECIE POBORY a nie za bilety targów. Domagam się natychmiastowego ustawienia stref kibica na sobotni mecz - dokładnie w ten sam sposób jak WYDALIŚCI PUBLICZNE PIENIĄDZE NA SYLWESTRA i INNE ŚWIĘTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten Dariusz píerdoli. Nie we wszystkich miastach w Polsce strefy kibica są bezpłatne. A jak ma jakiś problem z wydaniem 5 marnych, polskich złotych to niech otworzy sobie swojego kenigera w swoim prywatnym apartamencie przed swoim prywatnym telewizorem. Albo niech sam zorganizuje bezpłatną strefę kibica na mistrzostwa świata w 2014 roku. POWODZENIA DAREK, PIENIACZU xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zatem już wiadomo dokładnie dlaczego prezydent z marszałkiem "zafundowali" Lublinianom nie lada rozrywkę POZBAWIAJĄC ich normalnej strefy kibica. Interesy wzięły górę. Panie prezydencie Żuk: Gdzie możemy zatem obejrzeć gromadnie i radośnie sobotni mecz z Czechami? Gdzie nas pan odeśle? Do Lubartowa, Parczewa? Tam zorganizowano strefy bezpłatne dla kibiców i są one całkiem fajne. A MIASTO WOJEWÓDZKIE LUBLIN OGÓLNODOSTĘPNEJ STREFY NIE POSIADA! Nie wstyd wam panowie Żuk i Hetman?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ŻYCZĘ SOBIE WYDAWANIA MOICH PIENIĘDZY NA TRANSMISJE Z IMPREZ SPORTOWYCH. NIE INTERESUJĘ SIĘ PIŁKĄ NOŻNĄ I NIE CHCĘ DO TEGO JESZCZE WIĘCEJ DOKŁADAĆ (A I TAK WYŁOŻYŁEM JUŻ DUŻO NA TE PlERDOLONE STADIONY). Pragnę też dodać, że jestem wielkim fanem tenisa i nie domagałem się transmisji Tournoi de Roland Garros, a było to naprawdę ponadprzeciętne wydarzenie sportowe. Łączę wyrazy szacunku, Ozjasz Goldberg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomaszTerlykowski napisał:
Co ten Dariusz píerdoli. Nie we wszystkich miastach w Polsce strefy kibica są bezpłatne. A jak ma jakiś problem z wydaniem 5 marnych, polskich złotych to niech otworzy sobie swojego kenigera w swoim prywatnym apartamencie przed swoim prywatnym telewizorem. Albo niech sam zorganizuje bezpłatną strefę kibica na mistrzostwa świata w 2014 roku. POWODZENIA DAREK, PIENIACZU xD
To idź barani łbie w sobotę do strefy w Targach, zapłać 5 zł i wejdź na mecz. Umiesz czytać? Wszystkie miejsca są ZAREZERWOWANE pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewierny Tomasz napisał:
To idź barani łbie w sobotę do strefy w Targach, zapłać 5 zł i wejdź na mecz. Umiesz czytać? Wszystkie miejsca są ZAREZERWOWANE pajacu.
Od pajaców możesz wyzywać twoją matkę, ale nie wykształconych ludzi, którzy skończyli porządne studia, a nie wyższą szkołę wożenia gnoju w Ciecierzynie. Jeśli wszystkie miejsca są zarezerwowane to należy pogratulować organizatorom zainteresowania oferowanymi przez nich atrakcjami. Spóźnialscy powinni zarezerwować miejsca wcześniej, bo przezorny przecież zawsze ubezpieczony. Jestem pewien, że dyrekcja Targów jest w stanie zaproponować w zamian miejscówki na inne mecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dziady. Piłka nożna dla kibiców!!!! Od dziś nie kupuje w tej firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomaszTerlykowski napisał:
Od pajaców możesz wyzywać twoją matkę, ale nie wykształconych ludzi, którzy skończyli porządne studia, a nie wyższą szkołę wożenia gnoju w Ciecierzynie. Jeśli wszystkie miejsca są zarezerwowane to należy pogratulować organizatorom zainteresowania oferowanymi przez nich atrakcjami. Spóźnialscy powinni zarezerwować miejsca wcześniej, bo przezorny przecież zawsze ubezpieczony. Jestem pewien, że dyrekcja Targów jest w stanie zaproponować w zamian miejscówki na inne mecze.
