Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festyn Kultury Antycznej na miasteczku akademickim (wideo)

Utworzony przez Maciek, 18 kwietnia 2011 r. o 19:13 Powrót do artykułu
Szkoda, że jutro o tym nie napisaliście. Na pewno ja i wiele osób by przyszło. Nauczcie się pisać PRZED wydarzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle PO FAKCIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubie narzekac, ale mam podobne zdanie odnosnie opisywanie tego co bylo ... W informatorze co i kiedy w weekend jak zwykle o takich imprezach ani slychu, a pozniej jakos dziwnie sie sklada, ze dziennikarze tam sa. Mam tez zal do UM. Zapisalem sie do newsletera miejskiego bo mialy byc informacje o roznych imprezach. Dostaje je - ale praktycznie tylko o tym co wie caly swiat - mecze siatkowki, koszykowki, zuzel i pilka nozna... Chyba jak zwykle pomysl byl swietny, a wychodzi jak zwykle ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani słychu ani widu o tym wydarzeniu wcześniej, a teraz opisują. Sam bym z dzieciakami poszedł ale nasze gazety lansują tylko PO i PSL, zamiast zapraszać na wydarzenia kulturalne, artystyczne itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...