Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ORGANIZATOR z tego co ja wiem jest jeden - człowiek orkiestra - Zbyszek Jurkowski, ten, który w marcu zorganizaował I Ogólnopolski Zjazd Zbyszków w Lublinie - GRATULUJĘ PRACOWITOŚCI - niech uczą się władza - że piękne gadanie nie jest niczym trudnym, czas pokazać co się potrafi samemu zrobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni jak zwykle na ostatnią chwilę ogłasza o wydarzeniach. Nie można było napisać tego artykułu ze 2 lub 3 dni temu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki rajd??? toż to parada byla podobno a nie rajd:D:D ej dziennikarzyny . popieram postulac - o takich wydarzeniach do diaska pisac wczesniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadząc po zdjęciu frekwencja nie dopisała....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dick4dick napisał:
sadząc po zdjęciu frekwencja nie dopisała....
Dziwne żeby dopisała, skoro jak zwykle nikt nic nie wiedział, a potem w mediach dzisiaj było to i to, dziękuje dobranoc. Na szczęście dowiedziałem się wczoraj z innej gazety która jako jedyna coś o tym napisała wcześniej a nie w trakcie lub po. Koło 15 już było sporo osób. Pozdrawiam, fajnie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów gazety nie chcą zawczasu informować o takich pozytywnych wydarzeniach! Tylko na czołowkę, że ktoś kogoś zabił, albo coś w tym stylu. A tu trzeba pochwalić radnego Zbigniewa Jurkowskiego, który nie zajmuje się czczym gadaniem, tylko robi wiele dobrego dla innych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...