Jakie studia skończyłeś skoro nie potrafisz zrozumieć o czym jest artykuł? Wejściówki można kupić jedynie w dniu imprezy - nie ma rezerwacji. Ale dla jakiegoś gó.wna handlującego częściami samochodowymi - rezerwacja na całość się znalazła. To ŻADNA SZTUKA zapełnić całą strefę w sobotę na takim meczu. Tylko skorumpowani ludzie są w stanie dokonywać takich przekrętów na naszym narodowym święcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomaszTerlykowski napisał:
Od pajaców możesz wyzywać twoją matkę, ale nie wykształconych ludzi, którzy skończyli porządne studia, a nie wyższą szkołę wożenia gnoju w Ciecierzynie. Jeśli wszystkie miejsca są zarezerwowane to należy pogratulować organizatorom zainteresowania oferowanymi przez nich atrakcjami. Spóźnialscy powinni zarezerwować miejsca wcześniej, bo przezorny przecież zawsze ubezpieczony. Jestem pewien, że dyrekcja Targów jest w stanie zaproponować w zamian miejscówki na inne mecze.
tylko ze miesjca byly zarezerwowane juz miesiac temu jak oglosili powstanie strefy to kiedy ci spoznialscy mieli to zrobic???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomaszTerlykowski napisał:
Od pajaców możesz wyzywać twoją matkę, ale nie wykształconych ludzi, którzy skończyli porządne studia, a nie wyższą szkołę wożenia gnoju w Ciecierzynie. Jeśli wszystkie miejsca są zarezerwowane to należy pogratulować organizatorom zainteresowania oferowanymi przez nich atrakcjami. Spóźnialscy powinni zarezerwować miejsca wcześniej, bo przezorny przecież zawsze ubezpieczony. Jestem pewien, że dyrekcja Targów jest w stanie zaproponować w zamian miejscówki na inne mecze.
Wykształcony człowiek nie używa określeń typu "pier***i". Mówi ci to coś magistrze inżynierze gnojoznastwa z Dysa koło Ciecierzyna? Nie ubliżaj więc Dariuszowi skoro nie dowidzisz czytanego tekstu cienki Tomaszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ludzie!!! Bądźmy poważni!!! Gówno wam przykro, skoro wiedzieliście o rezerwacji 2 m-ce wcześniej, a przez was w ostatniej chwili zablokowano stworzenie strefy kibica pod Zamkiem!!! OSZUŚCI i ZŁODZIEJ!!! Każdy kto nie będzie miał co ze sobą zrobić w sobotę, może skorzystać z bezpłatnej strefy kibica w Parczewie na MOSIRZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto jest udziałowcem w Lubelskich Targach i w jakim % mają udziały? Kto ma najwięcej dopowiedzenia?i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamstwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz w gnoju napisał:
Wykształcony człowiek nie używa określeń typu "pier***i". Mówi ci to coś magistrze inżynierze gnojoznastwa z Dysa koło Ciecierzyna? Nie ubliżaj więc Dariuszowi skoro nie dowidzisz czytanego tekstu cienki Tomaszu.
