Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szatanizm, a nieświadoma gawiedź ma igrzyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pójde tam z przecinarka do betonu i na tych debili kadził, oni beda mieli ubaw i ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem , że tylu hinduistów mieszka w Polsce :) Pewnie większość z nich ma niezłą bekę z chodzenia do kościoła ale z przytupem obchodzą jakieś pogańskie święta. Ale czy wyznawca musi być świadomy ? Bezmózgi tłum zwabiony kiepską muzą i kolorową posypką. Kiedyś było hare kriszma a dzisiaj holi lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem , że tylu hinduistów mieszka w Polsce :) Pewnie większość z nich ma niezłą bekę z chodzenia do kościoła ale z przytupem obchodzą jakieś pogańskie święta. Ale czy wyznawca musi być świadomy ? Bezmózgi tłum zwabiony kiepską muzą i kolorową posypką. Kiedyś było hare kriszma a dzisiaj holi lipa.
A ja mam bekę z Ciebie.Nie wiem czy to jest wina rodziców czy problem nietolerancji?.Skoro jesteś katolikiem a potrafisz wyzwać ludzi od bezmózgich bo tak uważasz tylko dlatego bo słuchają innej muzyki niż ty.To stary problem jest w Tobie nie w nich.Chcę również nadmienić,że festiwal jest inspirowany świętem.Także nikogo tutaj nie wyznają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj widze, ze w komentarzach juz przewaza katolicka "milosc do blizniego". Leczcie sie ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu na tych wszystkich stronach niezależnie od artykułu są w komentarzach wojny religijne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Panie Prezydencie Żuk za wspaniałe wydarzenie jakim jest Noc Kultury jesteśmy dumni z tej imrezy jak i z pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Panie Prezydencie Żuk za wspaniałe wydarzenie jakim jest Noc Kultury jesteśmy dumni z tej imrezy jak i z pana
oczywiście to taki żart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...