Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fatalna pomyłka w szpitalu w Lublinie? Ktoś mógł zamienić noworodki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lutego 2018 r. o 19:20 Powrót do artykułu
Matko Kochana! To aż strach rodzić, żeby dzieci pomylili ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1996 roku rodziłam na Jaczewskiego miałam podobną sytuację. Urodziłam syna, po porodzie do karmienia przynieśli mi dziewczynkę!!! Z tego co widać pomyłki się zdarzały już wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC NIE ROZUMIEM ! Pierwszy raz słysze o takiej bzdurze! Może to obojnak?? To by wyjaśniało sprawę! Dlaczego rodzice i kuzynka unikają kontaktu z gazetą, skoro się do niej zgłosili? Może to matka sie pomyliła, że to usłyszała? Albo teraz wie, co sie wydarzyło?? szpital nie może podać komukolwiek informacji , co to za płeć ( "inna"). Dlatego z oskarżeniami sie nie spieszmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zarządzanie i nadzór w tym szpitalu dzięki nowym oddziałowym i dzięki Pani naczelnej i zastępcy - położnej.. gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos wierzy takim sensacjom z dziennika wschodniego? kiedys była taka gazeta skandale tez o tym pisali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie myślcie, że obojnactwo to coś rzadko spotykanego! Sa różne statystyki ( wynikają z tego, że czasem nie jest to tak wyraźne juz po porodzie, dopiero później kształtują sie szczątkowe organy - żeńskie, lub męskie) . Jedne podaja, że zdarza sie to raz na 300 porodów, inne, że raz na 2000. Czy dość często. Położna w chwili porodu może NIE WIEDZIEĆ OSTATECZNI, co matce powiedzieć . Zawsze to jest dramat dla rdziców, bo dziecko czeka leczenie chirurgiczne, hormonalne, etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To koderskie szmatławce i totalne peowskie ubeki są winne!I Tusk co służył w Wehrmachcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan dyrektor Borowicz i naczelna Wójcik - to pokłosie ich nękania personelu sredniego, do tego dodam że o ile pamiętam to Pan Borowicz to członek SLD i kiedyś z ich list startowych kandydował do sejmu dlatego pamiętajcie (pracownicy słóżby zdrowia i obecni byli i przyszli pacjenci) nie głosujcie na SLD bo dzieciom tam hospitalizowanym np, dziewczynkom będą rosły ptaszki a noga zamiast prawej będzie obcięta lewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koś niedawno wypadł z okna o czym pisał dziennik a teraz dziwna zamiana pci, nękanie presonelu szpitala - to chyba za taki poziom opieki w szpitalu naczelna dostała niedawno wyróżnienie od rektora akademii medyczne BRAWO LUBELSKA MEDYCYNA, BRAWO SZANOWNY PANIE REKTORZE ! VIVA ! VIVA ! - Standard komunistyczny w tym szpitalu to - "wszystkim po równo ale gówno!" albo "bida z nędzą - jeść nie dają a srać pędzą!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze, ze to staje sie norma w tym szpitalu. W naszym przypadku, 3 lata temu, podmieniono dzieci. Zorientowałam sie, gdzie po chwili podbiegla Pani zabierajac mi dziecko i powiedziała " to nie Pani dziecko. Tylko prosze byc cicho".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie poinformowano ze dziecko jest chore i za pół godziny jedzie do innego szpitala. Bylam w szoku bo tego dnia miał byc wypis zadz do ginekolog która przyszła z oddziału i spr dokumenty mówiąc ze jej sie nie podoba i ze pójdzie skonsultować z pediatria -finał był taki ze położna pomyliła nawiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica? Pińcet to pińcet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak dodaje, szpital w ramach rekompensaty za pomyłkę miał zaproponować matce przeniesienie na inną, lepszą salę."..to na porodówce są sale lepsze i gorsze???????????????...paranoja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszak obsługa szpitali ku swej chwale walczy o wyższe wynagrodzenia i o POdniesienie do 6,8% finansów na służbę zdrowia ( czytaj na lepsze życie likorzy i rezydentów ) a pacjentów ma tak jak w Lublinie w nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie dziecku zdecydować, czy jest chłopcem, czy dziewczynką. Może ma po prostu nietypowo wykształcone genitalia? Albo jest hermafrodytą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gender... dżender...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to tylko pomyłka płci dzieck a nie zamiana, ludzką rzeczą jest sie pomylić, dziennik powinien to sprawdzić przed pisaniem takiego artykułu bo za pomówienia też jest kara a szpital może skierować sprawę do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto w szpitalu mógł zamienić noworodki? Pan Mietek z szatni? Wśród "podejrzanych" są położna, salowa, lekarz i pielęgniarka. Tzw. personel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No teraz to nasz Rząd POdniesie wynagrodzenie pracownikom szpitala za solidną opiekę nad pacjęntami. Jak będzie mała POdwyżka to dalej strajkujcie. Walczcie o finans a pacjentów miejcie tak jak macie w nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I skąd ja mam teraz mieć pewność, że moje to moje? A może tak oddać asekuracyjnie skoro może nie moje? Tylko gdzie wtedy prawdziwe moje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...