Zamilknij proszę, bo już nie z takimi abnegatami miałem w swojej karierze nieprzyjemność się spotkać. Nie jestem inżynierem. Skończyłem medycynę i mam pełne prawo by na maluczkich patrzeć lekko z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomaszTerlykowski napisał:
Od pajaców możesz wyzywać twoją matkę, ale nie wykształconych ludzi, którzy skończyli porządne studia, a nie wyższą szkołę wożenia gnoju w Ciecierzynie. Jeśli wszystkie miejsca są zarezerwowane to należy pogratulować organizatorom zainteresowania oferowanymi przez nich atrakcjami. Spóźnialscy powinni zarezerwować miejsca wcześniej, bo przezorny przecież zawsze ubezpieczony. Jestem pewien, że dyrekcja Targów jest w stanie zaproponować w zamian miejscówki na inne mecze.
Jasne, znalazł się absolwent Oxfordu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba dla tego miasta...gdzie są włodarze? prawdziwy Tubtin z tego Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezes z PO i cały zarząd więc co się dziwić, że dla zwykłego smiertelnika, Polaka nie ma miejsca na kibicowanie. Gdyby 100 Rosjan chciało napewno zaraz by się miejsce znalazło w lozy VIP, sam Palikot by swoje im odstapił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Marszałek i Prezydent - skoro nie widzą problemu - to niech się przeniosą są do strefy prywatnej. Nie może tak być, że demokratycznie wybrana władza - działa wyłącznie na korzyść firm prywatnych. Brak stref kibica gwarantujących możliwość wspólnego przeżycia Święta Narodowego jakim jest EURO2012 i występ polskiej reprezentacji, jest hańbą dla tych urzędów! Przypominam słowa o likwidacji strafy pod zamkiem: "Nie chcemy robić konkurencji dla targów!". Wy tu nie jesteście od chcenia czy niechcenia, ale zaspokajania potrzeb mieszkańców - ZA TO BIERZECIE POBORY a nie za bilety targów. Domagam się natychmiastowego ustawienia stref kibica na sobotni mecz - dokładnie w ten sam sposób jak WYDALIŚCI PUBLICZNE PIENIĄDZE NA SYLWESTRA i INNE ŚWIĘTA.
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Marszałek i Prezydent - skoro nie widzą problemu - to niech się przeniosą są do strefy prywatnej. Nie może tak być, że demokratycznie wybrana władza - działa wyłącznie na korzyść firm prywatnych. Brak stref kibica gwarantujących możliwość wspólnego przeżycia Święta Narodowego jakim jest EURO2012 i występ polskiej reprezentacji, jest hańbą dla tych urzędów! Przypominam słowa o likwidacji strafy pod zamkiem: "Nie chcemy robić konkurencji dla targów!". Wy tu nie jesteście od chcenia czy niechcenia, ale zaspokajania potrzeb mieszkańców - ZA TO BIERZECIE POBORY a nie za bilety targów. Domagam się natychmiastowego ustawienia stref kibica na sobotni mecz - dokładnie w ten sam sposób jak WYDALIŚCI PUBLICZNE PIENIĄDZE NA SYLWESTRA i INNE ŚWIĘTA.
Ja również popieram! Żądamy strefy kibica!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Marszałek i Prezydent - skoro nie widzą problemu - to niech się przeniosą są do strefy prywatnej. Nie może tak być, że demokratycznie wybrana władza - działa wyłącznie na korzyść firm prywatnych. Brak stref kibica gwarantujących możliwość wspólnego przeżycia Święta Narodowego jakim jest EURO2012 i występ polskiej reprezentacji, jest hańbą dla tych urzędów! Przypominam słowa o likwidacji strafy pod zamkiem: "Nie chcemy robić konkurencji dla targów!". Wy tu nie jesteście od chcenia czy niechcenia, ale zaspokajania potrzeb mieszkańców - ZA TO BIERZECIE POBORY a nie za bilety targów. Domagam się natychmiastowego ustawienia stref kibica na sobotni mecz - dokładnie w ten sam sposób jak WYDALIŚCI PUBLICZNE PIENIĄDZE NA SYLWESTRA i INNE ŚWIĘTA.
Siuśmajtek ma rację! Chcemy strefy kibica!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...